Relax forum
Registriraj se i relaxiraj sa nama
Relax forum
Registriraj se i relaxiraj sa nama
Relax forum
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.


Zabava, druženje i diskusije u opuštenoj atmosferi
 
Početna stranicaRegistracijaLogin

 

 Majka i sin smrzli se u kući na Fruškoj gori

Go down 
2 posters
Autor/icaPoruka
Blizanka
Administratorica
Administratorica
Blizanka


Female
Gemini Broj postova : 74186
Godine : 173
Datum registracije : 21.01.2009

Majka i sin smrzli se u kući na Fruškoj gori Empty
PostajNaslov: Majka i sin smrzli se u kući na Fruškoj gori   Majka i sin smrzli se u kući na Fruškoj gori I_icon_minitime21.02.12 14:09

Majka i sin smrzli se u kući na Fruškoj gori 120220147

Majka i sin Leposava i Žarko Peričin smrzli su se u svojoj kući u fruškogorskom selu Grgurevci, potvrđeno je iz Policijske uprave u Sremskoj Mitrovici.

Fruška gora
Sudsko-medicinskom obdukcijom potvrđeno je da je smrt nastupila smrzavanjem, ali rodbina i komšije nastradalih u to ne vjeruju, javljaju beogradski mediji.

Ovo su prve žrtve ekstremno niskih temperatura ove zime u Sremu, a pretpostavlja se da je smrt nastupila u subotu uveče, jer je rodbina beživotna tijela pronašla u nedjelju prije podne.

Rođak nastradalih Bogdan Peričin ne vjeruje u priče o smrzavanju, jer su Lepa i Žarko, kako kaže, imali drva i nisu bili siromašni.

"Ja sam ih našao, jer su mi komšije javile da voda curi iz kupatila. Lepino telo sam našao u šupi za drva, a Žarkovo u dnevnoj sobi", kaže Bogdan Peričin i dodaje da na ulaznim vratima kuće nije bilo znakova provaljivanja, te sve ukazuje da smrt nije nastupila nasilno.

Komšije nastradalih u Vojvođanskoj ulici u Grgurevcima negiraju da se radilo o smrzavanju. U selu tvrde kako je, navodno, najprije sinu pozlilo, da je pao sa kreveta, a kako nije mogla da ga podigne, majka ga je na podu pokrila prekrivačem, a potom otišla u šupu po drva gdje je i preminula.

Žarko je nakon razvoda godinama živio sa majkom, a nakon odlaska Trgovinskog preduzeća "Vojvodina" u stečaj bavio se poljoprivredom koliko mu je zdravstveno stanje to dopuštalo.

(SRNA)

_________________
Ono sto MOGU ne mora da znači i da HOĆU,
ali ono što HOĆU uvijek znači da MOGU
ellaMarigo



Majka i sin smrzli se u kući na Fruškoj gori Admin10
[Vrh] Go down
https://www.facebook.com/pages/Carpe-diem-citati-lijepe-misli-po
Kikica
VIP član
Kikica


Female
Taurus Goat
Broj postova : 43765
Godine : 45
Datum registracije : 04.03.2009

Majka i sin smrzli se u kući na Fruškoj gori Empty
PostajNaslov: Re: Majka i sin smrzli se u kući na Fruškoj gori   Majka i sin smrzli se u kući na Fruškoj gori I_icon_minitime21.02.12 19:46

A jadni ljudi tužni
[Vrh] Go down
 
Majka i sin smrzli se u kući na Fruškoj gori
[Vrh] 
Stranica 1 / 1.
 Similar topics
-
» Lep plac na Fruskoj Gori, Krušedol 16 ari
» Lep plac na Fruskoj Gori, Krušedol 16 ari
» Svekrve uzrokuju stres i napetost
» Potreban domar u Crnoj Gori
» Potrebne sobarice za rad u Crnoj Gori

Permissions in this forum:Ne moľeą odgovarati na postove.
Relax forum :: Ostalo :: Arhiva :: Crna kronika-
Forum(o)Bir: