Relax forum
Registriraj se i relaxiraj sa nama
Relax forum
Registriraj se i relaxiraj sa nama
Relax forum
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.


Zabava, druženje i diskusije u opuštenoj atmosferi
 
Početna stranicaRegistracijaLogin

 

 Iritira li vas kod žena njezino kritiziranje?

Go down 
+3
Kikica
Blizanka
Ary
7 posters
Autor/icaPoruka
Gost
Gost




Iritira li vas kod žena njezino kritiziranje? Empty
PostajNaslov: Iritira li vas kod žena njezino kritiziranje?   Iritira li vas kod žena njezino kritiziranje? I_icon_minitime18.06.09 16:58

Kada ste posljednji put čuli da je jedna žena dala iskreni kompliment drugoj ženi?
To ćete teško čuti, ali zato će bez problema komentirati njenu kilažu, ružnu frizuru i cipele koje ne pašu uz torbicu.
Dati kompliment drugoj ženi prema ženskom ramišljanju može značiti potencijalnu konkurenciju.
[Vrh] Go down
Ary
VIP član
Ary


Female
Pisces Rooster
Broj postova : 16293
Godine : 43
Lokacija : Sisak
Datum registracije : 16.04.2009

Iritira li vas kod žena njezino kritiziranje? Empty
PostajNaslov: Re: Iritira li vas kod žena njezino kritiziranje?   Iritira li vas kod žena njezino kritiziranje? I_icon_minitime18.06.09 17:34

A zašto vi muški mislite da smo mi žene sve takve....nemojte nas trpat u isti koš,ima nas koje nismo takve... ne valja
[Vrh] Go down
Gost
Gost




Iritira li vas kod žena njezino kritiziranje? Empty
PostajNaslov: Re: Iritira li vas kod žena njezino kritiziranje?   Iritira li vas kod žena njezino kritiziranje? I_icon_minitime18.06.09 17:41

Ja kad dajem kompliment dajem ga iskreno bilo muško ili žensko.Ja sam preključer dala iskren kompliment mojoj prijateljici da joj nešto jako ljepo stoji,tako da nisu sve ženske iste i nikad ni neće biti.
[Vrh] Go down
Gost
Gost




Iritira li vas kod žena njezino kritiziranje? Empty
PostajNaslov: Re: Iritira li vas kod žena njezino kritiziranje?   Iritira li vas kod žena njezino kritiziranje? I_icon_minitime18.06.09 18:04

oprostite mi cure, ali ja sam iz više ženskih usta čuo samo kritiziranje... Laughing
od malih nogu odrastao sam u pretežno ženskom društvu...tako da je uvijek bilo prilika slušati takve stvari... :;):
[Vrh] Go down
Gost
Gost




Iritira li vas kod žena njezino kritiziranje? Empty
PostajNaslov: Re: Iritira li vas kod žena njezino kritiziranje?   Iritira li vas kod žena njezino kritiziranje? I_icon_minitime18.06.09 18:12

Ima naravno da ima takvih žena,čula sam i ja svašta kaže npr. vidi što ti super stoji,a kad ova ode jao pa grozno joj je... Laughing Ali ja nisam takva...
[Vrh] Go down
Blizanka
Administratorica
Administratorica
Blizanka


Female
Gemini Broj postova : 74186
Godine : 173
Datum registracije : 21.01.2009

Iritira li vas kod žena njezino kritiziranje? Empty
PostajNaslov: Re: Iritira li vas kod žena njezino kritiziranje?   Iritira li vas kod žena njezino kritiziranje? I_icon_minitime18.06.09 19:21

ima istine korny u tome ...ali to sve zavisi od zena ...ti razgovori najvise se mogu cuti u nekoj dobi od 15 pa cini mi se do 20...a ja s kim sam jos nisam cula takve komentare ...prije cu cut komentar ja gdje nade onog momka ili muza kakav je gori je od nje ili bolji je od nje... Smile

_________________
Ono sto MOGU ne mora da znači i da HOĆU,
ali ono što HOĆU uvijek znači da MOGU
ellaMarigo



Iritira li vas kod žena njezino kritiziranje? Admin10
[Vrh] Go down
https://www.facebook.com/pages/Carpe-diem-citati-lijepe-misli-po
Kikica
VIP član
Kikica


Female
Taurus Goat
Broj postova : 43765
Godine : 45
Datum registracije : 04.03.2009

Iritira li vas kod žena njezino kritiziranje? Empty
PostajNaslov: Re: Iritira li vas kod žena njezino kritiziranje?   Iritira li vas kod žena njezino kritiziranje? I_icon_minitime18.06.09 19:53

Nisam takva ne kometniram ih da me čuju Laughing ......šalim se znam baciti komentar, ali to radim kAda sijedim sa mužem pa malo komentarišemo okolinu, ali nije mi uopče teško reći nekom da se lijepo obukao ili da mu nešto lijepo stoji...
[Vrh] Go down
Gost
Gost




Iritira li vas kod žena njezino kritiziranje? Empty
PostajNaslov: Re: Iritira li vas kod žena njezino kritiziranje?   Iritira li vas kod žena njezino kritiziranje? I_icon_minitime18.06.09 20:03

Ja rađe šutim ako nemam nešto lijepo za reć. Nisam od onih koji daju komplimente šakom i kapom, ako mi se nešto zbilja svidi onda ću to pohvalit, ali dobrano.
Kritiku ne volim, nit je volim čut za sebe niti ne volim olako kritizirat druge. Svi smo nekakvi ...
[Vrh] Go down
Gost
Gost




Iritira li vas kod žena njezino kritiziranje? Empty
PostajNaslov: Re: Iritira li vas kod žena njezino kritiziranje?   Iritira li vas kod žena njezino kritiziranje? I_icon_minitime18.06.09 22:02

Ja bez beda iskomplimentiram ženu,ako zasluži bilo čime,zašto ne...
nemam s tim problema... Smile
[Vrh] Go down
Gost
Gost




Iritira li vas kod žena njezino kritiziranje? Empty
PostajNaslov: Re: Iritira li vas kod žena njezino kritiziranje?   Iritira li vas kod žena njezino kritiziranje? I_icon_minitime18.06.09 22:04

Ariela je napisao/la:
A zašto vi muški mislite da smo mi žene sve takve....nemojte nas trpat u isti koš,ima nas koje nismo takve... ne valja
to što piše gore je korny napisao ne svi muškarci na forumu Smile
[Vrh] Go down
Gost
Gost




Iritira li vas kod žena njezino kritiziranje? Empty
PostajNaslov: Re: Iritira li vas kod žena njezino kritiziranje?   Iritira li vas kod žena njezino kritiziranje? I_icon_minitime19.06.09 19:16

uf blizanko...ja čuo i od žena u 40 zle komentare... Laughing
[Vrh] Go down
Gost
Gost




Iritira li vas kod žena njezino kritiziranje? Empty
PostajNaslov: Re: Iritira li vas kod žena njezino kritiziranje?   Iritira li vas kod žena njezino kritiziranje? I_icon_minitime19.06.09 19:17

Teo je napisao/la:
to što piše gore je korny napisao ne svi muškarci na forumu Smile

ne brini teo... Smile
to ariela od kritiziranja ne vidi dobro... Laughing
[Vrh] Go down
Gost
Gost




Iritira li vas kod žena njezino kritiziranje? Empty
PostajNaslov: Re: Iritira li vas kod žena njezino kritiziranje?   Iritira li vas kod žena njezino kritiziranje? I_icon_minitime19.06.09 21:44

korny je napisao/la:
Teo je napisao/la:
to što piše gore je korny napisao ne svi muškarci na forumu Smile

ne brini teo... Smile
to ariela od kritiziranja ne vidi dobro... Laughing
ja se uopće ne opterećujem time što jedna drugoj kažu glede gore navedenog Smile
[Vrh] Go down
Blizanka
Administratorica
Administratorica
Blizanka


Female
Gemini Broj postova : 74186
Godine : 173
Datum registracije : 21.01.2009

Iritira li vas kod žena njezino kritiziranje? Empty
PostajNaslov: Re: Iritira li vas kod žena njezino kritiziranje?   Iritira li vas kod žena njezino kritiziranje? I_icon_minitime19.06.09 21:51

korny je napisao/la:
uf blizanko...ja čuo i od žena u 40 zle komentare... Laughing
rekoh ...to sve zavisi od zena... Laughing Laughing Laughing Laughing

_________________
Ono sto MOGU ne mora da znači i da HOĆU,
ali ono što HOĆU uvijek znači da MOGU
ellaMarigo



Iritira li vas kod žena njezino kritiziranje? Admin10
[Vrh] Go down
https://www.facebook.com/pages/Carpe-diem-citati-lijepe-misli-po
Goran
Administrator
Administrator
Goran


Male
Cancer Rooster
Broj postova : 80666
Godine : 42
Lokacija : Bjelovar
Datum registracije : 24.09.2008

Iritira li vas kod žena njezino kritiziranje? Empty
PostajNaslov: Re: Iritira li vas kod žena njezino kritiziranje?   Iritira li vas kod žena njezino kritiziranje? I_icon_minitime24.06.09 3:45

Ne iritira me ako ima osnove za kritiku, ako nije samo bezrazložno kvocanje.

_________________
Na Rubu Znanosti: David Icke - Pozadina ratova, financijske krize i ostalih svjetskih zbivanja
Take a moment every day to appreciate your most precious gift. It did not have to be, but we were given the gift of life. Honor that gift by living beautifully and by giving back a little beauty as we go along the way. Life wants nothing more than to be appreciated and fully enjoyed.
[Vrh] Go down
https://www.facebook.com/CarpeDiemCitatiMisliPoezija
Blizanka
Administratorica
Administratorica
Blizanka


Female
Gemini Broj postova : 74186
Godine : 173
Datum registracije : 21.01.2009

Iritira li vas kod žena njezino kritiziranje? Empty
PostajNaslov: Re: Iritira li vas kod žena njezino kritiziranje?   Iritira li vas kod žena njezino kritiziranje? I_icon_minitime30.06.10 9:04

Sto ce me iritirati ...i ne slusam te komentare ..a uostalom ovo o cemu govori uvod u temu meni je vise trac zene o zeni ..a ne kritiziranje

_________________
Ono sto MOGU ne mora da znači i da HOĆU,
ali ono što HOĆU uvijek znači da MOGU
ellaMarigo



Iritira li vas kod žena njezino kritiziranje? Admin10
[Vrh] Go down
https://www.facebook.com/pages/Carpe-diem-citati-lijepe-misli-po
len
Zagrijao tipkovnicu
len


Female
Broj postova : 470
Datum registracije : 23.06.2010

Iritira li vas kod žena njezino kritiziranje? Empty
PostajNaslov: Re: Iritira li vas kod žena njezino kritiziranje?   Iritira li vas kod žena njezino kritiziranje? I_icon_minitime30.06.10 12:31

Zena je zeni vuk. Iritira li vas kod žena njezino kritiziranje? T2703
[Vrh] Go down
Sumrak
VIP član
Sumrak


Male
Aquarius Horse
Broj postova : 33638
Godine : 57
Lokacija : šuma
Datum registracije : 31.03.2011

Iritira li vas kod žena njezino kritiziranje? Empty
PostajNaslov: Re: Iritira li vas kod žena njezino kritiziranje?   Iritira li vas kod žena njezino kritiziranje? I_icon_minitime28.05.15 20:05

len je napisao/la:
Zena je zeni vuk.

svaka čast len, imaš tepsiju bureka od mene za ovu izjavu...;)

ne smeta, jer ja se toliko udubim u tu njenu kritiku, da kad završi s njom ja i zaboravim što je rekla...Laughing
[Vrh] Go down
Otelo
Ljubitelj foruma
Otelo


Male
Leo Buffalo
Broj postova : 5039
Godine : 62
Lokacija : Skoplje.. MKD..
Datum registracije : 10.05.2012

Iritira li vas kod žena njezino kritiziranje? Empty
PostajNaslov: Re: Iritira li vas kod žena njezino kritiziranje?   Iritira li vas kod žena njezino kritiziranje? I_icon_minitime23.06.15 12:10

ne bas..
[Vrh] Go down
Gost
Gost




Iritira li vas kod žena njezino kritiziranje? Empty
PostajNaslov: Re: Iritira li vas kod žena njezino kritiziranje?   Iritira li vas kod žena njezino kritiziranje? I_icon_minitime23.06.15 12:14

Ni mene raspa
[Vrh] Go down
Sumrak
VIP član
Sumrak


Male
Aquarius Horse
Broj postova : 33638
Godine : 57
Lokacija : šuma
Datum registracije : 31.03.2011

Iritira li vas kod žena njezino kritiziranje? Empty
PostajNaslov: Re: Iritira li vas kod žena njezino kritiziranje?   Iritira li vas kod žena njezino kritiziranje? I_icon_minitime03.08.15 9:18

ne, slabo to meni uđe u uši...šalim se, ne ako je 100% u pravu...mada su žene vazda u pravu... Laughing
[Vrh] Go down
Sponsored content





Iritira li vas kod žena njezino kritiziranje? Empty
PostajNaslov: Re: Iritira li vas kod žena njezino kritiziranje?   Iritira li vas kod žena njezino kritiziranje? I_icon_minitime

[Vrh] Go down
 
Iritira li vas kod žena njezino kritiziranje?
[Vrh] 
Stranica 1 / 1.
 Similar topics
-
» Nicole Lucas: Đoković je necivilizirani lešinar koji iritira svojim pretjeranim patriotizmom
» Sretan dan žena
» Što vas odbija kod žena?
» Obrezivanje žena
» Žena na 24 sata

Permissions in this forum:Ne moľeą odgovarati na postove.
Relax forum :: Društvo i zabava :: Muški kutak-
Forum(o)Bir: