Relax forum
Registriraj se i relaxiraj sa nama
Relax forum
Registriraj se i relaxiraj sa nama
Relax forum
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.


Zabava, druženje i diskusije u opuštenoj atmosferi
 
Početna stranicaRegistracijaLogin

 

 Izgubljeni kućni ljubimac.....

Go down 
+2
Alba
Goran
6 posters
Autor/icaPoruka
Gost
Gost




Izgubljeni kućni ljubimac..... Empty
PostajNaslov: Izgubljeni kućni ljubimac.....   Izgubljeni kućni ljubimac..... I_icon_minitime02.03.09 18:41

što ste spremni dati kao nagradu osobi koja je našla vašeg kućnog ljubimca?
da li bi dali novac ili nešto drugo ili se samo zahvalili?
[Vrh] Go down
Goran
Administrator
Administrator
Goran


Male
Cancer Rooster
Broj postova : 80666
Godine : 42
Lokacija : Bjelovar
Datum registracije : 24.09.2008

Izgubljeni kućni ljubimac..... Empty
PostajNaslov: Re: Izgubljeni kućni ljubimac.....   Izgubljeni kućni ljubimac..... I_icon_minitime02.03.09 19:03

Nisam spreman dati nikakve ekstra sume, trebalo bi biti normalno da se ljubimci vračaju bez nekih ekstra naknada. Zahvalio bi, častio jelom i pićem, ali ništa više od toga. Da znam kod koga je moj ljubimac i da ta osoba recimo traži 1000 kuna za njega, što se znalo događati, ima puno takvih primjera, lijepo bi došao po ljubimca i izmlatio osobu koja je tražila lovu. boks

_________________
Na Rubu Znanosti: David Icke - Pozadina ratova, financijske krize i ostalih svjetskih zbivanja
Take a moment every day to appreciate your most precious gift. It did not have to be, but we were given the gift of life. Honor that gift by living beautifully and by giving back a little beauty as we go along the way. Life wants nothing more than to be appreciated and fully enjoyed.
[Vrh] Go down
https://www.facebook.com/CarpeDiemCitatiMisliPoezija
Gost
Gost




Izgubljeni kućni ljubimac..... Empty
PostajNaslov: Re: Izgubljeni kućni ljubimac.....   Izgubljeni kućni ljubimac..... I_icon_minitime02.03.09 19:14

Nisam bila u takvoj situaciji al možda bi dala i novac uz riječi hvala....al da netko baš zahtjeva da mu se plati za pronalazak e onda bi ga..... pika u oko
[Vrh] Go down
Goran
Administrator
Administrator
Goran


Male
Cancer Rooster
Broj postova : 80666
Godine : 42
Lokacija : Bjelovar
Datum registracije : 24.09.2008

Izgubljeni kućni ljubimac..... Empty
PostajNaslov: Re: Izgubljeni kućni ljubimac.....   Izgubljeni kućni ljubimac..... I_icon_minitime02.03.09 19:20

Tako je i ja bi ga piknuo u oko! pika u oko cerekalo:

_________________
Na Rubu Znanosti: David Icke - Pozadina ratova, financijske krize i ostalih svjetskih zbivanja
Take a moment every day to appreciate your most precious gift. It did not have to be, but we were given the gift of life. Honor that gift by living beautifully and by giving back a little beauty as we go along the way. Life wants nothing more than to be appreciated and fully enjoyed.
[Vrh] Go down
https://www.facebook.com/CarpeDiemCitatiMisliPoezija
Alba
Zagrijao tipkovnicu
Alba


Female
Aquarius Goat
Broj postova : 262
Godine : 32
Lokacija : Kladanj-bih
Datum registracije : 06.02.2009

Izgubljeni kućni ljubimac..... Empty
PostajNaslov: Re: Izgubljeni kućni ljubimac.....   Izgubljeni kućni ljubimac..... I_icon_minitime02.03.09 20:36

i ja.. pika u oko ili... gungster ili boks ili :pila: ili pak :runover: ali definitivno spank
[Vrh] Go down
Lux
Totalno relaxiran
Lux


Female
Aquarius Dragon
Broj postova : 1417
Godine : 59
Lokacija : Zagreb
Datum registracije : 03.02.2009

Izgubljeni kućni ljubimac..... Empty
PostajNaslov: Re: Izgubljeni kućni ljubimac.....   Izgubljeni kućni ljubimac..... I_icon_minitime02.03.09 20:46

Da traži nagradu, pomislila bih da je ljubimca ukrao i ucijenio me. Vjerojatno bih platila, a kad nbi mi se ljubimac vratio, prijavila ga ili na neki drugi način "kaznila" Ne želim da bespomoćna životinja bude talac mojih uvjerenja. tužni
[Vrh] Go down
Goran
Administrator
Administrator
Goran


Male
Cancer Rooster
Broj postova : 80666
Godine : 42
Lokacija : Bjelovar
Datum registracije : 24.09.2008

Izgubljeni kućni ljubimac..... Empty
PostajNaslov: Re: Izgubljeni kućni ljubimac.....   Izgubljeni kućni ljubimac..... I_icon_minitime02.03.09 21:05

Mojoj mami je jednom doletila papiga, dala je oglas i nitko se nije javio. Na kraju je papiga kod nje živjela još 9 godina! Smile fly

_________________
Na Rubu Znanosti: David Icke - Pozadina ratova, financijske krize i ostalih svjetskih zbivanja
Take a moment every day to appreciate your most precious gift. It did not have to be, but we were given the gift of life. Honor that gift by living beautifully and by giving back a little beauty as we go along the way. Life wants nothing more than to be appreciated and fully enjoyed.
[Vrh] Go down
https://www.facebook.com/CarpeDiemCitatiMisliPoezija
Gost
Gost




Izgubljeni kućni ljubimac..... Empty
PostajNaslov: Re: Izgubljeni kućni ljubimac.....   Izgubljeni kućni ljubimac..... I_icon_minitime02.03.09 21:19

Kada bi mi se to dogodilo,vjerojatno bi kao nagradu dala određenu svotu novca,
samo da mi se vrati moj ljubimac...
[Vrh] Go down
Lux
Totalno relaxiran
Lux


Female
Aquarius Dragon
Broj postova : 1417
Godine : 59
Lokacija : Zagreb
Datum registracije : 03.02.2009

Izgubljeni kućni ljubimac..... Empty
PostajNaslov: Re: Izgubljeni kućni ljubimac.....   Izgubljeni kućni ljubimac..... I_icon_minitime02.03.09 21:20

I nama je uletjela papigica, a već smo imali dvije. Dali smo oglas u Večernjak, ali se nitko nije javio. Kupili smo još jednu pticu da se ne tuku međusobno i ostala je još godinama kod nas dok nije uginula od tumora.
[Vrh] Go down
Gost
Gost




Izgubljeni kućni ljubimac..... Empty
PostajNaslov: Re: Izgubljeni kućni ljubimac.....   Izgubljeni kućni ljubimac..... I_icon_minitime05.03.09 18:28

Kate je napisao/la:
Kada bi mi se to dogodilo,vjerojatno bi kao nagradu dala određenu svotu novca,
samo da mi se vrati moj ljubimac...

ovo potpisujem i ja....Smile
[Vrh] Go down
Gost
Gost




Izgubljeni kućni ljubimac..... Empty
PostajNaslov: Re: Izgubljeni kućni ljubimac.....   Izgubljeni kućni ljubimac..... I_icon_minitime05.03.09 18:31

iako nemam kućnog ljubimca, vjerojatno bi dao koju simoličnu sumu u znak zahvalnosti
[Vrh] Go down
Blizanka
Administratorica
Administratorica
Blizanka


Female
Gemini Broj postova : 74186
Godine : 173
Datum registracije : 21.01.2009

Izgubljeni kućni ljubimac..... Empty
PostajNaslov: Re: Izgubljeni kućni ljubimac.....   Izgubljeni kućni ljubimac..... I_icon_minitime05.03.09 18:35

ribice mi ne mogu pobjec pa se ne sekiram a moja kujica... ne znam sta bi dala da se vrati kad bi se izgubila...to je vise nekako kao i dijete...nikako je ne mozemo odvojiti da je ne nazovemo clanom obitelji, mada neko kaze, cuj dukela pa je drze ko i dijete, ali to kazu oni koji nikad nisu imali ni jednog kucnog ljubimca

_________________
Ono sto MOGU ne mora da znači i da HOĆU,
ali ono što HOĆU uvijek znači da MOGU
ellaMarigo



Izgubljeni kućni ljubimac..... Admin10
[Vrh] Go down
https://www.facebook.com/pages/Carpe-diem-citati-lijepe-misli-po
Gost
Gost




Izgubljeni kućni ljubimac..... Empty
PostajNaslov: Re: Izgubljeni kućni ljubimac.....   Izgubljeni kućni ljubimac..... I_icon_minitime11.04.09 19:26

Moj mačak je odlutao u traženje životne partnerice i nije se vratio već 3 mjeseca ... ja sve nekako mislim da će se on vratiti, znam ja njega... :rida:
inače slažem se s Kate "Kada bi mi se to dogodilo,vjerojatno bi kao nagradu dala određenu svotu novca,
samo da mi se vrati moj ljubimac..." Smile
[Vrh] Go down
Blizanka
Administratorica
Administratorica
Blizanka


Female
Gemini Broj postova : 74186
Godine : 173
Datum registracije : 21.01.2009

Izgubljeni kućni ljubimac..... Empty
PostajNaslov: Re: Izgubljeni kućni ljubimac.....   Izgubljeni kućni ljubimac..... I_icon_minitime11.04.09 20:06

zao mi je tana sto ti se tvoja ridusa jos nije vratila... cheerup

_________________
Ono sto MOGU ne mora da znači i da HOĆU,
ali ono što HOĆU uvijek znači da MOGU
ellaMarigo



Izgubljeni kućni ljubimac..... Admin10
[Vrh] Go down
https://www.facebook.com/pages/Carpe-diem-citati-lijepe-misli-po
Gost
Gost




Izgubljeni kućni ljubimac..... Empty
PostajNaslov: Re: Izgubljeni kućni ljubimac.....   Izgubljeni kućni ljubimac..... I_icon_minitime12.04.09 12:27

ma nije riđuša, riđuša nestala par dana nakon što smo je dobili ... nestao mi je moj mačor kojeg sam imala već duže vrijeme ... uvijek se vraćao nakon februarskih avantura, ali ove godine ga nema tužni
[Vrh] Go down
Gost
Gost




Izgubljeni kućni ljubimac..... Empty
PostajNaslov: Re: Izgubljeni kućni ljubimac.....   Izgubljeni kućni ljubimac..... I_icon_minitime12.04.09 21:53

sigurno ga neka maca ne pušta iz svojih šapa van..Smile
vratiti će se on kad maci dosadi..:;):
[Vrh] Go down
Kikica
VIP član
Kikica


Female
Taurus Goat
Broj postova : 43765
Godine : 45
Datum registracije : 04.03.2009

Izgubljeni kućni ljubimac..... Empty
PostajNaslov: Re: Izgubljeni kućni ljubimac.....   Izgubljeni kućni ljubimac..... I_icon_minitime13.04.09 11:21

Ma sad će on samo da se rode mačići koje je napravio. Tu kod mene dolazi stalno isti mačor koji je moju macu povalio, a ima ogrlicu znaći ima gazde, samo čeka mačiće Smile
[Vrh] Go down
bodomiere
Ljubitelj foruma
bodomiere


Male
Sagittarius Horse
Broj postova : 3910
Godine : 33
Lokacija : Kaštel Sućurac
Datum registracije : 30.05.2010

Izgubljeni kućni ljubimac..... Empty
PostajNaslov: Re: Izgubljeni kućni ljubimac.....   Izgubljeni kućni ljubimac..... I_icon_minitime18.07.10 20:25

blizanka je napisao/la:
ribice mi ne mogu pobjec pa se ne sekiram a moja kujica... ne znam sta bi dala da se vrati kad bi se izgubila...to je vise nekako kao i dijete...nikako je ne mozemo odvojiti da je ne nazovemo clanom obitelji, mada neko kaze, cuj dukela pa je drze ko i dijete, ali to kazu oni koji nikad nisu imali ni jednog kucnog ljubimca

...davno malo pri rata živia sam u BiH u gradiću Ilijaš možda 10-15 km od Sarajeva...ugl malo pri rata tu se naselilo srba,i niko od te djece me nije podnosio...da sam im nešto radio pa ok bože moj kriv sam,al nikad nikom ništa...imao sam kuju mješanku koja me obožavala samo tako a i ja nju frends ...kad god bi ja izašo na cestu njih 20-25 na mene sa štapovima a onda iz dvorišta izlazi nera iskeženih zuba režeći a ovi ko đavo od tamjana Laughing Laughing Laughing looool looool looool ...gdje god sam išo ona je uz mene uvjek bila i nikad me nije tjela samog da pusti...te "džukele" su nekad bolji prema svom vlasniku od bilo koga...pas će ti vratit onako kako mu daš...čisti primjer smo ja i moja pokojna Nera...
[Vrh] Go down
http://dzungla-forum.forumcroatian.com/
Sponsored content





Izgubljeni kućni ljubimac..... Empty
PostajNaslov: Re: Izgubljeni kućni ljubimac.....   Izgubljeni kućni ljubimac..... I_icon_minitime

[Vrh] Go down
 
Izgubljeni kućni ljubimac.....
[Vrh] 
Stranica 1 / 1.
 Similar topics
-
» Kucni ljubimac mačka
» Zamorac kao kućni ljubimac
» Gavran kao kućni ljubimac
» Što kad nam ugine ljubimac
» Kada je kućni ljubimac omamljen...

Permissions in this forum:Ne moľeą odgovarati na postove.
Relax forum :: Lifestyle :: Kućni ljubimci :: Svaštara-
Forum(o)Bir: