Relax forum
Registriraj se i relaxiraj sa nama
Relax forum
Registriraj se i relaxiraj sa nama
Relax forum
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.


Zabava, druženje i diskusije u opuštenoj atmosferi
 
Početna stranicaRegistracijaLogin

 

 Marin Čilić osvojio ATP turnir u Umagu

Go down 
Autor/icaPoruka
Goran
Administrator
Administrator
Goran


Male
Cancer Rooster
Broj postova : 80666
Godine : 42
Lokacija : Bjelovar
Datum registracije : 24.09.2008

Marin Čilić osvojio ATP turnir u Umagu Empty
PostajNaslov: Marin Čilić osvojio ATP turnir u Umagu   Marin Čilić osvojio ATP turnir u Umagu I_icon_minitime16.07.12 18:55

Marin Čilić osvojio ATP turnir u Umagu 0082007.48

'Ljubina mi pohvala svakako godi. Ovo doista nije lako učiniti. Svaka mi čast!', izjavio je Marin Čilić nakon što je osvojio ATP turnir u Umagu.

Nakon što je Goran Prpić 1990. godine osvojio prvo izdanje ATP turnira u Umagu, Marin Čilić je pobjedom nad Španjolcem Marcelom Granollersom (6:4, 6:2) postao prvi Hrvat kojem je to uspjelo nakon pune 22 godine.

Ivan Ljubičić mu je nakon trijumfa poručio da je kompletniji igrač od njega.

"Ljubina mi pohvala svakako godi. Ovo doista nije lako učiniti. Svaka mi čast! Doživljaj je bio fantastičan, osjećaj prekrasan. Nakon poraza u lanjskom finalu ostao mi je pomalo gorak okus, pa mi je ova pobjeda još slađa. Radujem se nastupu u Londonu. Bit ću tamo već na otvaranju, to je preveliki događaj da bi ga prepustio. Konkurencija će biti jaka, ali tko god ide na OI očekuje da će se boriti za medalju", izjavio je za Večernjak Čilić.

Čilić nakon osvajanja Umaga ima 100 bodova više nego prošli tjedan, ali mu to nije donijelo pomak s 15. mjesta ATP ljestvice. Njegov suparnik u finalu Marcel Granollers skočio je na 20. mjesto, što mu je renking karijere.

ATP ljestvica:

1. Roger Federer (Švi) 11.075 (0)
2. Novak Đoković (Srb) 11.000 (0)
3. Rafael Nadal (Špa) 8905 (0)
4. Andy Murray (VB) 7460 (0)
5. David Ferrer (Špa) 5455 (0)
6. Jo-Wilfried Tsonga (Fra) 5230 (0)
7. Tomaš Berdych (Češ) 4515 (0)
8. Janko Tipsarević (Srb) 3320 (0)
9. Juan Martin del Potro (Arg) 3180 (0)
10. Nicolas Almagro (Špa) 2665 (0)
...
15. Marin Čilić (Hrv) 1925 (0)
57. Ivo Karlović (Hrv) 786 (-1)
100. Ivan Dodig (Hrv) 555 (-3)
135. Antonio Veić (Hrv) 396 (-4)
262. Nikola Mektić (Hrv) 179 (+40)

net.hr


_________________
Na Rubu Znanosti: David Icke - Pozadina ratova, financijske krize i ostalih svjetskih zbivanja
Take a moment every day to appreciate your most precious gift. It did not have to be, but we were given the gift of life. Honor that gift by living beautifully and by giving back a little beauty as we go along the way. Life wants nothing more than to be appreciated and fully enjoyed.
[Vrh] Go down
https://www.facebook.com/CarpeDiemCitatiMisliPoezija
 
Marin Čilić osvojio ATP turnir u Umagu
[Vrh] 
Stranica 1 / 1.
 Similar topics
-
» Čilić osigurao drugi bod...
» Čilić pomeo Federera za finale US Opena
» TV turnir šampiona
» TV turnir šampiona
» Međunarodni turnir za rukometašice

Permissions in this forum:Ne moľeą odgovarati na postove.
Relax forum :: Sport, automobilizam i navijači :: Sport :: Tenis-
Forum(o)Bir: