Relax forum
Registriraj se i relaxiraj sa nama
Relax forum
Registriraj se i relaxiraj sa nama
Relax forum
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.


Zabava, druženje i diskusije u opuštenoj atmosferi
 
Početna stranicaRegistracijaLogin

 

 Da li imate dovoljno prostora za sebe?

Go down 
5 posters
Autor/icaPoruka
Gost
Gost




Da li imate dovoljno prostora za sebe? Empty
PostajNaslov: Da li imate dovoljno prostora za sebe?   Da li imate dovoljno prostora za sebe? I_icon_minitime18.06.10 9:49

imate li dovoljno ''prostora'' za sebe? da se tijekom dana odvojite od svih, od svakodnevice i prepustite samima sebi? imate li dovoljno ''prostora'' ili osjećate da ste zarobljeni? da vam ponekad fali zraka? slobode?
da ponekad falite samome sebi?
[Vrh] Go down
Kikica
VIP član
Kikica


Female
Taurus Goat
Broj postova : 43765
Godine : 45
Datum registracije : 04.03.2009

Da li imate dovoljno prostora za sebe? Empty
PostajNaslov: Re: Da li imate dovoljno prostora za sebe?   Da li imate dovoljno prostora za sebe? I_icon_minitime18.06.10 14:27

Nekada prije dok je malecka bila mala strašno mi je falilo tj trebalo moje vrijeme. Mi same takoreći..ona mala..sve vrijeme stalno te treba. Grozno. Bilo mi je puna kapa nekada i dolazilo mi je da se spakujem da me nema dan dva. I onda kada bi on našao vremena da bude s njom da se mogu u miru srediti napuniti baterije..zafalila bi mi za pola sata Da li imate dovoljno prostora za sebe? 267525
Valjda tijelo i mozak kada su pod pritiskom ni nemožeš otpustiti kočnice u poa sata dva.
Sada kako je malo odrasla..sada imam slobodnog vremena i preporodila sam se.
[Vrh] Go down
Gost
Gost




Da li imate dovoljno prostora za sebe? Empty
PostajNaslov: Re: Da li imate dovoljno prostora za sebe?   Da li imate dovoljno prostora za sebe? I_icon_minitime18.06.10 14:31

je, hrvatski narodni preporod looool

šalim se. ja nekad imam osjećaj da mi fali ''prostora''
[Vrh] Go down
len
Zagrijao tipkovnicu
len


Female
Broj postova : 470
Datum registracije : 23.06.2010

Da li imate dovoljno prostora za sebe? Empty
PostajNaslov: Re: Da li imate dovoljno prostora za sebe?   Da li imate dovoljno prostora za sebe? I_icon_minitime27.06.10 20:41

Srecom, imam a i potrebno mi je Da li imate dovoljno prostora za sebe? 765814


Zadnja promjena: len; 07.07.10 13:42; ukupno mijenjano 1 put.
[Vrh] Go down
Niky
VIP član
Niky


Female
Aries Rat
Broj postova : 13469
Godine : 40
Datum registracije : 07.07.2009

Da li imate dovoljno prostora za sebe? Empty
PostajNaslov: Re: Da li imate dovoljno prostora za sebe?   Da li imate dovoljno prostora za sebe? I_icon_minitime27.06.10 20:46

Odvojim u svakom danu barem pola sata vremena da se posvetim sebi na bilo koji način da se opustim , da li je to vožnja, čitanje, šetnja uz more, ili glazba i ples nebitno..ima toliko stvari koje me opuštaju i to pokušavam u svakom danu sebi dopustiti , napraviti vremena za sebe.
Time hranim unutarnji dio sebe, i kada napunim ''baterije'' idemo opet.....
[Vrh] Go down
Dita von Teese
Ljubitelj foruma
Dita von Teese


Leo Dog
Broj postova : 3308
Godine : 113
Datum registracije : 12.02.2010

Da li imate dovoljno prostora za sebe? Empty
PostajNaslov: Re: Da li imate dovoljno prostora za sebe?   Da li imate dovoljno prostora za sebe? I_icon_minitime27.06.10 23:26

Uvek pronadjem vremena i prostora za sebe,drugacije ne mogu da funkcionisem.Taman da je oko mene sto ljudi,ja cu nacin da ostanem sama sa sobom.
[Vrh] Go down
Blizanka
Administratorica
Administratorica
Blizanka


Female
Gemini Broj postova : 74186
Godine : 174
Datum registracije : 21.01.2009

Da li imate dovoljno prostora za sebe? Empty
PostajNaslov: Re: Da li imate dovoljno prostora za sebe?   Da li imate dovoljno prostora za sebe? I_icon_minitime13.10.10 9:34

nadem uvijek malo vremena za sebe ..za svoje misli ..za nesto sto me cini radosnom ..znam napraviti za sebe prostor ..ali ipak i pored svega nekad se osjecam zarobljeno i nemam dovoljno zraka oko sebe...
mislim da su dva pojma ovo o cemu pisete..tj da nalazite vremena za sebe i da li se osjecate nekad zarobljeno ..barem ja to tako vidim..svi nalazite vremena i punite baterije ..ali da li se i pored toga nekad osjecate zarobljeno ...
Citat :
imate li dovoljno ''prostora'' ili osjećate da ste zarobljeni? da vam ponekad fali zraka? slobode?
da ponekad falite samome sebi?

_________________
Ono sto MOGU ne mora da znači i da HOĆU,
ali ono što HOĆU uvijek znači da MOGU
ellaMarigo



Da li imate dovoljno prostora za sebe? Admin10
[Vrh] Go down
https://www.facebook.com/pages/Carpe-diem-citati-lijepe-misli-po
Sponsored content





Da li imate dovoljno prostora za sebe? Empty
PostajNaslov: Re: Da li imate dovoljno prostora za sebe?   Da li imate dovoljno prostora za sebe? I_icon_minitime

[Vrh] Go down
 
Da li imate dovoljno prostora za sebe?
[Vrh] 
Stranica 1 / 1.
 Similar topics
-
» Imate li oko sebe lažne prijatelje?
» Da li se dovoljno rekreirate?
» Poznajete li svoje dijete dovoljno?
» Koliko vam je novca dovoljno za izlazak?
» Čistite li dovoljno svoj auto?

Permissions in this forum:Ne moľeą odgovarati na postove.
Relax forum :: Društvo i zabava :: Psihologija i osobni razvoj :: Psihologija općenito :: Kompleksi, fobije i frustracije-
Forum(o)Bir: