Relax forum
Registriraj se i relaxiraj sa nama
Relax forum
Registriraj se i relaxiraj sa nama
Relax forum
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.


Zabava, druženje i diskusije u opuštenoj atmosferi
 
Početna stranicaRegistracijaLogin

 

 Koja je vaša "misija" na Zemlji?

Go down 
+2
Blizanka
Goran
6 posters

Koja je vaša životna misija?
Da uživam u životu.
Koja je vaša "misija" na Zemlji? T7mw5w_th15%Koja je vaša "misija" na Zemlji? I_vote_rcap
 15% [ 31 ]
Da činim sretnima ljude koje volim.
Koja je vaša "misija" na Zemlji? T7mw5w_th13%Koja je vaša "misija" na Zemlji? I_vote_rcap
 13% [ 27 ]
Da što više ljudi činim sretnima i širim pozitivnu energiju.
Koja je vaša "misija" na Zemlji? T7mw5w_th16%Koja je vaša "misija" na Zemlji? I_vote_rcap
 16% [ 32 ]
Da promjenim nešto u sredini u kojoj živim.
Koja je vaša "misija" na Zemlji? T7mw5w_th11%Koja je vaša "misija" na Zemlji? I_vote_rcap
 11% [ 22 ]
Da budem zapamčen/a po nekom velikom djelu.
Koja je vaša "misija" na Zemlji? T7mw5w_th10%Koja je vaša "misija" na Zemlji? I_vote_rcap
 10% [ 20 ]
Da u miru i skladu živim sa bližnjima.
Koja je vaša "misija" na Zemlji? T7mw5w_th12%Koja je vaša "misija" na Zemlji? I_vote_rcap
 12% [ 25 ]
Da što duže opstanem u ovom opakom svijetu.
Koja je vaša "misija" na Zemlji? T7mw5w_th4%Koja je vaša "misija" na Zemlji? I_vote_rcap
 4% [ 8 ]
Da budem uzor drugim ljudima.
Koja je vaša "misija" na Zemlji? T7mw5w_th12%Koja je vaša "misija" na Zemlji? I_vote_rcap
 12% [ 25 ]
Da preselim na drugu planetu.
Koja je vaša "misija" na Zemlji? T7mw5w_th2%Koja je vaša "misija" na Zemlji? I_vote_rcap
 2% [ 4 ]
Da steklem što više materijalnih dobara.
Koja je vaša "misija" na Zemlji? T7mw5w_th4%Koja je vaša "misija" na Zemlji? I_vote_rcap
 4% [ 9 ]
Ukupno glasova : 203
 

Autor/icaPoruka
Goran
Administrator
Administrator
Goran


Male
Cancer Rooster
Broj postova : 80666
Godine : 42
Lokacija : Bjelovar
Datum registracije : 24.09.2008

Koja je vaša "misija" na Zemlji? Empty
PostajNaslov: Koja je vaša "misija" na Zemlji?   Koja je vaša "misija" na Zemlji? I_icon_minitime22.03.09 15:35

Što mislite koja je vaša životna "misija" na Zemlji? Da li ste na dobrom putu da je ispunite?
Što mislite što vas čini jedinstvenim i drugačijim od ostalih?
Mislim da je moja životna misija da budem u stalnom kontaktu sa svojim iskonskim ja, svojom dušom; te da što više ljudi učinim sretnim i da širim pozitivnu energiju. Mislim da me drugačijim od većine ostalih čine upravo neke spoznaje na duhovnoj razini i odmak od kratkovidnog razmišljanja većine. Mislim da nisam ni približno ostvario svoje životne ciljeve i kompletirao "misiju".

_________________
Na Rubu Znanosti: David Icke - Pozadina ratova, financijske krize i ostalih svjetskih zbivanja
Take a moment every day to appreciate your most precious gift. It did not have to be, but we were given the gift of life. Honor that gift by living beautifully and by giving back a little beauty as we go along the way. Life wants nothing more than to be appreciated and fully enjoyed.


Zadnja promjena: Goran; 09.12.12 20:46; ukupno mijenjano 1 put.
[Vrh] Go down
https://www.facebook.com/CarpeDiemCitatiMisliPoezija
Gost
Gost




Koja je vaša "misija" na Zemlji? Empty
PostajNaslov: Re: Koja je vaša "misija" na Zemlji?   Koja je vaša "misija" na Zemlji? I_icon_minitime27.03.09 17:14

ni ja nism ispunio sve životne ciljeve također
[Vrh] Go down
Goran
Administrator
Administrator
Goran


Male
Cancer Rooster
Broj postova : 80666
Godine : 42
Lokacija : Bjelovar
Datum registracije : 24.09.2008

Koja je vaša "misija" na Zemlji? Empty
PostajNaslov: Re: Koja je vaša "misija" na Zemlji?   Koja je vaša "misija" na Zemlji? I_icon_minitime27.03.09 23:20

A što smatraš da ti je misija Teo? Smile

_________________
Na Rubu Znanosti: David Icke - Pozadina ratova, financijske krize i ostalih svjetskih zbivanja
Take a moment every day to appreciate your most precious gift. It did not have to be, but we were given the gift of life. Honor that gift by living beautifully and by giving back a little beauty as we go along the way. Life wants nothing more than to be appreciated and fully enjoyed.
[Vrh] Go down
https://www.facebook.com/CarpeDiemCitatiMisliPoezija
Gost
Gost




Koja je vaša "misija" na Zemlji? Empty
PostajNaslov: Re: Koja je vaša "misija" na Zemlji?   Koja je vaša "misija" na Zemlji? I_icon_minitime28.03.09 13:35

Da činim sretnima ljude koje volim, da budem uzor drugim ljudima, da uživam u životu, da drugi budu sretni...
[Vrh] Go down
Blizanka
Administratorica
Administratorica
Blizanka


Female
Gemini Broj postova : 74186
Godine : 173
Datum registracije : 21.01.2009

Koja je vaša "misija" na Zemlji? Empty
PostajNaslov: Re: Koja je vaša "misija" na Zemlji?   Koja je vaša "misija" na Zemlji? I_icon_minitime28.03.09 15:15

teo... uregod bravo

_________________
Ono sto MOGU ne mora da znači i da HOĆU,
ali ono što HOĆU uvijek znači da MOGU
ellaMarigo



Koja je vaša "misija" na Zemlji? Admin10
[Vrh] Go down
https://www.facebook.com/pages/Carpe-diem-citati-lijepe-misli-po
Kikica
VIP član
Kikica


Female
Taurus Goat
Broj postova : 43765
Godine : 45
Datum registracije : 04.03.2009

Koja je vaša "misija" na Zemlji? Empty
PostajNaslov: Re: Koja je vaša "misija" na Zemlji?   Koja je vaša "misija" na Zemlji? I_icon_minitime28.03.09 16:19

Da što ljepše i bezbolnije proživim, da napravim potomcima da im bude što ljepše ovdje i da ih odhranim da postanu pravi ljudi da se mogu što lakše nositi s svim što ih čeka u budučnosti. Smile
[Vrh] Go down
neno123
Početnik
Početnik
neno123


Male
Sagittarius Cat
Broj postova : 10
Godine : 48
Datum registracije : 05.04.2009

Koja je vaša "misija" na Zemlji? Empty
PostajNaslov: Re: Koja je vaša "misija" na Zemlji?   Koja je vaša "misija" na Zemlji? I_icon_minitime07.04.09 9:04

Moja misija u životu je da svoju djecu postavim na noge i uputim ih na pravi put u nadi da ce imati bolju budučnost od moje sadašnjosti
[Vrh] Go down
Goran
Administrator
Administrator
Goran


Male
Cancer Rooster
Broj postova : 80666
Godine : 42
Lokacija : Bjelovar
Datum registracije : 24.09.2008

Koja je vaša "misija" na Zemlji? Empty
PostajNaslov: Re: Koja je vaša "misija" na Zemlji?   Koja je vaša "misija" na Zemlji? I_icon_minitime22.04.09 17:18

Lijepe su vam misije! bravo respect

_________________
Na Rubu Znanosti: David Icke - Pozadina ratova, financijske krize i ostalih svjetskih zbivanja
Take a moment every day to appreciate your most precious gift. It did not have to be, but we were given the gift of life. Honor that gift by living beautifully and by giving back a little beauty as we go along the way. Life wants nothing more than to be appreciated and fully enjoyed.
[Vrh] Go down
https://www.facebook.com/CarpeDiemCitatiMisliPoezija
Ary
VIP član
Ary


Female
Pisces Rooster
Broj postova : 16293
Godine : 43
Lokacija : Sisak
Datum registracije : 16.04.2009

Koja je vaša "misija" na Zemlji? Empty
PostajNaslov: Re: Koja je vaša "misija" na Zemlji?   Koja je vaša "misija" na Zemlji? I_icon_minitime22.04.09 21:10

Ja sam pokusni kunić,na mene se ljepe boleštine, pa se mnogi doktori uče na tome ....

Da što više ljudi činim sretnima i širim pozitivnu energiju.
[Vrh] Go down
Goran
Administrator
Administrator
Goran


Male
Cancer Rooster
Broj postova : 80666
Godine : 42
Lokacija : Bjelovar
Datum registracije : 24.09.2008

Koja je vaša "misija" na Zemlji? Empty
PostajNaslov: Re: Koja je vaša "misija" na Zemlji?   Koja je vaša "misija" na Zemlji? I_icon_minitime10.08.09 22:03

Ariela je napisao/la:


Da što više ljudi činim sretnima i širim pozitivnu energiju.
To je najbitnije! :;): bravo

_________________
Na Rubu Znanosti: David Icke - Pozadina ratova, financijske krize i ostalih svjetskih zbivanja
Take a moment every day to appreciate your most precious gift. It did not have to be, but we were given the gift of life. Honor that gift by living beautifully and by giving back a little beauty as we go along the way. Life wants nothing more than to be appreciated and fully enjoyed.
[Vrh] Go down
https://www.facebook.com/CarpeDiemCitatiMisliPoezija
Blizanka
Administratorica
Administratorica
Blizanka


Female
Gemini Broj postova : 74186
Godine : 173
Datum registracije : 21.01.2009

Koja je vaša "misija" na Zemlji? Empty
PostajNaslov: Re: Koja je vaša "misija" na Zemlji?   Koja je vaša "misija" na Zemlji? I_icon_minitime10.08.09 22:24

da budem tu za one kojima trebam

_________________
Ono sto MOGU ne mora da znači i da HOĆU,
ali ono što HOĆU uvijek znači da MOGU
ellaMarigo



Koja je vaša "misija" na Zemlji? Admin10
[Vrh] Go down
https://www.facebook.com/pages/Carpe-diem-citati-lijepe-misli-po
Gost
Gost




Koja je vaša "misija" na Zemlji? Empty
PostajNaslov: Tvoja Misija na Zemlji je...?   Koja je vaša "misija" na Zemlji? I_icon_minitime28.04.10 21:01

Da li ste razmisljali zbog cega ste tu... gde jeste...

Sigurno si se bar nekoliko puta u zivotu zapitao/la-
Koji je razlog mog postojanja?.. Koja je vaša "misija" na Zemlji? 648851
Moja misija je da činim ljude srecnima i pomazem im Koja je vaša "misija" na Zemlji? 816407
[Vrh] Go down
Gost
Gost




Koja je vaša "misija" na Zemlji? Empty
PostajNaslov: Re: Koja je vaša "misija" na Zemlji?   Koja je vaša "misija" na Zemlji? I_icon_minitime28.04.10 21:10

I moja misija je takva Koja je vaša "misija" na Zemlji? 462885
[Vrh] Go down
Gost
Gost




Koja je vaša "misija" na Zemlji? Empty
PostajNaslov: Re: Koja je vaša "misija" na Zemlji?   Koja je vaša "misija" na Zemlji? I_icon_minitime28.04.10 21:11

Maza je napisao/la:
I moja misija je takva Koja je vaša "misija" na Zemlji? 462885

Koja je vaša "misija" na Zemlji? 477390
[Vrh] Go down
Gost
Gost




Koja je vaša "misija" na Zemlji? Empty
PostajNaslov: Re: Koja je vaša "misija" na Zemlji?   Koja je vaša "misija" na Zemlji? I_icon_minitime28.04.10 21:12

Koja je vaša "misija" na Zemlji? 477390 , a valjda ce doci na red i na nas
[Vrh] Go down
Gost
Gost




Koja je vaša "misija" na Zemlji? Empty
PostajNaslov: Re: Koja je vaša "misija" na Zemlji?   Koja je vaša "misija" na Zemlji? I_icon_minitime28.04.10 21:13

dobro se dobrim vraca kazu Smile
[Vrh] Go down
Gost
Gost




Koja je vaša "misija" na Zemlji? Empty
PostajNaslov: Re: Koja je vaša "misija" na Zemlji?   Koja je vaša "misija" na Zemlji? I_icon_minitime28.04.10 21:14

ima u tome istine Koja je vaša "misija" na Zemlji? 765814
[Vrh] Go down
Gost
Gost




Koja je vaša "misija" na Zemlji? Empty
PostajNaslov: Re: Koja je vaša "misija" na Zemlji?   Koja je vaša "misija" na Zemlji? I_icon_minitime28.04.10 21:15

Kad sam bila mladja mislila sam da je moja misija promeniti svet, ali danas ne mislim tako Koja je vaša "misija" na Zemlji? 765814
[Vrh] Go down
Rokerka
Ljubitelj foruma
Rokerka


Female
Cancer Rat
Broj postova : 4199
Godine : 27
Lokacija : Nedođija ^^
Datum registracije : 31.12.2009

Koja je vaša "misija" na Zemlji? Empty
PostajNaslov: Re: Koja je vaša "misija" na Zemlji?   Koja je vaša "misija" na Zemlji? I_icon_minitime28.04.10 21:16

Jedina misija danas mi je - preziveti... Koja je vaša "misija" na Zemlji? 12363 Ostalo sve dodje na svoje mesto...
[Vrh] Go down
Gost
Gost




Koja je vaša "misija" na Zemlji? Empty
PostajNaslov: Re: Koja je vaša "misija" na Zemlji?   Koja je vaša "misija" na Zemlji? I_icon_minitime29.04.10 9:06

Bleky je napisao/la:
Moja misija je da činim ljude srecnima i pomazem
im
Koja je vaša "misija" na Zemlji? 816407

lijepo. s obzirom na to da imaš 110. godina, pretpostavljam da si u
tako dugom životnom vijeku mnoge ljude učinila sretnim i pomogla im Koja je vaša "misija" na Zemlji? 477390

šalim se. u svakom slučaju, vrlo lijepa misija.
[Vrh] Go down
Gost
Gost




Koja je vaša "misija" na Zemlji? Empty
PostajNaslov: Re: Koja je vaša "misija" na Zemlji?   Koja je vaša "misija" na Zemlji? I_icon_minitime29.04.10 16:12

ja jos neznam koja je moja misija, cekam,valjd jos nije doslo vrijeme
[Vrh] Go down
Sponsored content





Koja je vaša "misija" na Zemlji? Empty
PostajNaslov: Re: Koja je vaša "misija" na Zemlji?   Koja je vaša "misija" na Zemlji? I_icon_minitime

[Vrh] Go down
 
Koja je vaša "misija" na Zemlji?
[Vrh] 
Stranica 1 / 1.
 Similar topics
-
» Koja je vasa pjesma danas?
» Koja je vaša trenutna životna vibra?
» Stvari koja vaša nova djevojka ne treba znati
» AURA (koja je Vasa AURA)
» Dobro je znati: Koja će vam hrana isisati energiju, a koja će vam je podariti!

Permissions in this forum:Ne moľeą odgovarati na postove.
Relax forum :: Društvo i zabava :: Psihologija i osobni razvoj :: Psihologija općenito :: Psiho - testovi i ankete-
Forum(o)Bir: