Relax forum
Registriraj se i relaxiraj sa nama
Relax forum
Registriraj se i relaxiraj sa nama
Relax forum
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.


Zabava, druženje i diskusije u opuštenoj atmosferi
 
Početna stranicaRegistracijaLogin

 

 Kako skinuti filmove sa interneta

Go down 
2 posters
Autor/icaPoruka
Blizanka
Administratorica
Administratorica
Blizanka


Female
Gemini Broj postova : 74186
Godine : 173
Datum registracije : 21.01.2009

Kako skinuti filmove sa interneta Empty
PostajNaslov: Kako skinuti filmove sa interneta   Kako skinuti filmove sa interneta I_icon_minitime17.07.10 15:31

Najednostavniji način da sa interneta skinete film ili više njih bez ograničenja, čekanja i slično a najbrže je korištenjem tzv. TORRENTa. Neću vas gušiti sa pustim informacijama. Samo ću vam reći u crticama tj. koracima kako da skinete i postavite prevod za film koji ste skinuli.

Počnimo:

1. Skinite program koji se zove "BitTorrent" sa adrese: www.bittorrent.com (Free download)

2. Instalirajte program koji ste skinuli prethodno "BitTorrent" (Instalacije programa se u 99% slučajeva svode da pokrenete instalaciju, klikćete na NEXT NEXT FINISH i to je to.

3. Otiđite na stranicu www.svidjamise.com/download/

4. Pronađite film koji želite skinuti sa interneta (imate tražilicu čim otvorite ovu stranicu)

5. Otvorite film koji želite pa kliknite na neku od stranica ispod, sve osim ovih: "Direct i Usenet"

6. Kada ste odabrali neki Torrent sajt (ja sam odabrao: 1337x.org - samo primjera radi) kliknite na DOWNLOAD

7. Nakon 6. koraka pitat će vas da otvorite ili skinete ovaj fajl, ukoliko odaberete da "Otvorite" pojavit će se onaj program koji ste prethodno skinuli i instalirali sa interneta "BitTorrent"

8. Otvorite sa ovim programom "BitTorrent" pa na "OK" kliknite kad vas pita...

9. Film se skida.... Sve dok je status: "Downloading"

10. Nakon što se film skine otvorite direktorij (folder) gdje je spremljen

11. Otiđite na stranicu: Titlovi.com pronađite prevod za film koji ste skinuli preuzmite ga i otpakujte (dolazi zapakovan)

12. Kopirajte ovaj fajl - prevod u folder koji ste otvorili u 10. koraku tj. gdje se nalazi film koji ste skinuli. Promijenite naziv fajla - od prevoda - tako da se zove isto kao film tj. naziv fajla - filma.

13. Pokrenite film i uživajte uz kokice!

_________________
Ono sto MOGU ne mora da znači i da HOĆU,
ali ono što HOĆU uvijek znači da MOGU
ellaMarigo



Kako skinuti filmove sa interneta Admin10
[Vrh] Go down
https://www.facebook.com/pages/Carpe-diem-citati-lijepe-misli-po
Gost
Gost




Kako skinuti filmove sa interneta Empty
PostajNaslov: Re: Kako skinuti filmove sa interneta   Kako skinuti filmove sa interneta I_icon_minitime17.07.10 15:58



jedno vreme sam često skidao tako filmove..može se naći baš raznovrsnih folmova...od novih i starih...


nego eto tako ja poskidam filmove, i stavimih na C particiju pa kad reinstaliram windows pobrišu se sve jer ih ne sačuvam.. Laughing
[Vrh] Go down
Kikica
VIP član
Kikica


Female
Taurus Goat
Broj postova : 43765
Godine : 45
Datum registracije : 04.03.2009

Kako skinuti filmove sa interneta Empty
PostajNaslov: Re: Kako skinuti filmove sa interneta   Kako skinuti filmove sa interneta I_icon_minitime17.07.10 17:33

A ja sma zbilja teletabis...skidala sam s torentta često i onda kad su na Pitar bay navalili s tužbama ja prestala skidati. Doduše nisam nikada filmove pretežno glazbu ili igrice. Evo sada ovih dana mudrujem da počnem skidati jer imamo taj Digitalni prijemnik i na njemu usb smao skinem film ubodem u njega( tako kažu ) i geldam film na TVu. Upravo skidam jedan filmić i jedan crtić...a pronašla sam si i titilove.pa će mo sada vidjeti ako mi se svidi to naći film za večer..opet ću u redovnu krađu na torenttima Kako skinuti filmove sa interneta 12363
[Vrh] Go down
Sponsored content





Kako skinuti filmove sa interneta Empty
PostajNaslov: Re: Kako skinuti filmove sa interneta   Kako skinuti filmove sa interneta I_icon_minitime

[Vrh] Go down
 
Kako skinuti filmove sa interneta
[Vrh] 
Stranica 1 / 1.
 Similar topics
-
» Kako skinuti pjesmu sa Youtubea?
» Savjeti tinejdžerima kako naći curu preko interneta
» Kome treba skinuti ban?
» RTL opomenut jer ne prevodi srpske filmove
» Koliko ste emotivni kad gledate filmove?

Permissions in this forum:Ne moľeą odgovarati na postove.
Relax forum :: Lifestyle :: Virtualna učionica-
Forum(o)Bir: