Relax forum
Registriraj se i relaxiraj sa nama
Relax forum
Registriraj se i relaxiraj sa nama
Relax forum
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.


Zabava, druženje i diskusije u opuštenoj atmosferi
 
Početna stranicaRegistracijaLogin

 

 Što kad nam ugine ljubimac

Go down 
+7
D_DoLL
legija
Niky
Kikica
Zlatko
Goran
Lux
11 posters
Go to page : Previous  1, 2
Autor/icaPoruka
Lux
Totalno relaxiran
Lux


Female
Aquarius Dragon
Broj postova : 1417
Godine : 59
Lokacija : Zagreb
Datum registracije : 03.02.2009

Što kad nam ugine ljubimac - Page 2 Empty
PostajNaslov: Što kad nam ugine ljubimac   Što kad nam ugine ljubimac - Page 2 I_icon_minitime21.02.09 15:18

First topic message reminder :

Čitam na net.hr-u kako Michael Rourke tuguje za svojom netom uginulom kujicom koja ga je inače posvuda pratila. Usput je spomenuto da je otrac te kujice Rourkea izvu7kao i spasio od samoubojstva prije dosta godina.

Životinje, osobito kućni ljubimci igraju jako veliku ulogu u našem životu. Zato nam je teško kad nas napuste. Doživjela sam već smrt akvarijskih ribica, papigica i psa. Najgore je, naravno, bilo sa psom, premda je on ostao živjeti s mojim roditeljima kad sam se ja udala, a uginuo je u dubokoj starosti od gotovo 17 godina.

Mislim da treba prihvatiti da imamo pravo biti žalosni što nam je životinjica uginula i dopustiti da vrijeme učini svoje...
[Vrh] Go down

Autor/icaPoruka
cassia
Totalno relaxiran
cassia


Female
Broj postova : 2455
Lokacija : Greenwood
Datum registracije : 07.08.2010

Što kad nam ugine ljubimac - Page 2 Empty
PostajNaslov: Re: Što kad nam ugine ljubimac   Što kad nam ugine ljubimac - Page 2 I_icon_minitime26.10.10 22:24

Prošla sam to nekoliko puta...stvarno prebolno,kad sam morala dati uspavati mog Berya(psa)nikad takvog više nisam imala,danima sam plakala i od onda imam samo mačke.Jedan mi je uginuo na rukama,pokušali smo ga spasiti tri dana se mučio i na kraju je otišao...najgorje mi je bilo to što ga nisam dala odmah uspavati nego sam ga tako gledala i nadala se da ćemo ga izvući.Sada imam mog Maxija 9 godina starog,još je u super formi ali ne mogu si ni zamisliti da će i on jednog dana otići,jer vjerujte toliko ga volimo i to je jedno tako privrženo stvorenje da ne mijauče govorio bi.... ljubav
[Vrh] Go down
Gost
Gost




Što kad nam ugine ljubimac - Page 2 Empty
PostajNaslov: Re: Što kad nam ugine ljubimac   Što kad nam ugine ljubimac - Page 2 I_icon_minitime26.10.10 22:30

Imala sam i crnog perzijskog mačka... 80-tih... pao je kroz prozor na kuku od prikolice... rebra su mu probila pluća... Odmah smo krenuli k vetu, ali mi je uginuo putem na krilu...
Dvije godine mi je trebalo da smognem snage pričat o njemu a da se ne rasplačem...
[Vrh] Go down
zanosna
Zagrijao tipkovnicu
zanosna


Female
Capricorn Dragon
Broj postova : 140
Godine : 59
Lokacija : zg
Datum registracije : 25.10.2010

Što kad nam ugine ljubimac - Page 2 Empty
PostajNaslov: Re: Što kad nam ugine ljubimac   Što kad nam ugine ljubimac - Page 2 I_icon_minitime27.10.10 11:46

onda sam u komi par dana
[Vrh] Go down
Gracija...
Ljubitelj foruma
Gracija...


Female
Libra Cat
Broj postova : 5009
Godine : 36
Datum registracije : 10.08.2011

Što kad nam ugine ljubimac - Page 2 Empty
PostajNaslov: Re: Što kad nam ugine ljubimac   Što kad nam ugine ljubimac - Page 2 I_icon_minitime28.11.11 18:34

Previše sam se vezala za tu životinju i onda mi je netko,
zbog svoje gluposti i nemara "oduzme"..
Mislim da bi mi bilo lakše da je uginuo prirodnom smrću..

[Vrh] Go down
Sponsored content





Što kad nam ugine ljubimac - Page 2 Empty
PostajNaslov: Re: Što kad nam ugine ljubimac   Što kad nam ugine ljubimac - Page 2 I_icon_minitime

[Vrh] Go down
 
Što kad nam ugine ljubimac
[Vrh] 
Stranica 2 / 2.Go to page : Previous  1, 2
 Similar topics
-
» Ljubimac kao spasioc
» Konj kao ljubimac
» Zamorac kao kućni ljubimac
» Izgubljeni kućni ljubimac.....
» Nepoželjni ljubimac na poklon

Permissions in this forum:Ne moľeą odgovarati na postove.
Relax forum :: Lifestyle :: Kućni ljubimci :: Svaštara-
Forum(o)Bir: