Relax forum
Registriraj se i relaxiraj sa nama
Relax forum
Registriraj se i relaxiraj sa nama
Relax forum
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.


Zabava, druženje i diskusije u opuštenoj atmosferi
 
Početna stranicaRegistracijaLogin

 

 Sta mislite o devojkama koje naprave prvi korak?

Go down 
+11
Wall-e
Bobić
Dijamantni 13
dannylikes2
bodomiere
mari
Goran
Niky
Kikica
Blizanka
Rokerka
15 posters
Go to page : 1, 2  Next
Autor/icaPoruka
Rokerka
Ljubitelj foruma
Rokerka


Female
Cancer Rat
Broj postova : 4199
Godine : 27
Lokacija : Nedođija ^^
Datum registracije : 31.12.2009

Sta mislite o devojkama koje naprave prvi korak? Empty
PostajNaslov: Sta mislite o devojkama koje naprave prvi korak?   Sta mislite o devojkama koje naprave prvi korak? I_icon_minitime29.04.10 14:49

Pa...naslov sve govori....izjasnite se Sta mislite o devojkama koje naprave prvi korak? 668150
[Vrh] Go down
Gost
Gost




Sta mislite o devojkama koje naprave prvi korak? Empty
PostajNaslov: Re: Sta mislite o devojkama koje naprave prvi korak?   Sta mislite o devojkama koje naprave prvi korak? I_icon_minitime29.04.10 14:50

da imaju petlje, tj. muda
[Vrh] Go down
Gost
Gost




Sta mislite o devojkama koje naprave prvi korak? Empty
PostajNaslov: Re: Sta mislite o devojkama koje naprave prvi korak?   Sta mislite o devojkama koje naprave prvi korak? I_icon_minitime29.04.10 14:57

Da i ja se slažem da imaju petlje,znaju šta žele bravo
[Vrh] Go down
Gost
Gost




Sta mislite o devojkama koje naprave prvi korak? Empty
PostajNaslov: Re: Sta mislite o devojkama koje naprave prvi korak?   Sta mislite o devojkama koje naprave prvi korak? I_icon_minitime29.04.10 15:00

Iana je napisao/la:
da imaju petlje, tj. muda

ne bih nikako želeo da vidim da mi devojka ima muda.. Laughing Laughing Laughing
[Vrh] Go down
Gost
Gost




Sta mislite o devojkama koje naprave prvi korak? Empty
PostajNaslov: Re: Sta mislite o devojkama koje naprave prvi korak?   Sta mislite o devojkama koje naprave prvi korak? I_icon_minitime29.04.10 15:02

Sta mislite o devojkama koje naprave prvi korak? 73820

pih, to je preneseno značenje
ne bih ni ja voljela vidjeti da mi dečko nema muda Sta mislite o devojkama koje naprave prvi korak? 73820
[Vrh] Go down
Gost
Gost




Sta mislite o devojkama koje naprave prvi korak? Empty
PostajNaslov: Re: Sta mislite o devojkama koje naprave prvi korak?   Sta mislite o devojkama koje naprave prvi korak? I_icon_minitime29.04.10 15:03

preneseno ili ne, ako može bez tih muda, moliću lepo.. Laughing :;):
[Vrh] Go down
Gost
Gost




Sta mislite o devojkama koje naprave prvi korak? Empty
PostajNaslov: Re: Sta mislite o devojkama koje naprave prvi korak?   Sta mislite o devojkama koje naprave prvi korak? I_icon_minitime29.04.10 15:04

dobro, bez muda (kod cura) Sta mislite o devojkama koje naprave prvi korak? 73820
[Vrh] Go down
Gost
Gost




Sta mislite o devojkama koje naprave prvi korak? Empty
PostajNaslov: Re: Sta mislite o devojkama koje naprave prvi korak?   Sta mislite o devojkama koje naprave prvi korak? I_icon_minitime29.04.10 15:05

Laughing Laughing Laughing

i ostalih elemenata pored tih muda.. looool looool
[Vrh] Go down
Gost
Gost




Sta mislite o devojkama koje naprave prvi korak? Empty
PostajNaslov: Re: Sta mislite o devojkama koje naprave prvi korak?   Sta mislite o devojkama koje naprave prvi korak? I_icon_minitime29.04.10 15:06

Sta mislite o devojkama koje naprave prvi korak? 73820
daj upišat ću se od smijeha danas već drugi put
[Vrh] Go down
Gost
Gost




Sta mislite o devojkama koje naprave prvi korak? Empty
PostajNaslov: Re: Sta mislite o devojkama koje naprave prvi korak?   Sta mislite o devojkama koje naprave prvi korak? I_icon_minitime29.04.10 15:07

Iana je napisao/la:
Sta mislite o devojkama koje naprave prvi korak? 73820
daj upišat ću se od smijeha danas već drugi put

pazi na 'muda' onda.. Laughing Laughing looool
[Vrh] Go down
Gost
Gost




Sta mislite o devojkama koje naprave prvi korak? Empty
PostajNaslov: Re: Sta mislite o devojkama koje naprave prvi korak?   Sta mislite o devojkama koje naprave prvi korak? I_icon_minitime29.04.10 15:08

hvala na savjetu, pazim Sta mislite o devojkama koje naprave prvi korak? 73820
[Vrh] Go down
Blizanka
Administratorica
Administratorica
Blizanka


Female
Gemini Broj postova : 74186
Godine : 173
Datum registracije : 21.01.2009

Sta mislite o devojkama koje naprave prvi korak? Empty
PostajNaslov: Re: Sta mislite o devojkama koje naprave prvi korak?   Sta mislite o devojkama koje naprave prvi korak? I_icon_minitime29.04.10 15:15

sta misliti ..pa nije Bogom dato da muskarci uvijek prave prvi korak .....nekad ih treba malo iznenaditi...da ostanu bez teksta Smile

_________________
Ono sto MOGU ne mora da znači i da HOĆU,
ali ono što HOĆU uvijek znači da MOGU
ellaMarigo



Sta mislite o devojkama koje naprave prvi korak? Admin10
[Vrh] Go down
https://www.facebook.com/pages/Carpe-diem-citati-lijepe-misli-po
Kikica
VIP član
Kikica


Female
Taurus Goat
Broj postova : 43765
Godine : 45
Datum registracije : 04.03.2009

Sta mislite o devojkama koje naprave prvi korak? Empty
PostajNaslov: Re: Sta mislite o devojkama koje naprave prvi korak?   Sta mislite o devojkama koje naprave prvi korak? I_icon_minitime29.04.10 17:17

..pa ima nas svakavih...jednom mi naravimo prvi korak..5 puta dečki i tako.. nije pravilo da samo dečki prvi prilaze i nebi trebalo niti biti...
...i nemoguće da još danas ima cura koje samo čekaju da dečki priđu...i ma bravo za nas.... Sta mislite o devojkama koje naprave prvi korak? 462401 mi koje smo takve.. Sta mislite o devojkama koje naprave prvi korak? 12363
[Vrh] Go down
Rokerka
Ljubitelj foruma
Rokerka


Female
Cancer Rat
Broj postova : 4199
Godine : 27
Lokacija : Nedođija ^^
Datum registracije : 31.12.2009

Sta mislite o devojkama koje naprave prvi korak? Empty
PostajNaslov: Re: Sta mislite o devojkama koje naprave prvi korak?   Sta mislite o devojkama koje naprave prvi korak? I_icon_minitime29.04.10 17:25

Pa ono konkretno da pridjem decku i da pocnem da pricam s njim, ne verujem da bi uradila...nagovestila bi mu nekako da mi se svidja i "naterala" ga da mi on pridje...mada, to mi cesto ne uspe, posto su vecina slucajevi nevidjeni...ne bi skontali te "znakove" ni da im nacrtas Sta mislite o devojkama koje naprave prvi korak? 12363
[Vrh] Go down
Niky
VIP član
Niky


Female
Aries Rat
Broj postova : 13469
Godine : 40
Datum registracije : 07.07.2009

Sta mislite o devojkama koje naprave prvi korak? Empty
PostajNaslov: Re: Sta mislite o devojkama koje naprave prvi korak?   Sta mislite o devojkama koje naprave prvi korak? I_icon_minitime02.05.10 9:40

Kada mi se netko sviđa , napravim prvi korak, nemam neka pravila , što mi se sviđa to uzmem Sta mislite o devojkama koje naprave prvi korak? 12363
[Vrh] Go down
Goran
Administrator
Administrator
Goran


Male
Cancer Rooster
Broj postova : 80666
Godine : 42
Lokacija : Bjelovar
Datum registracije : 24.09.2008

Sta mislite o devojkama koje naprave prvi korak? Empty
PostajNaslov: Re: Sta mislite o devojkama koje naprave prvi korak?   Sta mislite o devojkama koje naprave prvi korak? I_icon_minitime02.05.10 9:42

Sasvim svejedno tko napravi prvi korak, bitno je da je on učinjen. cerekalo:

_________________
Na Rubu Znanosti: David Icke - Pozadina ratova, financijske krize i ostalih svjetskih zbivanja
Take a moment every day to appreciate your most precious gift. It did not have to be, but we were given the gift of life. Honor that gift by living beautifully and by giving back a little beauty as we go along the way. Life wants nothing more than to be appreciated and fully enjoyed.
[Vrh] Go down
https://www.facebook.com/CarpeDiemCitatiMisliPoezija
mari
Početnik
Početnik
mari


Scorpio Horse
Broj postova : 34
Godine : 45
Datum registracije : 25.04.2010

Sta mislite o devojkama koje naprave prvi korak? Empty
PostajNaslov: Re: Sta mislite o devojkama koje naprave prvi korak?   Sta mislite o devojkama koje naprave prvi korak? I_icon_minitime02.05.10 10:19

Tako i treba.
[Vrh] Go down
bodomiere
Ljubitelj foruma
bodomiere


Male
Sagittarius Horse
Broj postova : 3910
Godine : 33
Lokacija : Kaštel Sućurac
Datum registracije : 30.05.2010

Sta mislite o devojkama koje naprave prvi korak? Empty
PostajNaslov: Re: Sta mislite o devojkama koje naprave prvi korak?   Sta mislite o devojkama koje naprave prvi korak? I_icon_minitime30.05.10 23:57

nemam ništa protiv ni ako ja učinim prvi korak ni ako cura učini prvi korak kao što je Goran rekao "Sasvim svejedno tko napravi prvi korak, bitno je da je on učinjen.".al kad ti cura prva priđe to ima neku dozu slatkoće Sta mislite o devojkama koje naprave prvi korak? 893340 ...to me rastopi Sta mislite o devojkama koje naprave prvi korak? 765814 Sta mislite o devojkama koje naprave prvi korak? 36244 ...opće poznato da su cure nježnije i slađe od nas muških tikvana Sta mislite o devojkama koje naprave prvi korak? 104179 i sve ljepše i slađe rade... Sta mislite o devojkama koje naprave prvi korak? 571624
[Vrh] Go down
http://dzungla-forum.forumcroatian.com/
dannylikes2
Početnik
Početnik
dannylikes2


Male
Aries Pig
Broj postova : 87
Godine : 41
Lokacija : on the sand
Datum registracije : 09.07.2010

Sta mislite o devojkama koje naprave prvi korak? Empty
PostajNaslov: Re: Sta mislite o devojkama koje naprave prvi korak?   Sta mislite o devojkama koje naprave prvi korak? I_icon_minitime10.07.10 11:27

postujem takve djevojke ljubi
[Vrh] Go down
Gost
Gost




Sta mislite o devojkama koje naprave prvi korak? Empty
PostajNaslov: Re: Sta mislite o devojkama koje naprave prvi korak?   Sta mislite o devojkama koje naprave prvi korak? I_icon_minitime10.07.10 15:38

nije moj stil bio prava prilazit a nije ni bilo potrebno uvijek su sami dosli Sta mislite o devojkama koje naprave prvi korak? 12363
[Vrh] Go down
Gost
Gost




Sta mislite o devojkama koje naprave prvi korak? Empty
PostajNaslov: Re: Sta mislite o devojkama koje naprave prvi korak?   Sta mislite o devojkama koje naprave prvi korak? I_icon_minitime10.07.10 15:45

Iste kao i one sto drugi naprave.Razlike nema.
[Vrh] Go down
Dijamantni 13
Zagrijao tipkovnicu
Dijamantni 13


Female
Cancer Horse
Broj postova : 139
Godine : 33
Lokacija : bjelovar
Datum registracije : 31.07.2010

Sta mislite o devojkama koje naprave prvi korak? Empty
PostajNaslov: Re: Sta mislite o devojkama koje naprave prvi korak?   Sta mislite o devojkama koje naprave prvi korak? I_icon_minitime01.08.10 16:52

da lako nama samouvjerenim curama napraviti prvi korak samo ja se uvijek pitam nakon tog ženskog prvog koraka šta će mi takav muškarac koji je totalna mimoza i koji nezna što želi pa nemože napraviti prvi korak...kad se to pitam moj mozak mi daje odgovor ne 13 ti zaslužuješ muškarčinu kojem nije problem napraviti pišljivi prvi korak, okrenem se i ono što poželim to i dobijem..mmmm Sta mislite o devojkama koje naprave prvi korak? 367161
[Vrh] Go down
bodomiere
Ljubitelj foruma
bodomiere


Male
Sagittarius Horse
Broj postova : 3910
Godine : 33
Lokacija : Kaštel Sućurac
Datum registracije : 30.05.2010

Sta mislite o devojkama koje naprave prvi korak? Empty
PostajNaslov: Re: Sta mislite o devojkama koje naprave prvi korak?   Sta mislite o devojkama koje naprave prvi korak? I_icon_minitime03.08.10 13:54

DIJAMANTNI 13 je napisao/la:
da lako nama samouvjerenim curama napraviti prvi korak samo ja se uvijek pitam nakon tog ženskog prvog koraka šta će mi takav muškarac koji je totalna mimoza i koji nezna što želi pa nemože napraviti prvi korak...kad se to pitam moj mozak mi daje odgovor ne 13 ti zaslužuješ muškarčinu kojem nije problem napraviti pišljivi prvi korak, okrenem se i ono što poželim to i dobijem..mmmm Sta mislite o devojkama koje naprave prvi korak? 367161

ovisi o tome i kako ko voli...men je svejedno ako mi se cura sviđa najpri ću saznat jel ima momka,onda ako se zagledala u mene pustit ću nju ako će prva (kao što sam reko rastopi me Sta mislite o devojkama koje naprave prvi korak? 765814 ),a ako ne ide prva onda ja Sta mislite o devojkama koje naprave prvi korak? 969280
[Vrh] Go down
http://dzungla-forum.forumcroatian.com/
Bobić
Ljubitelj foruma
Bobić


Male
Broj postova : 3373
Datum registracije : 29.07.2010

Sta mislite o devojkama koje naprave prvi korak? Empty
PostajNaslov: Re: Sta mislite o devojkama koje naprave prvi korak?   Sta mislite o devojkama koje naprave prvi korak? I_icon_minitime03.08.10 15:12

Gledajuci ovu danasnju mladez gotovo sam siguran da ce biti sve vise nnjih koje ce napraviti taj prvi korak,,,
hmm,,
cudna neka vremena dosla Sta mislite o devojkama koje naprave prvi korak? C024
[Vrh] Go down
Blizanka
Administratorica
Administratorica
Blizanka


Female
Gemini Broj postova : 74186
Godine : 173
Datum registracije : 21.01.2009

Sta mislite o devojkama koje naprave prvi korak? Empty
PostajNaslov: Re: Sta mislite o devojkama koje naprave prvi korak?   Sta mislite o devojkama koje naprave prvi korak? I_icon_minitime03.08.10 15:41

Bobic navikavaj se ..na cudna vremena .. Laughing jos malo i ovo malo romantike ce nestati ..cast izuzetcima :;):

_________________
Ono sto MOGU ne mora da znači i da HOĆU,
ali ono što HOĆU uvijek znači da MOGU
ellaMarigo



Sta mislite o devojkama koje naprave prvi korak? Admin10
[Vrh] Go down
https://www.facebook.com/pages/Carpe-diem-citati-lijepe-misli-po
Sponsored content





Sta mislite o devojkama koje naprave prvi korak? Empty
PostajNaslov: Re: Sta mislite o devojkama koje naprave prvi korak?   Sta mislite o devojkama koje naprave prvi korak? I_icon_minitime

[Vrh] Go down
 
Sta mislite o devojkama koje naprave prvi korak?
[Vrh] 
Stranica 1 / 2.Go to page : 1, 2  Next
 Similar topics
-
» Vrhunski novinari otkrili: Američko bombardiranje Sjevernog toka prvi je korak u "europskom planu uništenja"
» Stvari za koje mislite da će vas usrećiti...
» Izrada torbe korak po korak
» Streljivo i eksplozivne naprave zaostali nakon ratova
» Koje bolesti teže podnose žene, a koje muškarci

Permissions in this forum:Ne moľeą odgovarati na postove.
Relax forum :: Društvo i zabava :: Muški kutak-
Forum(o)Bir: