Relax forum
Registriraj se i relaxiraj sa nama
Relax forum
Registriraj se i relaxiraj sa nama
Relax forum
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.


Zabava, druženje i diskusije u opuštenoj atmosferi
 
Početna stranicaRegistracijaLogin

 

 Kako do knjiga koje želimo pročitati?

Go down 
+2
Bonnie
Lux
6 posters

Kako dolazite do knjige koju želite pročitati?
Kupujem je u knjižari
Kako do knjiga koje želimo pročitati? T7mw5w_th20%Kako do knjiga koje želimo pročitati? I_vote_rcap
 20% [ 2 ]
Tražim je u knjižnici dok se ne pojavi
Kako do knjiga koje želimo pročitati? T7mw5w_th30%Kako do knjiga koje želimo pročitati? I_vote_rcap
 30% [ 3 ]
Skidam je s interneta ukoliko se može naći
Kako do knjiga koje želimo pročitati? T7mw5w_th40%Kako do knjiga koje želimo pročitati? I_vote_rcap
 40% [ 4 ]
Nešto drugo
Kako do knjiga koje želimo pročitati? T7mw5w_th10%Kako do knjiga koje želimo pročitati? I_vote_rcap
 10% [ 1 ]
Ukupno glasova : 10
 

Autor/icaPoruka
Lux
Totalno relaxiran
Lux


Female
Aquarius Dragon
Broj postova : 1417
Godine : 59
Lokacija : Zagreb
Datum registracije : 03.02.2009

Kako do knjiga koje želimo pročitati? Empty
PostajNaslov: Kako do knjiga koje želimo pročitati?   Kako do knjiga koje želimo pročitati? I_icon_minitime11.04.09 23:03

Ponekad poželimo pročitati knjigu koja je tek izašla. Najjednostavniji način je da odemo u knjižaru i kupimo je. No što ako knjigu želimo najprije pročitati i procijeniti isplati li se uvrstiti je u kućnu biblioteku. Hoćemo li u tom slučaju otići u knjižnicu? Ako nije na raspolaganju, možemo malo pričekati ili se opredbilježiti na listu čekanja. Možemo je pokušati naći u digitalnom obliku i downloadati. Koji je, dakle, vaš izbor.

Moj je uvijek knjižnica, makar morala malo pričekati. Svaka željena knjiga na kraju se našla u mojim rukama. study
[Vrh] Go down
Gost
Gost




Kako do knjiga koje želimo pročitati? Empty
PostajNaslov: Re: Kako do knjiga koje želimo pročitati?   Kako do knjiga koje želimo pročitati? I_icon_minitime12.04.09 12:25

Ja obično potražim na netu knjigu pa je naručim ... ili ako se nađem u knjižari je kupim. U knjižnici sam prije češće posuđivala ali u zadnje vrijeme mi se događa da zaboravim vratiti knjige (jer sam rijetko u gradu) pa mi zakasnina dođe veća nego da sam išla kupit knjigu.
U svakom slučaju volim knjigu odštampanu, nikako u digitalnom obliku.
[Vrh] Go down
Bonnie
Ljubitelj foruma
Bonnie


Female
Taurus Tiger
Broj postova : 3003
Godine : 38
Datum registracije : 25.11.2008

Kako do knjiga koje želimo pročitati? Empty
PostajNaslov: Re: Kako do knjiga koje želimo pročitati?   Kako do knjiga koje želimo pročitati? I_icon_minitime12.04.09 19:12

od knjižnice sam doustala, volim knjige još koji put prolistati nakon što ih pročitam, a to nije moguće ako posuđujem. tako da ih kupujem, a onda potrošim više novca na knjige nego što potrošim na odjeću, ali nije mi žao
[Vrh] Go down
Teioo
Totalno relaxiran
Teioo


Female
Leo Dog
Broj postova : 1670
Godine : 29
Lokacija : Zagreb
Datum registracije : 15.04.2009

Kako do knjiga koje želimo pročitati? Empty
PostajNaslov: Re: Kako do knjiga koje želimo pročitati?   Kako do knjiga koje želimo pročitati? I_icon_minitime24.04.09 20:57

ja uglavnom posuđujem knjige u knjižnici ali sam užasna lijenčina pa mi se ne da otić do knjižnice da ih vratim pa mi dođe zakasnina sramko ...jedine knjige koje sam kupila su harry potter (svi nastavci osim 2 i 3) i sumrak (samo prvi nastavak, al namjeravam kupit i ostale nastavke)...inače ne kupujem knjige, jedino nekad dobim na poklon neku knjigu...
i definitivno su mi knjige puno bolje tiskane, na papiru nego skinute s interneta, u digitalnom obliku...nisam niti jednu knjigu tako čitala niti skinula...radije pričekam da dođem na red u knjižnici...
[Vrh] Go down
Gost
Gost




Kako do knjiga koje želimo pročitati? Empty
PostajNaslov: Re: Kako do knjiga koje želimo pročitati?   Kako do knjiga koje želimo pročitati? I_icon_minitime30.10.10 22:41

Prvo je trazim u biblioteci da je procitam... Onda je kupim... Sto se kupovine tice, retko narucujem preko net-a jer u gradu imam dobro opremljenu knjizaru, ali ako tamo nema onda porucujem...
[Vrh] Go down
Rokerka
Ljubitelj foruma
Rokerka


Female
Cancer Rat
Broj postova : 4199
Godine : 27
Lokacija : Nedođija ^^
Datum registracije : 31.12.2009

Kako do knjiga koje želimo pročitati? Empty
PostajNaslov: Re: Kako do knjiga koje želimo pročitati?   Kako do knjiga koje želimo pročitati? I_icon_minitime30.10.10 22:43

Pa do sad sam uzimala iz biblioteke, al procitala sam pola gradske i celu skolsku...nemam vise sta...^_^ A navukla sam se na ove knjige od Aleksandre Poter, moracu da nadjem da kupim jos 2 dela sto mi fale cerekalo
[Vrh] Go down
Gracija...
Ljubitelj foruma
Gracija...


Female
Libra Cat
Broj postova : 5009
Godine : 36
Datum registracije : 10.08.2011

Kako do knjiga koje želimo pročitati? Empty
PostajNaslov: Re: Kako do knjiga koje želimo pročitati?   Kako do knjiga koje želimo pročitati? I_icon_minitime19.10.11 16:34

Kupujem u knjižari..

S neta mi se ne sviđa, blejim u monitor i nakon pola sata me oči počnu bolit i suzit.

Nije to- to.. Onaj ugođaj kao kad knjigu držiš u ruci, miris papira, pa zabilješke..
A i uspiješ ugnjezdit dupence kako ti paše, knjiga se prilagodi.. Smile
[Vrh] Go down
Sumrak
VIP član
Sumrak


Male
Aquarius Horse
Broj postova : 33607
Godine : 57
Lokacija : šuma
Datum registracije : 31.03.2011

Kako do knjiga koje želimo pročitati? Empty
PostajNaslov: Re: Kako do knjiga koje želimo pročitati?   Kako do knjiga koje želimo pročitati? I_icon_minitime24.03.13 0:37

vecinom ih kupim ili odem u biblioteku...ne posudjujem knjige nikada...
[Vrh] Go down
Sponsored content





Kako do knjiga koje želimo pročitati? Empty
PostajNaslov: Re: Kako do knjiga koje želimo pročitati?   Kako do knjiga koje želimo pročitati? I_icon_minitime

[Vrh] Go down
 
Kako do knjiga koje želimo pročitati?
[Vrh] 
Stranica 1 / 1.
 Similar topics
-
» 25 knjiga koje bi svaki programer i/ili poduzetnik trebao pročitati
» Kako pronaći knjigu koju ćete pročitati „u jednom dahu“?
» Kako se emocije koje ispoljavate odražavaju na vas
» Roderik Mur: Ne želimo konfrontaciju sa RS
» Interesantna priča - vjerujte, isplati se pročitati! :)

Permissions in this forum:Ne moľeą odgovarati na postove.
Relax forum :: Društvo i zabava :: Kultura i umjetnost :: Književnost-
Forum(o)Bir: