Relax forum
Registriraj se i relaxiraj sa nama
Relax forum
Registriraj se i relaxiraj sa nama
Relax forum
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.


Zabava, druženje i diskusije u opuštenoj atmosferi
 
Početna stranicaRegistracijaLogin

 

 Neudavane vs razvedene ?

Go down 
+2
Goran
Staša
6 posters
Autor/icaPoruka
Staša
Totalno relaxiran



Female
Broj postova : 1033
Datum registracije : 12.07.2009

Neudavane vs razvedene ? Empty
PostajNaslov: Neudavane vs razvedene ?   Neudavane vs razvedene ? I_icon_minitime16.07.09 9:28

Zasto muškarci bježe od razvedenih žena koje imaju ili nemaju djecu?!
Plaše se možda nekih obaveza, reakcije okoline ili toga kako će ih djete prihvatiti?!

Ili jednostavno više vole slobodne?

Naravno čast izuzetcima,
muškarcima kojima nije važno da li se upuštaju u vezu sa razvedenim ili slobodnim ženama, muškarcima kojima je važnija ljubav i povjerenje.

Da li je moguće da su takvi u manjini?

Ipak, tema je "SLOBODNE VS RAZVEDENE"
PREDNOSTI & MANE

Kakvo je vaše mišljenje??
[Vrh] Go down
Goran
Administrator
Administrator
Goran


Male
Cancer Rooster
Broj postova : 80666
Godine : 42
Lokacija : Bjelovar
Datum registracije : 24.09.2008

Neudavane vs razvedene ? Empty
PostajNaslov: Re: Neudavane vs razvedene ?   Neudavane vs razvedene ? I_icon_minitime16.07.09 11:10

Prednost slobodnih nad razvedenima može biti to što slobodne ponekad imaju manje trauma i frustracija od razvedenih.
A glede djece razvedenih, već sam o tome pisao na jednoj drugoj temi; djeca mi ne bi bila problem da dođe do veze s razvedenom ženom koja ima djecu, ali olakotna okolnost ipak nisu.
Kod nas vladaju stereotipi o osobama koje se dugo ne vjenčaju ili prođu ravod, no dobro si napisala Stašo, ljubav i povjerenje bi trebali biti iznad svega.

_________________
Na Rubu Znanosti: David Icke - Pozadina ratova, financijske krize i ostalih svjetskih zbivanja
Take a moment every day to appreciate your most precious gift. It did not have to be, but we were given the gift of life. Honor that gift by living beautifully and by giving back a little beauty as we go along the way. Life wants nothing more than to be appreciated and fully enjoyed.
[Vrh] Go down
https://www.facebook.com/CarpeDiemCitatiMisliPoezija
Gost
Gost




Neudavane vs razvedene ? Empty
PostajNaslov: Re: Neudavane vs razvedene ?   Neudavane vs razvedene ? I_icon_minitime16.07.09 11:13

mislim da je isti ili slični slučaj kod žena kod već razvedenih muškaraca koji imaju ili nemaju djecu
sve ovosi od osobe do osobe
[Vrh] Go down
Gost
Gost




Neudavane vs razvedene ? Empty
PostajNaslov: Re: Neudavane vs razvedene ?   Neudavane vs razvedene ? I_icon_minitime21.07.09 0:01

slobodne misle samo na brak, razvedene na dobar provod i seks.. cerekalo:

šalu na stranu, nemam neke stereotipe o slobodnim i razvedenim ženama, nakraju mi smo svi samo ljudi... ako mi se netko svidi, svidi... bitno da nije crni cigan i da ne juri zamnom samo iz nekog interesa ili takve stvari...
[Vrh] Go down
Kikica
VIP član
Kikica


Female
Taurus Goat
Broj postova : 43765
Godine : 45
Datum registracije : 04.03.2009

Neudavane vs razvedene ? Empty
PostajNaslov: Re: Neudavane vs razvedene ?   Neudavane vs razvedene ? I_icon_minitime13.07.10 14:47

Jer su razvedene kod nas stigmatizirane samam činom razvoda.
Jer se odmah stiče dojam da žena ne valja. Tako nam je jer živimo u društvu u kojem su do negdje prije muškarci vodili u svemu glavnu rijeć. I naravno da nebi nikada niti jedan rekao ne valja On ..več jasno Ona ne valja i Ona je kriva. Bez obzira na traume koje je prošla dok je bila u lošem braku..Ona ne valja.
Danas se malo stvar normalizirala (ali samo u malo večim sredinama u malim je i daje stvar skoro ista) i još uvijek postoje stare generacije koje ne prihvačaju da mogu i muškarci da ne valjaju. Najgore od svega što su nametnuli takvo mišljenje i ženama pa niti one nisu skoro nikada držale stranu svom spolu.
[Vrh] Go down
teaa
Totalno relaxiran
teaa


Female
Capricorn Rooster
Broj postova : 2415
Godine : 54
Lokacija : Split
Datum registracije : 05.02.2010

Neudavane vs razvedene ? Empty
PostajNaslov: Re: Neudavane vs razvedene ?   Neudavane vs razvedene ? I_icon_minitime13.07.10 21:39

Stigma postoji...samo je pitanje koliko će to nekoga dirati ili ne.Mnogi zbog te stigme ostaju u jako lošim brakovima prihvaćajući i prelazeći preko svega zbog vlastite slabosti.
Muškarci (ne kažem...naravno svi) misle da je razvedena žena i laka žena i dostupnija od ostalih.Međutim...sve je do žene i njezinog stava i postavke prema muškarcima.

Pravi muškarci znaju šta je prava ljubav i neće im to smetati.Iako djeca nisu olakotna okolnost...s tim se treba nositi pametno i na pravi način.Ljubav se ne rađa na svakom ćošku...pa pametni znaju i cijeniti kad se ljubav desi.

Oni koji stigmatiziraju...to je znak njihovih slabosti i samo skrivaju vješto svoje probleme.Treba biti sretan i sreću znati cijeniti i pronaći.

S druge strane ako je žena u prvom braku stekla neko teško iskustvo i bila povrijeđena...teže će ući u ozbiljnu vezu i trebat će baš dobrog muškarca i dobru podršku.

Opet iz tog lošeg braka treba povući dobru pouku...oprostiti i nastaviti dalje čiste savjesti...jer je to uvjet za ulaženje u zdravu i čvrstu slijedeću emocionalnu vezu.

Toliko znam tih primjera i da uspiju i da nikad ne uspiju iz moje bliže i dalje okoline.

[Vrh] Go down
dannylikes2
Početnik
Početnik
dannylikes2


Male
Aries Pig
Broj postova : 87
Godine : 41
Lokacija : on the sand
Datum registracije : 09.07.2010

Neudavane vs razvedene ? Empty
PostajNaslov: Re: Neudavane vs razvedene ?   Neudavane vs razvedene ? I_icon_minitime21.07.10 21:11

Nevine! Smile
[Vrh] Go down
Sumrak
VIP član
Sumrak


Male
Aquarius Horse
Broj postova : 33630
Godine : 57
Lokacija : šuma
Datum registracije : 31.03.2011

Neudavane vs razvedene ? Empty
PostajNaslov: Re: Neudavane vs razvedene ?   Neudavane vs razvedene ? I_icon_minitime20.09.15 1:36

Staša je napisao/la:
Zasto muškarci bježe od razvedenih žena koje imaju ili nemaju djecu?!
Plaše se možda nekih obaveza, reakcije okoline ili toga kako će ih djete prihvatiti?!

Ili jednostavno više vole slobodne?

Naravno čast izuzetcima,
muškarcima kojima nije važno da li se upuštaju u vezu sa razvedenim ili slobodnim ženama, muškarcima kojima je važnija ljubav i povjerenje.

Da li je moguće da su takvi u manjini?

Ipak, tema je "SLOBODNE VS RAZVEDENE"
PREDNOSTI & MANE

Kakvo je vaše mišljenje??


prvo kada Vam se netko dopdane u većini slučajeva ne znate status...sem ako niste iz bliže okoline ili istog mjesta...sad ako je to pravo nešto i Vi tu osobu zavolite ne bi trebao da smeta taj status...razvedena, pa što...nije žigosana...taj vid gledanja mi je malo šovinistički...ali ok, moj pogled... kafa
[Vrh] Go down
Sponsored content





Neudavane vs razvedene ? Empty
PostajNaslov: Re: Neudavane vs razvedene ?   Neudavane vs razvedene ? I_icon_minitime

[Vrh] Go down
 
Neudavane vs razvedene ?
[Vrh] 
Stranica 1 / 1.

Permissions in this forum:Ne moľeą odgovarati na postove.
Relax forum :: Društvo i zabava :: Muški kutak-
Forum(o)Bir: