Relax forum
Registriraj se i relaxiraj sa nama
Relax forum
Registriraj se i relaxiraj sa nama
Relax forum
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.


Zabava, druženje i diskusije u opuštenoj atmosferi
 
Početna stranicaRegistracijaLogin

 

 Kojeg mobilnog operatera koristite?

Go down 
+7
Blizanka
Goran
Wall-e
Nedja
LaTiTeA
marijo19
Kikica
11 posters
Autor/icaPoruka
Gost
Gost




Kojeg mobilnog operatera koristite? Empty
PostajNaslov: Kojeg mobilnog operatera koristite?   Kojeg mobilnog operatera koristite? I_icon_minitime07.09.10 9:20

Kojeg mobilnog operatera koristite i zašto?

Jeste li zadovoljni s odabranim mobilnim operaterom?
[Vrh] Go down
Kikica
VIP član
Kikica


Female
Taurus Goat
Broj postova : 43765
Godine : 45
Datum registracije : 04.03.2009

Kojeg mobilnog operatera koristite? Empty
PostajNaslov: Re: Kojeg mobilnog operatera koristite?   Kojeg mobilnog operatera koristite? I_icon_minitime07.09.10 9:25

Nisam zadovoljna..tarifa im je ful. A ovo s obračunskom jednicom minutom ..doduše tako je kod svih kod nas.. su nas sam natjerali da manje pričamo. Inače ja sam na Simpi..kao i muž več godinana..nekada davno smo tek kada su počeli s mob bili na Vipu..pa na Tela 2 ali Simpa mi je nekako normalnija. Nema dobiješ 100 čevapa i 5 kg janjetine Laughing
Imali smo također nekada i predplate ali oboje mrzimo kada moramo nešto plačati pa nam je lakše ukucati bon pa kad se ima pričamo kada se nema nema ni priče ;)
[Vrh] Go down
Gost
Gost




Kojeg mobilnog operatera koristite? Empty
PostajNaslov: Re: Kojeg mobilnog operatera koristite?   Kojeg mobilnog operatera koristite? I_icon_minitime07.09.10 9:41

ja sam na vipu od početka, postalo mi je navika....
nisam zadovoljna u potpunosti, jer su mi ipak skupi....

a ne znam ni sam na kojeg bi drugog eventualno prešla, sve mi se to zapravo čini isto....
[Vrh] Go down
Kikica
VIP član
Kikica


Female
Taurus Goat
Broj postova : 43765
Godine : 45
Datum registracije : 04.03.2009

Kojeg mobilnog operatera koristite? Empty
PostajNaslov: Re: Kojeg mobilnog operatera koristite?   Kojeg mobilnog operatera koristite? I_icon_minitime07.09.10 18:08

Ma i je sve isto zvao ne zvao bon nekako nestane Laughing A ne mogu opisati koliko me ta obračunska jednica ..minuta. živcira. Kad pogledam u vrijem i vidim min nešto i jedna ili dvije sekunde za dupe bi se ugrizla glavom u zid
[Vrh] Go down
marijo19
Zagrijao tipkovnicu
marijo19


Male
Scorpio Horse
Broj postova : 107
Godine : 33
Lokacija : Požega
Datum registracije : 26.08.2010

Kojeg mobilnog operatera koristite? Empty
PostajNaslov: Re: Kojeg mobilnog operatera koristite?   Kojeg mobilnog operatera koristite? I_icon_minitime07.09.10 18:51

t smeće
[Vrh] Go down
LaTiTeA
Zagrijao tipkovnicu
LaTiTeA


Female
Scorpio Rat
Broj postova : 286
Godine : 39
Lokacija : Sl.Brod
Datum registracije : 11.08.2010

Kojeg mobilnog operatera koristite? Empty
PostajNaslov: Re: Kojeg mobilnog operatera koristite?   Kojeg mobilnog operatera koristite? I_icon_minitime07.09.10 19:03

tele 2.... saaavršen operater cerekalo veseli
[Vrh] Go down
Nedja
Početnik
Početnik



Male
Capricorn Horse
Broj postova : 52
Godine : 33
Lokacija : Srbija
Datum registracije : 22.09.2010

Kojeg mobilnog operatera koristite? Empty
PostajNaslov: Re: Kojeg mobilnog operatera koristite?   Kojeg mobilnog operatera koristite? I_icon_minitime23.09.10 17:20

ja kod nas u Srbiji koristim VIP i jako sam zadovoljan sa njima...
[Vrh] Go down
http://www.come.comze.com
Wall-e
Ljubitelj foruma
Wall-e


Male
Aquarius Buffalo
Broj postova : 6188
Godine : 38
Lokacija : Bejha
Datum registracije : 04.06.2010

Kojeg mobilnog operatera koristite? Empty
PostajNaslov: Re: Kojeg mobilnog operatera koristite?   Kojeg mobilnog operatera koristite? I_icon_minitime23.09.10 17:22

M-Tel bravo
[Vrh] Go down
Goran
Administrator
Administrator
Goran


Male
Cancer Rooster
Broj postova : 80666
Godine : 42
Lokacija : Bjelovar
Datum registracije : 24.09.2008

Kojeg mobilnog operatera koristite? Empty
PostajNaslov: Re: Kojeg mobilnog operatera koristite?   Kojeg mobilnog operatera koristite? I_icon_minitime23.09.10 18:12

T mobile, mogli bi biti i povoljniji ali što je tu je.

_________________
Na Rubu Znanosti: David Icke - Pozadina ratova, financijske krize i ostalih svjetskih zbivanja
Take a moment every day to appreciate your most precious gift. It did not have to be, but we were given the gift of life. Honor that gift by living beautifully and by giving back a little beauty as we go along the way. Life wants nothing more than to be appreciated and fully enjoyed.
[Vrh] Go down
https://www.facebook.com/CarpeDiemCitatiMisliPoezija
Blizanka
Administratorica
Administratorica
Blizanka


Female
Gemini Broj postova : 74186
Godine : 173
Datum registracije : 21.01.2009

Kojeg mobilnog operatera koristite? Empty
PostajNaslov: Re: Kojeg mobilnog operatera koristite?   Kojeg mobilnog operatera koristite? I_icon_minitime23.09.10 18:16

BH telecom ....uzas loše

_________________
Ono sto MOGU ne mora da znači i da HOĆU,
ali ono što HOĆU uvijek znači da MOGU
ellaMarigo



Kojeg mobilnog operatera koristite? Admin10
[Vrh] Go down
https://www.facebook.com/pages/Carpe-diem-citati-lijepe-misli-po
Goran
Administrator
Administrator
Goran


Male
Cancer Rooster
Broj postova : 80666
Godine : 42
Lokacija : Bjelovar
Datum registracije : 24.09.2008

Kojeg mobilnog operatera koristite? Empty
PostajNaslov: Re: Kojeg mobilnog operatera koristite?   Kojeg mobilnog operatera koristite? I_icon_minitime23.09.10 18:18

E baš užas, ne može se ni mms razmjeniti s tobom. lol!

_________________
Na Rubu Znanosti: David Icke - Pozadina ratova, financijske krize i ostalih svjetskih zbivanja
Take a moment every day to appreciate your most precious gift. It did not have to be, but we were given the gift of life. Honor that gift by living beautifully and by giving back a little beauty as we go along the way. Life wants nothing more than to be appreciated and fully enjoyed.
[Vrh] Go down
https://www.facebook.com/CarpeDiemCitatiMisliPoezija
LuckyM5
Ljubitelj foruma
LuckyM5


Female
Capricorn Horse
Broj postova : 3859
Godine : 45
Datum registracije : 25.10.2011

Kojeg mobilnog operatera koristite? Empty
PostajNaslov: Re: Kojeg mobilnog operatera koristite?   Kojeg mobilnog operatera koristite? I_icon_minitime26.11.11 0:57

Probala t mobile na bonove i nikad nisam ni pričala ni imala na računu. I kad mi je najpotrebnije nebi mogla zvati. Onda sam pukla i rekla , pa valjda sam zaslužila da sa 30 god imam mob na pretplatu i tako prešla na VIP zbog mobitela koji mi se svidio cerekalo Ugovorila neku najnižu tarifu nešto 30 hmmm I od tad sam mirna i sigurna. A potrošim u prosjeku mjesečno 150 kn . Ovaj sam samu sebe iznenadila sa 110 kn . I zadovoljna sam ali iskreno ne pazim koga zovem i koliko pričam, Ali opet ja sam osoba koja ne voli previše razglabati preko mob. Što imam razglabato to volim u 4 oka. Smile Neki hvale tele 2 neki tomato. A meni je zasad dobar VIP.
[Vrh] Go down
Kikica
VIP član
Kikica


Female
Taurus Goat
Broj postova : 43765
Godine : 45
Datum registracije : 04.03.2009

Kojeg mobilnog operatera koristite? Empty
PostajNaslov: Re: Kojeg mobilnog operatera koristite?   Kojeg mobilnog operatera koristite? I_icon_minitime06.12.11 10:47

Bon bon imam več godinu dana i super sam zadovoljna. Žao mi je što svi nismo na njemu, jer nema naknade za uspostavu poziva, 0.70 lipa je prema svima, a ako ste uplatili 40kn na mjesec sve iz bon bona možete zvati u 1000min taj mjesec besplatno, dovoljno je da vam ostane makar jedna lipa na telefonu.
[Vrh] Go down
diya
Totalno relaxiran
diya


Female
Sagittarius Horse
Broj postova : 2371
Godine : 45
Datum registracije : 22.11.2011

Kojeg mobilnog operatera koristite? Empty
PostajNaslov: Re: Kojeg mobilnog operatera koristite?   Kojeg mobilnog operatera koristite? I_icon_minitime06.12.11 11:46

vip već godinama i to na bonove, sta ce mi pretpleta kad za to imam i telefon pa kad nestane bonova lijepo zovem preko telefona, ma mobitel je u danasnje vrijeme sam za ukras skoro bar meni, vecinom se dopisujem preko fejsa il mailom a ono sta imam za reci valjda je bolje uzivo
[Vrh] Go down
http://klaudiyya.blogspot.com/
mobile
VIP član
mobile


Male
Virgo Horse
Broj postova : 17288
Godine : 33
Datum registracije : 23.04.2011

Kojeg mobilnog operatera koristite? Empty
PostajNaslov: Re: Kojeg mobilnog operatera koristite?   Kojeg mobilnog operatera koristite? I_icon_minitime21.12.11 9:46

mts
[Vrh] Go down
Blizanka
Administratorica
Administratorica
Blizanka


Female
Gemini Broj postova : 74186
Godine : 173
Datum registracije : 21.01.2009

Kojeg mobilnog operatera koristite? Empty
PostajNaslov: Re: Kojeg mobilnog operatera koristite?   Kojeg mobilnog operatera koristite? I_icon_minitime21.12.11 11:43

Goran je napisao/la:
E baš užas, ne može se ni mms razmjeniti s tobom. lol!

moze moze ... skočko skočko odavno vec se popravio BH Telekom Laughing Laughing

_________________
Ono sto MOGU ne mora da znači i da HOĆU,
ali ono što HOĆU uvijek znači da MOGU
ellaMarigo



Kojeg mobilnog operatera koristite? Admin10
[Vrh] Go down
https://www.facebook.com/pages/Carpe-diem-citati-lijepe-misli-po
mobile
VIP član
mobile


Male
Virgo Horse
Broj postova : 17288
Godine : 33
Datum registracije : 23.04.2011

Kojeg mobilnog operatera koristite? Empty
PostajNaslov: Re: Kojeg mobilnog operatera koristite?   Kojeg mobilnog operatera koristite? I_icon_minitime21.12.11 11:48

064
[Vrh] Go down
ajmeivana
Ljubitelj foruma
ajmeivana


Female
Virgo Rooster
Broj postova : 3690
Godine : 42
Datum registracije : 09.03.2009

Kojeg mobilnog operatera koristite? Empty
PostajNaslov: Re: Kojeg mobilnog operatera koristite?   Kojeg mobilnog operatera koristite? I_icon_minitime21.01.12 16:23

tele 2, zbog jeftinoće
[Vrh] Go down
Sponsored content





Kojeg mobilnog operatera koristite? Empty
PostajNaslov: Re: Kojeg mobilnog operatera koristite?   Kojeg mobilnog operatera koristite? I_icon_minitime

[Vrh] Go down
 
Kojeg mobilnog operatera koristite?
[Vrh] 
Stranica 1 / 1.
 Similar topics
-
» Mozilla Seabird - nevjerojatni koncept budućnosti mobilnog telefona
» Britney Spears otac zabranio korištenje mobilnog telefona
» Koja si biljka i što to govori o tebi?
» S kojeg si planeta?
» S kojeg drveta si ti pao

Permissions in this forum:Ne moľeą odgovarati na postove.
Relax forum :: Tehnologija :: Audio i video tehnika, mobilna telefonija :: Mobilna telefonija-
Forum(o)Bir: