Relax forum
Registriraj se i relaxiraj sa nama
Relax forum
Registriraj se i relaxiraj sa nama
Relax forum
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.


Zabava, druženje i diskusije u opuštenoj atmosferi
 
Početna stranicaRegistracijaLogin

 

 Žena je ženi vuk

Go down 
+13
žigolo
Procyon
Blizanka
jpaunovic
Kikica
Dijamantni 13
Goran
D_DoLL
mala mazica
Lajka
vanja
velikamala
DaRkAnGeL
17 posters
Go to page : Previous  1, 2, 3  Next
Autor/icaPoruka
Gost
Gost




Žena je ženi vuk - Page 2 Empty
PostajNaslov: Žena je ženi vuk   Žena je ženi vuk - Page 2 I_icon_minitime01.10.08 16:44

First topic message reminder :

Pozz svim ženama!
Evo, ja kao jedna netipična baba nerijetko se u zadnje vrijeme pitam zašto su žene tako u banani. Gledam svoju radnu okolinu, sjetim se srednje škole, pa i na kraju onaj glupi Big Brother to pokazuje...žene samo tračaju jedna drugu, i uvijek gledaju kako zabosti jedna drugoj nož u leđa. Nikad ne znamo bit ekipa ko dečki. Spremne smo se posvađat oko najmanje sitnice (iako smo se minutu prije toga zaklinjale na vječno prijateljstvo). Dajte, ženskice, javite se i uvjerite me da imam samo loša iskustva, da nije to baš tako...
[Vrh] Go down

Autor/icaPoruka
žigolo
Zagrijao tipkovnicu
žigolo


Scorpio Horse
Broj postova : 541
Godine : 45
Datum registracije : 18.12.2010

Žena je ženi vuk - Page 2 Empty
PostajNaslov: Re: Žena je ženi vuk   Žena je ženi vuk - Page 2 I_icon_minitime20.12.10 14:58

stavi 3 žene u jednu sobu ,možda izađe jedna napolje,ostale su na podu.
[Vrh] Go down
Ketica
Ljubitelj foruma
Ketica


Female
Sagittarius Snake
Broj postova : 4357
Godine : 34
Lokacija : zagreb
Datum registracije : 10.12.2010

Žena je ženi vuk - Page 2 Empty
PostajNaslov: Re: Žena je ženi vuk   Žena je ženi vuk - Page 2 I_icon_minitime20.12.10 15:04

žena zna što žena voli
[Vrh] Go down
http://uradilako4you.forumcroatian.com/
žigolo
Zagrijao tipkovnicu
žigolo


Scorpio Horse
Broj postova : 541
Godine : 45
Datum registracije : 18.12.2010

Žena je ženi vuk - Page 2 Empty
PostajNaslov: Re: Žena je ženi vuk   Žena je ženi vuk - Page 2 I_icon_minitime20.12.10 15:07

ono što žena voli,druga joj otima. ;)
[Vrh] Go down
Kikica
VIP član
Kikica


Female
Taurus Goat
Broj postova : 43765
Godine : 45
Datum registracije : 04.03.2009

Žena je ženi vuk - Page 2 Empty
PostajNaslov: Re: Žena je ženi vuk   Žena je ženi vuk - Page 2 I_icon_minitime20.12.10 15:23

žigolo je napisao/la:
stavi 3 žene u jednu sobu ,možda izađe jedna napolje,ostale su na podu.

..ovisno kakve bi stavio..da staviš mene ..Blizz i recimo Yanui..nema šanse da da se to dogodi..ako bi se i njih dvije i počupale ja sam uvijek mirotvorac ja bi njih sredila. Laughing
Šalim se..nije pravilo Žigolo..ima kozza i kobila..ali ima i dobrih žena.
Ja znam da one koja ja volim, danas, niti jedna se nebi imam problema s drugom ljubav
[Vrh] Go down
Procyon
Totalno relaxiran
Procyon


Male
Sagittarius Snake
Broj postova : 1261
Godine : 34
Datum registracije : 26.07.2010

Žena je ženi vuk - Page 2 Empty
PostajNaslov: Re: Žena je ženi vuk   Žena je ženi vuk - Page 2 I_icon_minitime20.12.10 17:21

Kikica je napisao/la:

..ovisno kakve bi stavio..da staviš mene ..Blizz i recimo Yanui..nema šanse da da se to dogodi..

Sve me strah na što bi to sličilo. Pa to bi bilo masovno čerupanje affraid
Trebalo bi postaviti kamere u tu sobu cerekalo

I da, okladio bih se na Yanu. :kavica:
[Vrh] Go down
Kikica
VIP član
Kikica


Female
Taurus Goat
Broj postova : 43765
Godine : 45
Datum registracije : 04.03.2009

Žena je ženi vuk - Page 2 Empty
PostajNaslov: Re: Žena je ženi vuk   Žena je ženi vuk - Page 2 I_icon_minitime20.12.10 18:24

Hahahah ..

P.S i ja tajna looool looool

..zapravo neeeeeeee.. iz mire kažu tri vraga vire..mislim da sam ja največa mira od njih looool
..ma neee..to bilo baš fino druženje..samo stalno jedna drugoj u rijeć upadale ;) ljubi
[Vrh] Go down
Ketica
Ljubitelj foruma
Ketica


Female
Sagittarius Snake
Broj postova : 4357
Godine : 34
Lokacija : zagreb
Datum registracije : 10.12.2010

Žena je ženi vuk - Page 2 Empty
PostajNaslov: Re: Žena je ženi vuk   Žena je ženi vuk - Page 2 I_icon_minitime20.12.10 18:25

još da se i ja pridružim.-.. Laughing
[Vrh] Go down
http://uradilako4you.forumcroatian.com/
Kikica
VIP član
Kikica


Female
Taurus Goat
Broj postova : 43765
Godine : 45
Datum registracije : 04.03.2009

Žena je ženi vuk - Page 2 Empty
PostajNaslov: Re: Žena je ženi vuk   Žena je ženi vuk - Page 2 I_icon_minitime20.12.10 18:28

..i to bi več bio party danse Laughing

..ja se slažem s tTijom..nije žena ženi vuk..jet tako može biti i muškarac muškracu ..budući da se oni uvijek natjeću tko je alfa mužjak..a opet nije tako..
..kada si nekim dobra i stalo ti je do tog nekog..znaš se onda i ponašati u skladu s tim..čuvaš tog nekog i njeguješ prijateljstvo..
[Vrh] Go down
Ketica
Ljubitelj foruma
Ketica


Female
Sagittarius Snake
Broj postova : 4357
Godine : 34
Lokacija : zagreb
Datum registracije : 10.12.2010

Žena je ženi vuk - Page 2 Empty
PostajNaslov: Re: Žena je ženi vuk   Žena je ženi vuk - Page 2 I_icon_minitime20.12.10 18:32

slažem se ...prijateljstvo je neprocijenjiv dar ali nažalost malo je iskrenih prijatelja kojima možeš u potpunosti vjerovati
[Vrh] Go down
http://uradilako4you.forumcroatian.com/
Gost
Gost




Žena je ženi vuk - Page 2 Empty
PostajNaslov: Re: Žena je ženi vuk   Žena je ženi vuk - Page 2 I_icon_minitime20.12.10 18:35

žigolo je napisao/la:
stavi 3 žene u jednu sobu ,možda izađe jedna napolje,ostale su na podu.
ovaj stav mi se ne sviđa..nisu sve zene iste,ne gleda svaka zena u zeni suparnicu i prijetnju..zar si ti okruzen zenama koje se tuku i zavrsavaju na podu haloooo tease
[Vrh] Go down
Kikica
VIP član
Kikica


Female
Taurus Goat
Broj postova : 43765
Godine : 45
Datum registracije : 04.03.2009

Žena je ženi vuk - Page 2 Empty
PostajNaslov: Re: Žena je ženi vuk   Žena je ženi vuk - Page 2 I_icon_minitime20.12.10 18:40

Inaće u muškom društvu..koje je naravno "bolje" od ženskog ..vlada mišljenje da mi žene nismo neke prijateljice i da jedna drugoj dopi.zdimo jako brzo i da su tada rastanci gadni. Koliko često sam čula muški komentar.. da pravo žensko prijateljstvo ne postoji, da je sve samo fasada i da se samo uviejk natječemo jedna s drugom zaboravio
[Vrh] Go down
Ketica
Ljubitelj foruma
Ketica


Female
Sagittarius Snake
Broj postova : 4357
Godine : 34
Lokacija : zagreb
Datum registracije : 10.12.2010

Žena je ženi vuk - Page 2 Empty
PostajNaslov: Re: Žena je ženi vuk   Žena je ženi vuk - Page 2 I_icon_minitime20.12.10 18:43

ma nije istina.žena će plakati ako njena prijateljica plače,zagrliti će ju i reći joj volim te...hoće li tako i muški prijatelji?
[Vrh] Go down
http://uradilako4you.forumcroatian.com/
Kikica
VIP član
Kikica


Female
Taurus Goat
Broj postova : 43765
Godine : 45
Datum registracije : 04.03.2009

Žena je ženi vuk - Page 2 Empty
PostajNaslov: Re: Žena je ženi vuk   Žena je ženi vuk - Page 2 I_icon_minitime20.12.10 18:47

Oni su malo drugačiji ne plaču..ali uskaću u malo drugačijim situacijama.. I to su ipak dva svijeta..
..mene smeta što ja pooštujem to njihovoo..ali smeta me što oni često pljuju poo našem..a Vi i vaše prijateljice..naše prijateljice uvijek manje vrijede od njihovih kompića mač
[Vrh] Go down
Ketica
Ljubitelj foruma
Ketica


Female
Sagittarius Snake
Broj postova : 4357
Godine : 34
Lokacija : zagreb
Datum registracije : 10.12.2010

Žena je ženi vuk - Page 2 Empty
PostajNaslov: Re: Žena je ženi vuk   Žena je ženi vuk - Page 2 I_icon_minitime20.12.10 18:49

kako god,ako imam nekog koga smatram prijateljem ili prijateljicom,ta osoba ima prijateljicu u dobru i zlu do groba...ako nas i rastavi život na neko vrijeme potrudim se da povratim prijateljstvo
[Vrh] Go down
http://uradilako4you.forumcroatian.com/
Gost
Gost




Žena je ženi vuk - Page 2 Empty
PostajNaslov: Re: Žena je ženi vuk   Žena je ženi vuk - Page 2 I_icon_minitime20.12.10 18:53

dobro si to rekla ketice..mene je zivot rastavio od moje 2 prijateljice al nikad niko nece zamijenit njihovo mjesto.daljina nas dijeli al znam bilo kad da mi treba bilo sta one su tu..evo i sad me spuca tuga ,uvjek kad ih se sjeti tesko mi je
[Vrh] Go down
Kikica
VIP član
Kikica


Female
Taurus Goat
Broj postova : 43765
Godine : 45
Datum registracije : 04.03.2009

Žena je ženi vuk - Page 2 Empty
PostajNaslov: Re: Žena je ženi vuk   Žena je ženi vuk - Page 2 I_icon_minitime20.12.10 21:05

..slažem se s vama..ja napokon to mogu ..mislim da mogu kazati da ju imam..jer stavrno i kažem svašta i pregazim rijeć i povrijedim ju i nekad ona mene malo...ali imam osječaj da nema te sile koja nas može rastaviti i napokon prvi puta imam prijateljicu kojoj ne moram nikada ništa uljepšavati..što ti je to ti je..a ne prije pazi ovo pazi ono..uvrijedit će se ..naljutit će se..

..i ona meni uopče nije vuk.. hug2
[Vrh] Go down
Gost
Gost




Žena je ženi vuk - Page 2 Empty
PostajNaslov: Re: Žena je ženi vuk   Žena je ženi vuk - Page 2 I_icon_minitime21.12.10 10:07

prijateljice koje imam su divne i nisu mi vučice. zato mi i jesu prijateljice.

druga je stvar ako se radi o ženama koje su ljubomorne, sebične, posesivne, iskompleksirane. takve mi nisu prijateljice i takve mogu biti vučice. ali, to ide na njihovu dušu, kakva god da je. ne zamaram se s njima, nisu vrijedne.
[Vrh] Go down
Blizanka
Administratorica
Administratorica
Blizanka


Female
Gemini Broj postova : 74186
Godine : 173
Datum registracije : 21.01.2009

Žena je ženi vuk - Page 2 Empty
PostajNaslov: Re: Žena je ženi vuk   Žena je ženi vuk - Page 2 I_icon_minitime21.12.10 10:36

žigolo je napisao/la:
ono što žena voli,druga joj otima. ;)

istina ..ali to nisu "zene" ..te se samo nazivaju i izgledaju kao zene ...jer bilo koja zena ako ima srce i dusu nikad nikom nece nista oteti ni uzeti ako zna da neko nesto voli i da mu joj je stalo do toga ..ja pod imenom zena vidim nesto lijepo.. njezno ..osjecajno ..puno razumjevanja i ljubavi za sve ..a one koje su sposobne za otet nekom nesto sto voli one ne zasluzuju uopce naziv zena ..

_________________
Ono sto MOGU ne mora da znači i da HOĆU,
ali ono što HOĆU uvijek znači da MOGU
ellaMarigo



Žena je ženi vuk - Page 2 Admin10
[Vrh] Go down
https://www.facebook.com/pages/Carpe-diem-citati-lijepe-misli-po
žigolo
Zagrijao tipkovnicu
žigolo


Scorpio Horse
Broj postova : 541
Godine : 45
Datum registracije : 18.12.2010

Žena je ženi vuk - Page 2 Empty
PostajNaslov: Re: Žena je ženi vuk   Žena je ženi vuk - Page 2 I_icon_minitime21.12.10 10:39

istina ..ali to nisu zene

pa što su onda???
[Vrh] Go down
Kikica
VIP član
Kikica


Female
Taurus Goat
Broj postova : 43765
Godine : 45
Datum registracije : 04.03.2009

Žena je ženi vuk - Page 2 Empty
PostajNaslov: Re: Žena je ženi vuk   Žena je ženi vuk - Page 2 I_icon_minitime21.12.10 10:40

Žigolo..ako ti se ne komentira obiđeš temu..
..slažem se s B..to nisu žene prave
[Vrh] Go down
žigolo
Zagrijao tipkovnicu
žigolo


Scorpio Horse
Broj postova : 541
Godine : 45
Datum registracije : 18.12.2010

Žena je ženi vuk - Page 2 Empty
PostajNaslov: Re: Žena je ženi vuk   Žena je ženi vuk - Page 2 I_icon_minitime21.12.10 10:46

Žigolo..ako ti se ne komentira obiđeš temu..


žena je žena,sad ako je ovakva ili onakva to je do nje,ne možete reči to nisu žene,kakve god da su žene su.to bi bio moj komentar.
[Vrh] Go down
Procyon
Totalno relaxiran
Procyon


Male
Sagittarius Snake
Broj postova : 1261
Godine : 34
Datum registracije : 26.07.2010

Žena je ženi vuk - Page 2 Empty
PostajNaslov: Re: Žena je ženi vuk   Žena je ženi vuk - Page 2 I_icon_minitime21.12.10 14:21

Novije studije pokazuju da imamo 3 vrste ljudi na planeti: Muškarce, žene i one koji ne zaslužuju biti ni muškarci ni žene cerekalo
[Vrh] Go down
Kikica
VIP član
Kikica


Female
Taurus Goat
Broj postova : 43765
Godine : 45
Datum registracije : 04.03.2009

Žena je ženi vuk - Page 2 Empty
PostajNaslov: Re: Žena je ženi vuk   Žena je ženi vuk - Page 2 I_icon_minitime21.12.10 14:27

Joj istina živa respect
[Vrh] Go down
Gost
Gost




Žena je ženi vuk - Page 2 Empty
PostajNaslov: Re: Žena je ženi vuk   Žena je ženi vuk - Page 2 I_icon_minitime11.02.11 21:43

Ketica je napisao/la:
slažem se ...prijateljstvo je neprocijenjiv dar ali nažalost malo je iskrenih prijatelja kojima možeš u potpunosti vjerovati
na ovo bi nadodala ..prijateljstvo jest neprocjenlji dar,i ne slažem se da je malo iskrenih prijatelja..ima ih ,jako puno ljudi na ovom svijetu su čestiti i vrijedni poštivanja ali ih treba znati prepoznati..
[Vrh] Go down
Sumrak
VIP član
Sumrak


Male
Aquarius Horse
Broj postova : 33638
Godine : 57
Lokacija : šuma
Datum registracije : 31.03.2011

Žena je ženi vuk - Page 2 Empty
PostajNaslov: Re: Žena je ženi vuk   Žena je ženi vuk - Page 2 I_icon_minitime06.07.14 1:13

žena je ženi najveći neprijatelj, bilo, jest i biti će dok svijeta postoji... kafa 

ma kako da opovrgavate, to je tako... kafa 
[Vrh] Go down
Sponsored content





Žena je ženi vuk - Page 2 Empty
PostajNaslov: Re: Žena je ženi vuk   Žena je ženi vuk - Page 2 I_icon_minitime

[Vrh] Go down
 
Žena je ženi vuk
[Vrh] 
Stranica 2 / 3.Go to page : Previous  1, 2, 3  Next
 Similar topics
-
» Kako se ispričati djevojci ili ženi
» Kako se ispričati djevojci ili ženi
» Što više dajete ženi, više dobivate od života!
» Istranin ženi nasilno stavio genitalni piercing
»  Kakvi ne smijete doći curi ili ženi u krevet na seksualni ogled

Permissions in this forum:Ne moľeą odgovarati na postove.
Relax forum :: Društvo i zabava :: Ženski kutak-
Forum(o)Bir: