Relax forum
Registriraj se i relaxiraj sa nama
Relax forum
Registriraj se i relaxiraj sa nama
Relax forum
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.


Zabava, druženje i diskusije u opuštenoj atmosferi
 
Početna stranicaRegistracijaLogin

 

 "Želim da moja djeca budu homoseksualci"

Go down 
Autor/icaPoruka
Blizanka
Administratorica
Administratorica
Blizanka


Female
Gemini Broj postova : 74186
Godine : 174
Datum registracije : 21.01.2009

"Želim da moja djeca budu homoseksualci" Empty
PostajNaslov: "Želim da moja djeca budu homoseksualci"   "Želim da moja djeca budu homoseksualci" I_icon_minitime08.10.10 8:17

"Želim da moja djeca budu homoseksualci" 101005067

Robbie Williams i njegova supruga Ayda Field žele što prije zasnovati porodicu, a razgovarajući o tome pjevač se našalio rekavši da želi da njegova djeca budu homoseksualci.


Williams i Field vjenčali su se u augustu 2010. godine, no već razmišljaju o zasnivanju porodice. Kažu kako im je svejedno da li će dobiti sina ili kćerku, samo žele što prije da drže dijete u naručju.

"Želim da dijete bude gay. Razgovarali smo o tome kakvo dijete želimo i to je to, spol nije važan", našalio se pjevač, a zatim je ozbiljno nastavio:

"U suštini nije mi važno. Još otkako sam bio mali razmišljao sam o tome kako ću imati sina, ali sada mi ne bi smetalo ni da dobijem kćerku, pa i one su tatine curice, zar ne? Ukoliko bude sin učit ću ga da igra nogomet i tako te stvari, a ako bude djevojčica štitit ću je i paziti do smrti", zarekao se Williams.

Muzičar je u razgovoru za radio 2Day dodao da on i njegova supruga žele što prije postati roditelji, pa su čak razmišljali i o vještačkoj oplodnji.

(Sarajevo-x.com)

_________________
Ono sto MOGU ne mora da znači i da HOĆU,
ali ono što HOĆU uvijek znači da MOGU
ellaMarigo



"Želim da moja djeca budu homoseksualci" Admin10
[Vrh] Go down
https://www.facebook.com/pages/Carpe-diem-citati-lijepe-misli-po
 
"Želim da moja djeca budu homoseksualci"
[Vrh] 
Stranica 1 / 1.
 Similar topics
-
» Djeca rade što djeca vide
» Učenje kroz igru i samostalnost pomaže djeci da budu uspješnija u školi
» Vaša djeca nisu vaša djeca
» Želim vam...
» Zelim...

Permissions in this forum:Ne moľeą odgovarati na postove.
Relax forum :: Društvo i zabava :: Estrada-
Forum(o)Bir: