Relax forum
Registriraj se i relaxiraj sa nama
Relax forum
Registriraj se i relaxiraj sa nama
Relax forum
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.


Zabava, druženje i diskusije u opuštenoj atmosferi
 
Početna stranicaRegistracijaLogin

 

 Zašto volite životinje?

Go down 
+4
mihaela
Tea
Kikica
Goran
8 posters
Autor/icaPoruka
Goran
Administrator
Administrator
Goran


Male
Cancer Rooster
Broj postova : 80666
Godine : 42
Lokacija : Bjelovar
Datum registracije : 24.09.2008

Zašto volite životinje? Empty
PostajNaslov: Zašto volite životinje?   Zašto volite životinje? I_icon_minitime07.07.09 17:46

Ja volim gotovo sva živa bića. Svoje kućne ljubimce volim zato što mi uvijek pruženu ljubav dvostruko vrate i zato što volim da oni žive u lijepim uvjetima i da uživaju. Još bi se dalo navesti puno razloga zašto volim životinje. Zašto vi volite životinje?

_________________
Na Rubu Znanosti: David Icke - Pozadina ratova, financijske krize i ostalih svjetskih zbivanja
Take a moment every day to appreciate your most precious gift. It did not have to be, but we were given the gift of life. Honor that gift by living beautifully and by giving back a little beauty as we go along the way. Life wants nothing more than to be appreciated and fully enjoyed.
[Vrh] Go down
https://www.facebook.com/CarpeDiemCitatiMisliPoezija
Kikica
VIP član
Kikica


Female
Taurus Goat
Broj postova : 43765
Godine : 45
Datum registracije : 04.03.2009

Zašto volite životinje? Empty
PostajNaslov: Re: Zašto volite životinje?   Zašto volite životinje? I_icon_minitime18.07.09 15:27

Jer je to ljudski i normalno da se vežemo za živa bića...valjda neznam ..srce me boli kada vidim da netko maltretira životinju, učim svoje dijete gdje da gazi kada kiša padne, jer cesta je puna glista, kada naleti na mravce koji rade, da ih preskoći....ne znam zašto to radim, mene nitko nije to ućio, ali volim životinje...i moja maca ne treba nikada glasa pustiti znam što joj treba čim me pogleda, a onda mi se vrati sva sretna i prede tako glasno da se čuje u cijeloj sobi...tko ih ne bi volio...
[Vrh] Go down
Kikica
VIP član
Kikica


Female
Taurus Goat
Broj postova : 43765
Godine : 45
Datum registracije : 04.03.2009

Zašto volite životinje? Empty
PostajNaslov: Re: Zašto volite životinje?   Zašto volite životinje? I_icon_minitime02.01.10 20:43

..i zato jer su predivne, jer su mazne., jer nas stvarno uveseljavaju, kada me pogleda sa tim svojim velikim okama..brkove spusti dolje...kada mi se dođe maziti i trlja mi s eo nogu...obožavam kada dođe pored mene i baci se na leđa..i igra se nekom mrvicom..
Nemam čuku , ali rado bi zbog Lucije nabavila jednog..pa da se i čukom sprijatelji.. Zašto volite životinje? 776231
[Vrh] Go down
Tea
Zagrijao tipkovnicu
Tea


Female
Capricorn Rooster
Broj postova : 758
Godine : 54
Lokacija : Split
Datum registracije : 01.11.2009

Zašto volite životinje? Empty
PostajNaslov: Re: Zašto volite životinje?   Zašto volite životinje? I_icon_minitime02.01.10 20:46

I ja razmišljam o psu i to baš.Volim konje i uživam samo dok ih gledam.Drage su mi životinje.
Žao mi je kad na pazaru prodaju piliće i kad to djeci kupuju samo za igrariju.Vidjela sam da ti jadni pilići ne požive dva dana.Djeca se izigraju s njima...ili ih netko zgazi...ili dosade.Baš tužno.
[Vrh] Go down
Gost
Gost




Zašto volite životinje? Empty
PostajNaslov: Re: Zašto volite životinje?   Zašto volite životinje? I_icon_minitime02.01.10 20:47

jednostavno ih volim Smile
[Vrh] Go down
mihaela
Ljubitelj foruma
mihaela


Female
Libra Tiger
Broj postova : 3434
Godine : 37
Lokacija : Uvek dovoljno blizu da vidim sve
Datum registracije : 25.11.2009

Zašto volite životinje? Empty
PostajNaslov: Re: Zašto volite životinje?   Zašto volite životinje? I_icon_minitime02.01.10 20:51

Zato sto su umiljate...dobronamerne, ne diraju ako ih ne povredish...
Nisu kao ljudi...ne mogu da kazu kad ih nesto boli, kad su gladni... u zivotinji se moze naci prijatelj...

Ja imam puno zivotinja..i nebi ih menjala za neke ljude...
[Vrh] Go down
Goran
Administrator
Administrator
Goran


Male
Cancer Rooster
Broj postova : 80666
Godine : 42
Lokacija : Bjelovar
Datum registracije : 24.09.2008

Zašto volite životinje? Empty
PostajNaslov: Re: Zašto volite životinje?   Zašto volite životinje? I_icon_minitime09.01.10 20:15

Tea je napisao/la:
I ja razmišljam o psu i to baš.Volim konje i uživam samo dok ih gledam.Drage su mi životinje.
Žao mi je kad na pazaru prodaju piliće i kad to djeci kupuju samo za igrariju.Vidjela sam da ti jadni pilići ne požive dva dana.Djeca se izigraju s njima...ili ih netko zgazi...ili dosade.Baš tužno.
E to je baš žalosno kad netko uzme životinju kao igračku koja umre za par dana. Svako živo biće treba maksimalno poštovati i pružiti mu uvjete za kvalitetan i dug život.

_________________
Na Rubu Znanosti: David Icke - Pozadina ratova, financijske krize i ostalih svjetskih zbivanja
Take a moment every day to appreciate your most precious gift. It did not have to be, but we were given the gift of life. Honor that gift by living beautifully and by giving back a little beauty as we go along the way. Life wants nothing more than to be appreciated and fully enjoyed.
[Vrh] Go down
https://www.facebook.com/CarpeDiemCitatiMisliPoezija
mihaela
Ljubitelj foruma
mihaela


Female
Libra Tiger
Broj postova : 3434
Godine : 37
Lokacija : Uvek dovoljno blizu da vidim sve
Datum registracije : 25.11.2009

Zašto volite životinje? Empty
PostajNaslov: Re: Zašto volite životinje?   Zašto volite životinje? I_icon_minitime16.01.10 20:19

Novosti :

Ovih dana uzimam jos dva psa - lambradora i retrivera Zašto volite životinje? 31382
[Vrh] Go down
Kikica
VIP član
Kikica


Female
Taurus Goat
Broj postova : 43765
Godine : 45
Datum registracije : 04.03.2009

Zašto volite životinje? Empty
PostajNaslov: Re: Zašto volite životinje?   Zašto volite životinje? I_icon_minitime16.01.10 20:25

Jaooooooooo moja dva omiljena čuke...
Kod na u Naselju postoji nekoliko bijelih retrivera..gazde paze skim se čuke pare ..a psiće dijele po naselju ...tako da je sada puna četvrt tih snježnih čukica..jesu predivni..
Bravo za tebe Mihaela, a i za pse čini mi se da će imati super gazadricu.. Zašto volite životinje? 477390
[Vrh] Go down
mihaela
Ljubitelj foruma
mihaela


Female
Libra Tiger
Broj postova : 3434
Godine : 37
Lokacija : Uvek dovoljno blizu da vidim sve
Datum registracije : 25.11.2009

Zašto volite životinje? Empty
PostajNaslov: Re: Zašto volite životinje?   Zašto volite životinje? I_icon_minitime16.01.10 20:27

Kiki pa ja vec imam puno cerekalo imam 4 haskija , pudlicu i jednog mesanca...

to je sto se tice psa cerekalo
[Vrh] Go down
Kikica
VIP član
Kikica


Female
Taurus Goat
Broj postova : 43765
Godine : 45
Datum registracije : 04.03.2009

Zašto volite životinje? Empty
PostajNaslov: Re: Zašto volite životinje?   Zašto volite životinje? I_icon_minitime16.01.10 20:32

Jaooooooooooooooo..superrrr..kako si sretna..bravo za njih i za tebe.. Zašto volite životinje? 31382 kako volim životinje..oboavam ih..ali nema uvjete za čuku..mislim ima dvorište..mogli bi nabaviti jednog čuku..ali što ću s njim ako poželim nekuda na put..nemam nikog da mi ga dođe obići i nahraniti.. Zašto volite životinje? 267525
..tako da imam samo macu moju Makicu. Zašto volite životinje? 776231
[Vrh] Go down
mihaela
Ljubitelj foruma
mihaela


Female
Libra Tiger
Broj postova : 3434
Godine : 37
Lokacija : Uvek dovoljno blizu da vidim sve
Datum registracije : 25.11.2009

Zašto volite životinje? Empty
PostajNaslov: Re: Zašto volite životinje?   Zašto volite životinje? I_icon_minitime16.01.10 20:41

Pa nahranice ga neko bre....komsije...rodjak, drugarica...
[Vrh] Go down
Kikica
VIP član
Kikica


Female
Taurus Goat
Broj postova : 43765
Godine : 45
Datum registracije : 04.03.2009

Zašto volite životinje? Empty
PostajNaslov: Re: Zašto volite životinje?   Zašto volite životinje? I_icon_minitime16.01.10 20:47

Ma joj ne hrane ni svoje..i drže ih na lancima..kako njima povjeriti svije životinjice onda.. Zašto volite životinje? 267525 morat će mo ga naučiti da se vozi s nama.. Zašto volite životinje? 477390 Zašto volite životinje? 12363
[Vrh] Go down
mihaela
Ljubitelj foruma
mihaela


Female
Libra Tiger
Broj postova : 3434
Godine : 37
Lokacija : Uvek dovoljno blizu da vidim sve
Datum registracije : 25.11.2009

Zašto volite životinje? Empty
PostajNaslov: Re: Zašto volite životinje?   Zašto volite životinje? I_icon_minitime16.01.10 20:50

Eto resenja !

Neki caravan, i pozadi ga stavis i eto Smile
[Vrh] Go down
Kikica
VIP član
Kikica


Female
Taurus Goat
Broj postova : 43765
Godine : 45
Datum registracije : 04.03.2009

Zašto volite životinje? Empty
PostajNaslov: Re: Zašto volite životinje?   Zašto volite životinje? I_icon_minitime16.01.10 21:30

Neće trebati karavan..možda manji čuko.,,prije. Zašto volite životinje? 477390
[Vrh] Go down
mihaela
Ljubitelj foruma
mihaela


Female
Libra Tiger
Broj postova : 3434
Godine : 37
Lokacija : Uvek dovoljno blizu da vidim sve
Datum registracije : 25.11.2009

Zašto volite životinje? Empty
PostajNaslov: Re: Zašto volite životinje?   Zašto volite životinje? I_icon_minitime16.01.10 21:31

Pa dobro...meni treba kamion Zašto volite životinje? 12363
[Vrh] Go down
Kikica
VIP član
Kikica


Female
Taurus Goat
Broj postova : 43765
Godine : 45
Datum registracije : 04.03.2009

Zašto volite životinje? Empty
PostajNaslov: Re: Zašto volite životinje?   Zašto volite životinje? I_icon_minitime16.01.10 21:33

Bome.. Zašto volite životinje? 12363 ..u seoski turizam...nema ti druge..kad nemožeš nekuda na opuštanje, ti sebi napraviš doma takvu atmosferu..ako več nisi... Zašto volite životinje? 816407
[Vrh] Go down
Gost
Gost




Zašto volite životinje? Empty
PostajNaslov: Re: Zašto volite životinje?   Zašto volite životinje? I_icon_minitime15.04.10 10:24

ja volim sve zivotinja ali moja slabost su psi.obozavam ih ,a na pitanje zasto ih volim...... pas je jedino živo biće koje te voli više od samoga sebe
[Vrh] Go down
mobile
VIP član
mobile


Male
Virgo Horse
Broj postova : 17288
Godine : 33
Datum registracije : 23.04.2011

Zašto volite životinje? Empty
PostajNaslov: Re: Zašto volite životinje?   Zašto volite životinje? I_icon_minitime14.05.11 21:44

zato sto su i oni ziva bica kao i mi
[Vrh] Go down
Tinna
Zagrijao tipkovnicu
Tinna


Female
Scorpio Buffalo
Broj postova : 280
Godine : 26
Datum registracije : 18.05.2011

Zašto volite životinje? Empty
PostajNaslov: Re: Zašto volite životinje?   Zašto volite životinje? I_icon_minitime18.05.11 16:27

Zato sto samo zivotinje znaju iskreno da vole i mislim da su bolje od nas u svakom pogledu.
[Vrh] Go down
Gracija...
Ljubitelj foruma
Gracija...


Female
Libra Cat
Broj postova : 5009
Godine : 36
Datum registracije : 10.08.2011

Zašto volite životinje? Empty
PostajNaslov: Re: Zašto volite životinje?   Zašto volite životinje? I_icon_minitime28.11.11 18:29

Zato što su toliko umiljata, draga bića..
Koliko im pružiš, duplo ti vrate, ne zaboravljaju..
Zato što, kad sam u njihovoj blizini, od mene naprave drugu osobu.

Postoji milijun zato...

Nisu slični ljudima, i to mi se najviše sviđa.
[Vrh] Go down
diya
Totalno relaxiran
diya


Female
Sagittarius Horse
Broj postova : 2371
Godine : 45
Datum registracije : 22.11.2011

Zašto volite životinje? Empty
PostajNaslov: Re: Zašto volite životinje?   Zašto volite životinje? I_icon_minitime08.12.11 20:38

Zato što su živa bića poput nas, vesele me svojim nježnim pogledom, umiljatim tijelom a najdraža mi je lav, e da mogu njega drzat ko kucnog ljubimca, on nije umiljat al je prekrasna životinja, tako snažna, ma sve su životinje drage na svoj način zato i postoje da nas uveseljavaju i da im se divimo
[Vrh] Go down
http://klaudiyya.blogspot.com/
Sponsored content





Zašto volite životinje? Empty
PostajNaslov: Re: Zašto volite životinje?   Zašto volite životinje? I_icon_minitime

[Vrh] Go down
 
Zašto volite životinje?
[Vrh] 
Stranica 1 / 1.
 Similar topics
-
» Kviz - Volite li životinje?
» Zašto volite ljeto?
» Volite svoje tijelo
» Horoskop otkriva: zašto je on takav, zašto nije nazvao?
» Horoskop otkriva: zašto je on takav, zašto nije nazvao?

Permissions in this forum:Ne moľeą odgovarati na postove.
Relax forum :: Lifestyle :: Kućni ljubimci :: Svaštara-
Forum(o)Bir: