Relax forum
Registriraj se i relaxiraj sa nama
Relax forum
Registriraj se i relaxiraj sa nama
Relax forum
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.


Zabava, druženje i diskusije u opuštenoj atmosferi
 
Početna stranicaRegistracijaLogin

 

 Kojih životinja se bojite i zašto?

Go down 
+12
Zlatko
Wind
NeoSky
Seth
mala_djevojka
Teioo
Niky
mea
Kikica
Dido
Ary
Goran
16 posters
Go to page : Previous  1, 2
Autor/icaPoruka
Goran
Administrator
Administrator
Goran


Male
Cancer Rooster
Broj postova : 80666
Godine : 42
Lokacija : Bjelovar
Datum registracije : 24.09.2008

Kojih životinja se bojite i zašto? - Page 2 Empty
PostajNaslov: Kojih životinja se bojite i zašto?   Kojih životinja se bojite i zašto? - Page 2 I_icon_minitime07.07.09 17:43

First topic message reminder :

Ja se recimo bojim zmija koje neki imaju kao kućne ljubimce. Ni neke vrste paukova mi nije ugodno za vidjeti. Nije da se toliko bojim njihovog napada, nego se neugodno osječam blizu njih, odbojni su mi. Največi šok sam doživio kod jedne djevojke koja je u stanu držala pumu. Kojih se vi životinja bojite i nikad ih ne bi imali za kućne ljubimce?

_________________
Na Rubu Znanosti: David Icke - Pozadina ratova, financijske krize i ostalih svjetskih zbivanja
Take a moment every day to appreciate your most precious gift. It did not have to be, but we were given the gift of life. Honor that gift by living beautifully and by giving back a little beauty as we go along the way. Life wants nothing more than to be appreciated and fully enjoyed.
[Vrh] Go down
https://www.facebook.com/CarpeDiemCitatiMisliPoezija

Autor/icaPoruka
nitapita
Ljubitelj foruma
nitapita


Libra Rat
Broj postova : 4647
Godine : 39
Datum registracije : 25.10.2009

Kojih životinja se bojite i zašto? - Page 2 Empty
PostajNaslov: Re: Kojih životinja se bojite i zašto?   Kojih životinja se bojite i zašto? - Page 2 I_icon_minitime11.01.10 15:15

morskog psa i imam uzasne nocne more od njih
[Vrh] Go down
Gost
Gost




Kojih životinja se bojite i zašto? - Page 2 Empty
PostajNaslov: Re: Kojih životinja se bojite i zašto?   Kojih životinja se bojite i zašto? - Page 2 I_icon_minitime13.01.10 14:50

bubašvaba
[Vrh] Go down
Dita von Teese
Ljubitelj foruma
Dita von Teese


Leo Dog
Broj postova : 3308
Godine : 113
Datum registracije : 12.02.2010

Kojih životinja se bojite i zašto? - Page 2 Empty
PostajNaslov: Re: Kojih životinja se bojite i zašto?   Kojih životinja se bojite i zašto? - Page 2 I_icon_minitime17.05.10 23:43

Bubasvabe su moja nocna mora,ja cak ne smijem ni da gledam u njih,ni da ih ubijem ne smijem.Uzass..nista gore od njih nema.
[Vrh] Go down
teaa
Totalno relaxiran
teaa


Female
Capricorn Rooster
Broj postova : 2415
Godine : 54
Lokacija : Split
Datum registracije : 05.02.2010

Kojih životinja se bojite i zašto? - Page 2 Empty
PostajNaslov: Re: Kojih životinja se bojite i zašto?   Kojih životinja se bojite i zašto? - Page 2 I_icon_minitime17.05.10 23:50

Ose...i sve zujave štetočine...zmije i gušterice, one narančaste što ih zovu tarantulama sa crnim očima i prozirnom kožicom brrrr Smile
[Vrh] Go down
Gost
Gost




Kojih životinja se bojite i zašto? - Page 2 Empty
PostajNaslov: Re: Kojih životinja se bojite i zašto?   Kojih životinja se bojite i zašto? - Page 2 I_icon_minitime17.05.10 23:52

paukova i zmija Kojih životinja se bojite i zašto? - Page 2 Affraid
[Vrh] Go down
teaa
Totalno relaxiran
teaa


Female
Capricorn Rooster
Broj postova : 2415
Godine : 54
Lokacija : Split
Datum registracije : 05.02.2010

Kojih životinja se bojite i zašto? - Page 2 Empty
PostajNaslov: Re: Kojih životinja se bojite i zašto?   Kojih životinja se bojite i zašto? - Page 2 I_icon_minitime17.05.10 23:54

Ma ništa u meni toliki strah ne izaziva koliko pogled na zmiju...sve ostalo...progutam knedlu i borim se sama sa sobom Smile
[Vrh] Go down
Sponsored content





Kojih životinja se bojite i zašto? - Page 2 Empty
PostajNaslov: Re: Kojih životinja se bojite i zašto?   Kojih životinja se bojite i zašto? - Page 2 I_icon_minitime

[Vrh] Go down
 
Kojih životinja se bojite i zašto?
[Vrh] 
Stranica 2 / 2.Go to page : Previous  1, 2
 Similar topics
-
» Zašto se bojite zmija?
» Kojeg forumaša i forumašice se najviše bojite i ZAŠTO?
» Ubijanje životinja postaje kazneno djelo, za mučenje životinja do dvije godine
» Zaštita životinja
» Horoskop otkriva: zašto je on takav, zašto nije nazvao?

Permissions in this forum:Ne moľeą odgovarati na postove.
Relax forum :: Lifestyle :: Kućni ljubimci :: Svaštara-
Forum(o)Bir: