Relax forum
Registriraj se i relaxiraj sa nama
Relax forum
Registriraj se i relaxiraj sa nama
Relax forum
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.


Zabava, druženje i diskusije u opuštenoj atmosferi
 
Početna stranicaRegistracijaLogin

 

 Muškarci mrze peglati

Go down 
+12
Passi@n
Blizanka
Dusan
mobile
slavena
teaa
Wall-e
Dragance
scorpio57
bodomiere
Kikica
Goran
16 posters
Go to page : Previous  1, 2
Autor/icaPoruka
Goran
Administrator
Administrator
Goran


Male
Cancer Rooster
Broj postova : 80666
Godine : 42
Lokacija : Bjelovar
Datum registracije : 24.09.2008

Muškarci mrze peglati - Page 2 Empty
PostajNaslov: Muškarci mrze peglati   Muškarci mrze peglati - Page 2 I_icon_minitime23.05.10 17:10

First topic message reminder :

Muškarci mrze peglati - Page 2 V14065

Francuski institut Ypsos proveo je ustraživanje u Španjolskoj, Italiji, Francuskoj i Velikoj Britaniji, a rezultati su pokazali kako čak 73 posto ispitanika mrzi i odbija peglati. Nakon peglanja, na visokom mjestu omraženih kućanskih poslova nalazi se ribanje kupatila koje se trudi izbjeći 67 posto ispitanika.

Razvrstavanje prljave odjeće i uključivanje perilice rublja mrzi 61 posto muškaraca, a toliki postotak njih mrzi i mijenjanje posteljine. 59 posto njih bi radije ribalo pod.

No, istraživanja su pokazala kako muškarci rado iznose smeće, čak 74 posto, 56 posto njih voli kuhati, a 53 posto nakon kuhanja voli oprati suđe.

Žene koje su pročitale rezultate istraživanja složile su se sa statistikom, no mišljenja su da češće odbijaju poslove nego li su to u anketi i priznali. Žene su ustvrdile da čak 82 posto muškaraca nikada ne pegla, 72 posto njih izbjegava čiščenje kupaone.



Prema istraživanju, najmanje smisla za kućne poslove imaju Italijani, a najviše se oko kućanskih poslova svađaju u Španjolskoj (52 posto), a najmanje u Velikoj britaniji (42 posto).

Muškarci se najčešće izgovaraju time da su žene bolje u kućanskim poslovima ili da to uopće ne znaju raditi, odnosno da za kućanstvo nemaju vremena. Najomiljene strategije u kućanskim poslovima su 'praviti se ludim' ili obećati kako će oni sljedećeg puta obaviti kućanske poslove.

Izvor

Bogami i ja mrzim peglanje, nisam se često u životu upuštao u biznise sa peglom. cerekalo:

_________________
Na Rubu Znanosti: David Icke - Pozadina ratova, financijske krize i ostalih svjetskih zbivanja
Take a moment every day to appreciate your most precious gift. It did not have to be, but we were given the gift of life. Honor that gift by living beautifully and by giving back a little beauty as we go along the way. Life wants nothing more than to be appreciated and fully enjoyed.
[Vrh] Go down
https://www.facebook.com/CarpeDiemCitatiMisliPoezija

Autor/icaPoruka
Prznica
Zagrijao tipkovnicu
Prznica


Female
Taurus Pig
Broj postova : 603
Godine : 41
Datum registracije : 09.05.2015

Muškarci mrze peglati - Page 2 Empty
PostajNaslov: Re: Muškarci mrze peglati   Muškarci mrze peglati - Page 2 I_icon_minitime16.05.15 21:24

Laughing tacno sam znala da sam musko ... mrzim peglati ljuta
[Vrh] Go down
Nastasja Filipovna
Zagrijao tipkovnicu
Nastasja Filipovna


Female
Aquarius Dog
Broj postova : 311
Godine : 54
Datum registracije : 19.04.2015

Muškarci mrze peglati - Page 2 Empty
PostajNaslov: Re: Muškarci mrze peglati   Muškarci mrze peglati - Page 2 I_icon_minitime17.05.15 15:08

ja sam među onim rijetkim ženama koje vole peglati cerekalo
mene to opušta i mislim da bih mogla satima peglati..sad kad razmišljam o tome uviđam da sam trebala neki biznis otvoriti vezan za peglanje, spojila bih tako ugodno s korisnim. Smile
[Vrh] Go down
Sumrak
VIP član
Sumrak


Male
Aquarius Horse
Broj postova : 33607
Godine : 57
Lokacija : šuma
Datum registracije : 31.03.2011

Muškarci mrze peglati - Page 2 Empty
PostajNaslov: Re: Muškarci mrze peglati   Muškarci mrze peglati - Page 2 I_icon_minitime17.05.15 15:45

Nastasja Filipovna je napisao/la:
ja sam među onim rijetkim ženama koje vole peglati cerekalo
mene to opušta i mislim da bih mogla satima peglati..sad kad razmišljam o tome uviđam da sam trebala neki biznis otvoriti vezan za peglanje, spojila bih tako ugodno s korisnim. Smile

evo onda 4 košulje od mene i 4 hlače...Smile

gaće i potkošulje ne trebaš peglati...Smile
[Vrh] Go down
Nastasja Filipovna
Zagrijao tipkovnicu
Nastasja Filipovna


Female
Aquarius Dog
Broj postova : 311
Godine : 54
Datum registracije : 19.04.2015

Muškarci mrze peglati - Page 2 Empty
PostajNaslov: Re: Muškarci mrze peglati   Muškarci mrze peglati - Page 2 I_icon_minitime17.05.15 16:24

može cerekalo
a kao protuuslugu ćeš ti meni usisati stan..mrzm usisavati..Smile
[Vrh] Go down
Sumrak
VIP član
Sumrak


Male
Aquarius Horse
Broj postova : 33607
Godine : 57
Lokacija : šuma
Datum registracije : 31.03.2011

Muškarci mrze peglati - Page 2 Empty
PostajNaslov: Re: Muškarci mrze peglati   Muškarci mrze peglati - Page 2 I_icon_minitime17.05.15 16:35

to može, nema frke, samo kaži di treba...Smile
[Vrh] Go down
Gost
Gost




Muškarci mrze peglati - Page 2 Empty
PostajNaslov: Re: Muškarci mrze peglati   Muškarci mrze peglati - Page 2 I_icon_minitime23.11.16 16:03

Bogami mrzim i  ja,  najviše  košulje   mislim  da  mi  ništa  gore  nema  nego njih   peglati
[Vrh] Go down
Sumrak
VIP član
Sumrak


Male
Aquarius Horse
Broj postova : 33607
Godine : 57
Lokacija : šuma
Datum registracije : 31.03.2011

Muškarci mrze peglati - Page 2 Empty
PostajNaslov: Re: Muškarci mrze peglati   Muškarci mrze peglati - Page 2 I_icon_minitime11.04.17 17:39

Ponoć je napisao/la:
Bogami mrzim i  ja,  najviše  košulje   mislim  da  mi  ništa  gore  nema  nego njih   peglati

e, taman sam ja sabro 10kom da mi ispeglaš... Laughing Laughing Laughing
[Vrh] Go down
Sponsored content





Muškarci mrze peglati - Page 2 Empty
PostajNaslov: Re: Muškarci mrze peglati   Muškarci mrze peglati - Page 2 I_icon_minitime

[Vrh] Go down
 
Muškarci mrze peglati
[Vrh] 
Stranica 2 / 2.Go to page : Previous  1, 2
 Similar topics
-
» >>Sto muskarci...<<
» Muškarci
» Muškarci i ćelavost
» Adolescenti mrze ova pitanja! Izbjegavajte ih
» Žene mrze svoje fotografije, ali se rado smiju u kameru

Permissions in this forum:Ne moľeą odgovarati na postove.
Relax forum :: Društvo i zabava :: Muški kutak-
Forum(o)Bir: