Relax forum
Registriraj se i relaxiraj sa nama
Relax forum
Registriraj se i relaxiraj sa nama
Relax forum
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.


Zabava, druženje i diskusije u opuštenoj atmosferi
 
Početna stranicaRegistracijaLogin

 

 Katie Price dobila jednogodišnju zabranu upravljanja automobilom

Go down 
Autor/icaPoruka
Blizanka
Administratorica
Administratorica
Blizanka


Female
Gemini Broj postova : 74186
Godine : 173
Datum registracije : 21.01.2009

Katie Price dobila jednogodišnju zabranu upravljanja automobilom Empty
PostajNaslov: Katie Price dobila jednogodišnju zabranu upravljanja automobilom   Katie Price dobila jednogodišnju zabranu upravljanja automobilom I_icon_minitime01.09.12 11:15

Katie Price dobila jednogodišnju zabranu upravljanja automobilom 120901022

Model Katie Price je dobila jednogodišnju zabranu upravljanja automobilom jer na upit policije dva puta nije dostavila potrebne informacije o identitetu vozača njenog automobila.

Katie Price
Kamere su snimile njen bijeli Range Rover dva puta u prebrzoj vožnji po Londonu prošle godine, tačnije 5. i 6. septembra, piše The Sun.

Oba puta su joj poslata obavještenja o incidentima, međutim, ona je izjavila da je o obavještenjima saznala tek u aprilu ili maju ove godine kada je dobila sudski poziv zbog neodgovaranja.

"Moja mama uzima poštu, ona sve provjerava. Sve što treba ići u menadžment, svi računi, sve. Ona radi sve za mene", rekla je Price u pokušaju objašnjavanja situacije.

Price je na sudu takođe izjavila da se tada upravo selila i da je cijela kuća bila u neredu pa se pošta lako mogla zagubiti. Prema njenim riječima, automobilom je najvjerovatnije upravljao njen zaručnik Leandro Penna, jer ona vozi samo svoj rozi Range Rover.

"Znam da je to bio Leandro. Jedini je on vozio taj automobil. Nije imao drugi automobil. Ja sam tada dobila svoj rozi Range Rover, za kojim sam luda", dodala je Price.

(Klix.ba)

_________________
Ono sto MOGU ne mora da znači i da HOĆU,
ali ono što HOĆU uvijek znači da MOGU
ellaMarigo



Katie Price dobila jednogodišnju zabranu upravljanja automobilom Admin10
[Vrh] Go down
https://www.facebook.com/pages/Carpe-diem-citati-lijepe-misli-po
Gost
Gost




Katie Price dobila jednogodišnju zabranu upravljanja automobilom Empty
PostajNaslov: Re: Katie Price dobila jednogodišnju zabranu upravljanja automobilom   Katie Price dobila jednogodišnju zabranu upravljanja automobilom I_icon_minitime21.10.14 16:53

Laughing Laughing Laughing Laughing  Dobra
[Vrh] Go down
 
Katie Price dobila jednogodišnju zabranu upravljanja automobilom
[Vrh] 
Stranica 1 / 1.
 Similar topics
-
» Katie Holmes ne steže remen.....
» Iz Zagreba upravljao automobilom u New Yorku
» Kinez automobilom prošao kroz zid garaže
» "Pored Toma Cruisea i Katie Holmes, David i ja nismo zanimljivi"
» Žena pregazila sebe svojim automobilom bježeći od policije

Permissions in this forum:Ne moľeą odgovarati na postove.
Relax forum :: Društvo i zabava :: Estrada-
Forum(o)Bir: