Relax forum
Registriraj se i relaxiraj sa nama
Relax forum
Registriraj se i relaxiraj sa nama
Relax forum
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.


Zabava, druženje i diskusije u opuštenoj atmosferi
 
Početna stranicaRegistracijaLogin

 

 Laptop ili Desktop računari??

Go down 
4 posters
Autor/icaPoruka
Gost
Gost




Laptop ili Desktop računari?? Empty
PostajNaslov: Laptop ili Desktop računari??   Laptop ili Desktop računari?? I_icon_minitime25.04.10 16:37

Koji računar imate od ove dve vrste 'mašina' i zašto baš njega preferirate koristiti?
--------------------------------------------------------------------------------------------------------------


Laptop ili Desktop računari?? Five-free-hd-dvds-with-toshiba-hd-laptop

Laptop ili Desktop računari?? 939769
[Vrh] Go down
Kikica
VIP član
Kikica


Female
Taurus Goat
Broj postova : 43765
Godine : 45
Datum registracije : 04.03.2009

Laptop ili Desktop računari?? Empty
PostajNaslov: Re: Laptop ili Desktop računari??   Laptop ili Desktop računari?? I_icon_minitime28.05.10 14:42

Trenutno je desktop..Laptop ili Desktop računari?? 462401i istini za volju oni su meni zakon.
Laptop ako je malo lošiji peće pod prstima kao je upaljen par sati..pa ga gasi da se ohladi..
Ako je dobar i kvalitetan nije loše ..tihi su i nečujeni dok tipkaš..ali opet de pazi da ne proliješ nešto po njemu...ako nešto rikne nema puno ljudi koji se kuže u njih niti ih tko hoće rastavljati...u servisu kada te ošinu za popravak.....jao mene..ako ga zaliješ ode mast u propast...
A ako ovdje nešto zaliješ po stolu odkopčaš tip baciš uzmeš drugu..i sve super
Znaći ja sam za obična računala. Laptop ili Desktop računari?? 462401
[Vrh] Go down
mihaela
Ljubitelj foruma
mihaela


Female
Libra Tiger
Broj postova : 3434
Godine : 37
Lokacija : Uvek dovoljno blizu da vidim sve
Datum registracije : 25.11.2009

Laptop ili Desktop računari?? Empty
PostajNaslov: Re: Laptop ili Desktop računari??   Laptop ili Desktop računari?? I_icon_minitime28.05.10 21:58

Ja imam i desktop i laptop...meni je svejedno skroz...mada mi je laptop zgodniji kad kuckam iz kreveta.
[Vrh] Go down
mexx
Zagrijao tipkovnicu
mexx


Female
Taurus Buffalo
Broj postova : 396
Godine : 39
Lokacija : tu i tamo
Datum registracije : 21.02.2011

Laptop ili Desktop računari?? Empty
PostajNaslov: Re: Laptop ili Desktop računari??   Laptop ili Desktop računari?? I_icon_minitime01.03.11 12:26

desktop
Ako bih kupila lap,mislim da bih non-stop bila za racunarom.Ovako,na jednom mestu i ne pomeram ga.Probala sam i lap kod drugarice i iskreno meni tipke ne odgovaraju,nekako mi sve preblizu pa sam gresila u kucanju.Ali ne kazem da nekad necu kupiti i lap.Nikad ne reci nikad Smile
[Vrh] Go down
mobile
VIP član
mobile


Male
Virgo Horse
Broj postova : 17288
Godine : 33
Datum registracije : 23.04.2011

Laptop ili Desktop računari?? Empty
PostajNaslov: Re: Laptop ili Desktop računari??   Laptop ili Desktop računari?? I_icon_minitime15.05.11 22:39

pa sta vi mislite desk top i nije nesto
a lap top je nesto sta znaci lap top

lap sto znaci krilo a top vrh znaci lap top je majka
[Vrh] Go down
Sponsored content





Laptop ili Desktop računari?? Empty
PostajNaslov: Re: Laptop ili Desktop računari??   Laptop ili Desktop računari?? I_icon_minitime

[Vrh] Go down
 
Laptop ili Desktop računari??
[Vrh] 
Stranica 1 / 1.
 Similar topics
-
» Kvantni računari
» Kliničkom centru Srbije računari na dar
» Pozadina za vaš desktop
» Stiže Asusov laptop od bambusa
» Slikaj svoj Desktop!!!!

Permissions in this forum:Ne moľeą odgovarati na postove.
Relax forum :: Tehnologija :: Informatička tehnologija :: Software, operativni sustavi, hardware, programiranje-
Forum(o)Bir: