Relax forum
Registriraj se i relaxiraj sa nama
Relax forum
Registriraj se i relaxiraj sa nama
Relax forum
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.


Zabava, druženje i diskusije u opuštenoj atmosferi
 
Početna stranicaRegistracijaLogin

 

 "Kako sam postao faca" - Arijana Čulina

Go down 
Autor/icaPoruka
Goran
Administrator
Administrator
Goran


Male
Cancer Rooster
Broj postova : 80666
Godine : 42
Lokacija : Bjelovar
Datum registracije : 24.09.2008

"Kako sam postao faca" - Arijana Čulina Empty
PostajNaslov: "Kako sam postao faca" - Arijana Čulina   "Kako sam postao faca" - Arijana Čulina I_icon_minitime12.12.08 17:03

Predstavljanje nove knjige Arijane Čuline održat će se u Knjižnici i čitaonici Bogdana Ogrizovića u srijedu, 17. prosinca s početkom u 20 sati. Knjigu će predstaviti Miljenko Jergović, autorica i Boris Svrstan.


Knjiga Arijane Čuline Kako sam postao faca svojevrsni je priručnik namijenjen svakom suvremenom muškarcu. Donosi detaljne upute o tome kako prevariti, ukrasti, postati poduzetnik omiljen u društvu i među ženama.

No, on je i mnogo više o toga, donosi sve što svaki muškarac mora učiniti kako bi od sasvim prosječnog i običnog tipa postao prava faca, upravo onakva kakve danas najbolje prolaze.




Net.hr
12.12.2008.

_________________
Na Rubu Znanosti: David Icke - Pozadina ratova, financijske krize i ostalih svjetskih zbivanja
Take a moment every day to appreciate your most precious gift. It did not have to be, but we were given the gift of life. Honor that gift by living beautifully and by giving back a little beauty as we go along the way. Life wants nothing more than to be appreciated and fully enjoyed.
[Vrh] Go down
https://www.facebook.com/CarpeDiemCitatiMisliPoezija
Gost
Gost




"Kako sam postao faca" - Arijana Čulina Empty
PostajNaslov: Re: "Kako sam postao faca" - Arijana Čulina   "Kako sam postao faca" - Arijana Čulina I_icon_minitime12.12.08 17:05

A u kojem gradu?
[Vrh] Go down
Goran
Administrator
Administrator
Goran


Male
Cancer Rooster
Broj postova : 80666
Godine : 42
Lokacija : Bjelovar
Datum registracije : 24.09.2008

"Kako sam postao faca" - Arijana Čulina Empty
PostajNaslov: Re: "Kako sam postao faca" - Arijana Čulina   "Kako sam postao faca" - Arijana Čulina I_icon_minitime12.12.08 17:07

Valjda u Splitu. cerekalo

_________________
Na Rubu Znanosti: David Icke - Pozadina ratova, financijske krize i ostalih svjetskih zbivanja
Take a moment every day to appreciate your most precious gift. It did not have to be, but we were given the gift of life. Honor that gift by living beautifully and by giving back a little beauty as we go along the way. Life wants nothing more than to be appreciated and fully enjoyed.
[Vrh] Go down
https://www.facebook.com/CarpeDiemCitatiMisliPoezija
Gost
Gost




"Kako sam postao faca" - Arijana Čulina Empty
PostajNaslov: Re: "Kako sam postao faca" - Arijana Čulina   "Kako sam postao faca" - Arijana Čulina I_icon_minitime12.12.08 17:09

Goran je napisao/la:
Valjda u Splitu. cerekalo

A ne piše nigdje a ja ne znam gdje bi ta čitaonica mogla biti :scratch:
[Vrh] Go down
Gost
Gost




"Kako sam postao faca" - Arijana Čulina Empty
PostajNaslov: Re: "Kako sam postao faca" - Arijana Čulina   "Kako sam postao faca" - Arijana Čulina I_icon_minitime12.12.08 17:12

Vrijedi li ta knjiga za sve muškarce ili samo Splićane odnosno Dalmatince. :scratch:
[Vrh] Go down
Gost
Gost




"Kako sam postao faca" - Arijana Čulina Empty
PostajNaslov: Re: "Kako sam postao faca" - Arijana Čulina   "Kako sam postao faca" - Arijana Čulina I_icon_minitime12.12.08 17:14

Teofil je napisao/la:
Vrijedi li ta knjiga za sve muškarce ili samo Splićane odnosno Dalmatince. :scratch:

A ti bi poduke Teo? lol! lol! lol!
[Vrh] Go down
Gost
Gost




"Kako sam postao faca" - Arijana Čulina Empty
PostajNaslov: Re: "Kako sam postao faca" - Arijana Čulina   "Kako sam postao faca" - Arijana Čulina I_icon_minitime12.12.08 17:15

tana je napisao/la:
Teofil je napisao/la:
Vrijedi li ta knjiga za sve muškarce ili samo Splićane odnosno Dalmatince. :scratch:

A ti bi poduke Teo? lol! lol! lol!

pitam se lol!
[Vrh] Go down
Sponsored content





"Kako sam postao faca" - Arijana Čulina Empty
PostajNaslov: Re: "Kako sam postao faca" - Arijana Čulina   "Kako sam postao faca" - Arijana Čulina I_icon_minitime

[Vrh] Go down
 
"Kako sam postao faca" - Arijana Čulina
[Vrh] 
Stranica 1 / 1.
 Similar topics
-
» Kako reći "ne", a da pritom nikog ne naljutim?
» "Kako mi je legalna droga uništila život"
» Kako znati da li je on "onaj pravi"
» "White Zombie" Datsun 1200 i danas najbrži "električar"
» "Robin Hud" premijerno u "Sava" centru

Permissions in this forum:Ne moľeą odgovarati na postove.
Relax forum :: Društvo i zabava :: Kultura i umjetnost :: Književnost-
Forum(o)Bir: