Relax forum
Registriraj se i relaxiraj sa nama
Relax forum
Registriraj se i relaxiraj sa nama
Relax forum
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.


Zabava, druženje i diskusije u opuštenoj atmosferi
 
Početna stranicaRegistracijaLogin

 

 Sony Ericsson i druge stvari... :)

Go down 
5 posters
Autor/icaPoruka
bilythekid
Početnik
Početnik



Aquarius Rat
Broj postova : 43
Godine : 39
Datum registracije : 29.04.2010

Sony Ericsson i druge stvari... :) Empty
PostajNaslov: Sony Ericsson i druge stvari... :)   Sony Ericsson i druge stvari... :) I_icon_minitime12.05.10 12:15

Poslije topic-a za nagradnu igru o Sony Ericssonu mislim da bi mogli otvoriti jedan nov topic, koji nije tako strogo vezan za mobitele i za marku, nego svatko može pored toga napisati i neke druge stvari... I tako nemože biti off topic... :P
[Vrh] Go down
Gost
Gost




Sony Ericsson i druge stvari... :) Empty
PostajNaslov: Re: Sony Ericsson i druge stvari... :)   Sony Ericsson i druge stvari... :) I_icon_minitime12.05.10 12:50

E tako moze Smile
[Vrh] Go down
bilythekid
Početnik
Početnik



Aquarius Rat
Broj postova : 43
Godine : 39
Datum registracije : 29.04.2010

Sony Ericsson i druge stvari... :) Empty
PostajNaslov: Re: Sony Ericsson i druge stvari... :)   Sony Ericsson i druge stvari... :) I_icon_minitime12.05.10 13:07

Bleky je napisao/la:
E tako moze Smile

Ako tako može, onda možemo nastaviti... Smile
X10?
Vivaz?
Istanbul?
Dubai?
vrijeme?
kiša?
Sony Ericsson i druge stvari... :) 31382
[Vrh] Go down
Gost
Gost




Sony Ericsson i druge stvari... :) Empty
PostajNaslov: Re: Sony Ericsson i druge stvari... :)   Sony Ericsson i druge stvari... :) I_icon_minitime12.05.10 13:08

kisa Sony Ericsson i druge stvari... :) 71877
[Vrh] Go down
bilythekid
Početnik
Početnik



Aquarius Rat
Broj postova : 43
Godine : 39
Datum registracije : 29.04.2010

Sony Ericsson i druge stvari... :) Empty
PostajNaslov: Re: Sony Ericsson i druge stvari... :)   Sony Ericsson i druge stvari... :) I_icon_minitime12.05.10 13:15

Bleky je napisao/la:
kisa Sony Ericsson i druge stvari... :) 71877

A gdje ti živiš inače? Odnosno smijem li pitat... Sony Ericsson i druge stvari... :) 258384
[Vrh] Go down
Gost
Gost




Sony Ericsson i druge stvari... :) Empty
PostajNaslov: Re: Sony Ericsson i druge stvari... :)   Sony Ericsson i druge stvari... :) I_icon_minitime12.05.10 13:16

pise ti Sony Ericsson i druge stvari... :) 12363
[Vrh] Go down
bilythekid
Početnik
Početnik



Aquarius Rat
Broj postova : 43
Godine : 39
Datum registracije : 29.04.2010

Sony Ericsson i druge stvari... :) Empty
PostajNaslov: Re: Sony Ericsson i druge stvari... :)   Sony Ericsson i druge stvari... :) I_icon_minitime12.05.10 13:43

Bleky je napisao/la:
pise ti Sony Ericsson i druge stvari... :) 12363

Vidim da piše ti: zona sumraka... ehh... a kako može tamo padati kiša...? Sony Ericsson i druge stvari... :) 367567
Inače ako si već tamo, mogla bi napraviti jednu fotku sa jednom SE-om (preporučujem ili X10 ili Vivaz...), da vidimo kako funkcionira taj mobitel u zonu sumrake + kvalitetu "sumračnih" slika... Sony Ericsson i druge stvari... :) 530923
[Vrh] Go down
Gost
Gost




Sony Ericsson i druge stvari... :) Empty
PostajNaslov: Re: Sony Ericsson i druge stvari... :)   Sony Ericsson i druge stvari... :) I_icon_minitime12.05.10 13:44

Sony Ericsson i druge stvari... :) 719500 nemam ja vremena
[Vrh] Go down
bilythekid
Početnik
Početnik



Aquarius Rat
Broj postova : 43
Godine : 39
Datum registracije : 29.04.2010

Sony Ericsson i druge stvari... :) Empty
PostajNaslov: Re: Sony Ericsson i druge stvari... :)   Sony Ericsson i druge stvari... :) I_icon_minitime12.05.10 14:18

Bleky je napisao/la:
Sony Ericsson i druge stvari... :) 719500 nemam ja vremena

A nemaš? A za moderiranje imaš? Smile
E teško može biti tamo u zoni sumraka... Sony Ericsson i druge stvari... :) 501665
Što je ti inače posao? Lokaciju ti već znam... sada probam te malo bolje upoznati... Sony Ericsson i druge stvari... :) 389779
[Vrh] Go down
Banderas
Početnik
Početnik
Banderas


Leo Goat
Broj postova : 36
Godine : 32
Datum registracije : 29.04.2010

Sony Ericsson i druge stvari... :) Empty
PostajNaslov: Re: Sony Ericsson i druge stvari... :)   Sony Ericsson i druge stvari... :) I_icon_minitime12.05.10 16:19

Nije valjda da moderatoricu zelis smuvat???cerekalo

E ovako da ostanem pri temi,mislim da je prava stvar to sto ce doc na x10ku i HD kvalitet pri snimanju nekog klipa, i mislim da to dosta donosi, barem kod odabira mobitela svakako..Smile
[Vrh] Go down
Gost
Gost




Sony Ericsson i druge stvari... :) Empty
PostajNaslov: Re: Sony Ericsson i druge stvari... :)   Sony Ericsson i druge stvari... :) I_icon_minitime12.05.10 16:38

Sony Ericsson i druge stvari... :) 73820 podsecate me na one trgovacke putnike koji po svaku cenu zele nesto prodati
[Vrh] Go down
Banderas
Početnik
Početnik
Banderas


Leo Goat
Broj postova : 36
Godine : 32
Datum registracije : 29.04.2010

Sony Ericsson i druge stvari... :) Empty
PostajNaslov: Re: Sony Ericsson i druge stvari... :)   Sony Ericsson i druge stvari... :) I_icon_minitime12.05.10 16:48

hehhehe
Mani se osobno ovaj model svidjeo u posljednje vrijeme i zanima me tko kakva iskustva ima, jer u skorijoj buducnosti planiram ga kupit..samo je tome rijec, ali ako ti mislis da topic nije prikladan ti ga zatvori slobodno, iako ne vidim neki smisao,jer postoje i druge teme o raznim modelima kolko vidim Smile
[Vrh] Go down
Gost
Gost




Sony Ericsson i druge stvari... :) Empty
PostajNaslov: Re: Sony Ericsson i druge stvari... :)   Sony Ericsson i druge stvari... :) I_icon_minitime12.05.10 16:50

Sony Ericsson i druge stvari... :) 12363 Za sada neka je tu tema..
[Vrh] Go down
bilythekid
Početnik
Početnik



Aquarius Rat
Broj postova : 43
Godine : 39
Datum registracije : 29.04.2010

Sony Ericsson i druge stvari... :) Empty
PostajNaslov: Re: Sony Ericsson i druge stvari... :)   Sony Ericsson i druge stvari... :) I_icon_minitime12.05.10 16:54

Bleky je napisao/la:
Sony Ericsson i druge stvari... :) 12363 Za sada neka je tu tema..

Nisam tu nekoliko sata, pa već dopisujete o zatvaranju topica... ehhh! Drugo put ću višepazaiti na svoj topic... Sony Ericsson i druge stvari... :) 267525
Inače to HD snimanje ne bi bilo loše, samo, ako dobro znam bude stiglo jeseni... a što bude do tada...? Čekamo SonyE na tebe! Smile)
No, ja sam već previše umoran + polako idem kući... Sony Ericsson i druge stvari... :) 740570
[Vrh] Go down
Gost
Gost




Sony Ericsson i druge stvari... :) Empty
PostajNaslov: Re: Sony Ericsson i druge stvari... :)   Sony Ericsson i druge stvari... :) I_icon_minitime12.05.10 16:55

Sony Ericsson i druge stvari... :) 0457 prijatno popodne
[Vrh] Go down
bilythekid
Početnik
Početnik



Aquarius Rat
Broj postova : 43
Godine : 39
Datum registracije : 29.04.2010

Sony Ericsson i druge stvari... :) Empty
PostajNaslov: Re: Sony Ericsson i druge stvari... :)   Sony Ericsson i druge stvari... :) I_icon_minitime12.05.10 17:18

Bleky je napisao/la:
Sony Ericsson i druge stvari... :) 0457 prijatno popodne

hvala, i tebi! Sony Ericsson i druge stvari... :) 0457
[Vrh] Go down
bilythekid
Početnik
Početnik



Aquarius Rat
Broj postova : 43
Godine : 39
Datum registracije : 29.04.2010

Sony Ericsson i druge stvari... :) Empty
PostajNaslov: Re: Sony Ericsson i druge stvari... :)   Sony Ericsson i druge stvari... :) I_icon_minitime13.05.10 9:58

E, dobro jutro svima! Smile
Danas je dan putovanja sa Sony Ericssonom. Putovanja u virtualni svijet i ako snimiš nešto onda možda i u Dubai... Sony Ericsson i druge stvari... :) 31382
Evo savkome link, u ovom topic-u još ga itak nema... Sony Ericsson i druge stvari... :) 322406
https://www.youtube.com/sonyericsson

ja se već spremam na put! Sony Ericsson i druge stvari... :) 553802
[Vrh] Go down
milanban25
Početnik
Početnik



Male
Pisces Pig
Broj postova : 5
Godine : 41
Datum registracije : 14.05.2010

Sony Ericsson i druge stvari... :) Empty
PostajNaslov: Re: Sony Ericsson i druge stvari... :)   Sony Ericsson i druge stvari... :) I_icon_minitime14.05.10 13:06

Kakav put? Pa tko bi htio otići početkom ljeta u jednu žarku pustinju brate? Zašto ne zimi šalju nagrađenih na takva mjesta..? Sony Ericsson i druge stvari... :) 267525
Na Jadranu je najbolje ljeti na cijelom svijetu! Sony Ericsson i druge stvari... :) 126703
[Vrh] Go down
Banderas
Početnik
Početnik
Banderas


Leo Goat
Broj postova : 36
Godine : 32
Datum registracije : 29.04.2010

Sony Ericsson i druge stvari... :) Empty
PostajNaslov: Re: Sony Ericsson i druge stvari... :)   Sony Ericsson i druge stvari... :) I_icon_minitime14.05.10 15:04

Mislim da treba vidjet i svijeta malo, uredu to da je nase primorje jedno od najlepsih i sve to, ali ne valja bit zatucan, ja sam uvijek zelio da putujem, samo nazalost nisam mogao sebi to da dozvolim zbog financija..
[Vrh] Go down
bilythekid
Početnik
Početnik



Aquarius Rat
Broj postova : 43
Godine : 39
Datum registracije : 29.04.2010

Sony Ericsson i druge stvari... :) Empty
PostajNaslov: Re: Sony Ericsson i druge stvari... :)   Sony Ericsson i druge stvari... :) I_icon_minitime14.05.10 16:44

milanban25 je napisao/la:
Kakav put? Pa tko bi htio otići početkom ljeta u jednu žarku pustinju brate? Zašto ne zimi šalju nagrađenih na takva mjesta..? Sony Ericsson i druge stvari... :) 267525
Na Jadranu je najbolje ljeti na cijelom svijetu! Sony Ericsson i druge stvari... :) 126703

E brate, ako dobiješ jedan besplatan put do jedne luksuzne i egzotične lokacije na ovoj maloj planeti, onda svejedno da kod tebe kod kuće sije li sunce, ili pad snjeg, jer to je ti možda zadnja prilika da posjetiš to mjesto... Uvijek pomisli na to, prije nego takve stvari napišeš. Sony Ericsson i druge stvari... :) 36244
Inače i ja volim Jadran, ali to ne znači da ljeti neću otputovati u inozmestvo, jer ima i drugih država, koja su ljepa ljetni, npr. Velika Britanija... London... baš nije dobro šetati se na Piccadily Circus-u u kiši... a ni u snjegu... Sony Ericsson i druge stvari... :) 765992
[Vrh] Go down
Banderas
Početnik
Početnik
Banderas


Leo Goat
Broj postova : 36
Godine : 32
Datum registracije : 29.04.2010

Sony Ericsson i druge stvari... :) Empty
PostajNaslov: Re: Sony Ericsson i druge stvari... :)   Sony Ericsson i druge stvari... :) I_icon_minitime22.06.10 10:20

Nasao sam kviz gdje sam vidio da svoje poznanike i ne poznajem bas toliko, i vidi se da i nisam bas na Fesju...evo link pa tko ima vremena neka se zeza malo...cerekalo

kviz
[Vrh] Go down
mobile
VIP član
mobile


Male
Virgo Horse
Broj postova : 17288
Godine : 33
Datum registracije : 23.04.2011

Sony Ericsson i druge stvari... :) Empty
PostajNaslov: Re: Sony Ericsson i druge stvari... :)   Sony Ericsson i druge stvari... :) I_icon_minitime23.04.11 13:01

jel ste videli novi sony ericsson c902 cybershut 5 mega pixela
[Vrh] Go down
Dusan
Ljubitelj foruma
Dusan


Male
Pisces Pig
Broj postova : 5696
Godine : 29
Lokacija : Relax Forum
Datum registracije : 10.09.2010

Sony Ericsson i druge stvari... :) Empty
PostajNaslov: Re: Sony Ericsson i druge stvari... :)   Sony Ericsson i druge stvari... :) I_icon_minitime24.04.11 13:37

Sony Ericsson , telefon odlican ako ga koristite za muziku , poruke , i pricu , za ostalo i nije nesto ;) Inace ja imam w950i
[Vrh] Go down
http://www.relax-forum.com
mobile
VIP član
mobile


Male
Virgo Horse
Broj postova : 17288
Godine : 33
Datum registracije : 23.04.2011

Sony Ericsson i druge stvari... :) Empty
PostajNaslov: Re: Sony Ericsson i druge stvari... :)   Sony Ericsson i druge stvari... :) I_icon_minitime28.04.11 16:58

ne koristimo ga za slikanje
[Vrh] Go down
Banderas
Početnik
Početnik
Banderas


Leo Goat
Broj postova : 36
Godine : 32
Datum registracije : 29.04.2010

Sony Ericsson i druge stvari... :) Empty
PostajNaslov: Re: Sony Ericsson i druge stvari... :)   Sony Ericsson i druge stvari... :) I_icon_minitime22.07.11 14:38

mobile je napisao/la:
jel ste videli novi sony ericsson c902 cybershut 5 mega pixela

Kako ne..super fotografije pravi, mada je i zbog toga i napravljen, prije svega z aljubitelje slikanja i fotografija Smile
Mada sad polako pojavljuju se sve noviji i SE Xperia arc me je oduševio sa svojim specifikacijama i kakvu kameru ima.
MOgu se pravit slike i po mraku i sasvim su dobrog kvaliteta. Za to se koristi funkcija Exmor R, ako sam dobro skontao u opisu u recenziji. Ehh da i ja imam malo više lovee...
Lova-BD
[Vrh] Go down
Sponsored content





Sony Ericsson i druge stvari... :) Empty
PostajNaslov: Re: Sony Ericsson i druge stvari... :)   Sony Ericsson i druge stvari... :) I_icon_minitime

[Vrh] Go down
 
Sony Ericsson i druge stvari... :)
[Vrh] 
Stranica 1 / 1.
 Similar topics
-
» Nagradna igra gdje se moze osvojit Sony Ericsson Xperia X10!
» Sony NEX-5
» Sony Vegas Pro
» Sony izumio savitljivi ekran
» Sony Vaio P postao još prenosiviji

Permissions in this forum:Ne moľeą odgovarati na postove.
Relax forum :: Tehnologija :: Audio i video tehnika, mobilna telefonija :: Mobilna telefonija-
Forum(o)Bir: