Relax forum
Registriraj se i relaxiraj sa nama
Relax forum
Registriraj se i relaxiraj sa nama
Relax forum
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.


Zabava, druženje i diskusije u opuštenoj atmosferi
 
Početna stranicaRegistracijaLogin

 

 Pronašao 65.000 KM i vratio majci bolesnog djeteta

Go down 
2 posters
Autor/icaPoruka
Blizanka
Administratorica
Administratorica
Blizanka


Female
Gemini Broj postova : 74186
Godine : 173
Datum registracije : 21.01.2009

Pronašao 65.000 KM i vratio majci bolesnog djeteta Empty
PostajNaslov: Pronašao 65.000 KM i vratio majci bolesnog djeteta   Pronašao 65.000 KM i vratio majci bolesnog djeteta I_icon_minitime16.02.12 11:09

Edin Omerspahić iz Sarajeva danas je u poslijepodnevnim satima u centru grada pronašao torbu u kojoj je bilo 65.000 KM i vratio je vlasnici. Da je njegovo dobro djelo još veće, govori činjenica da je izgubljeni novac namijenjen za liječenje teško bolesnog djeteta.
Piše: E. G.

Pronašao 65.000 KM i vratio majci bolesnog djeteta 120215119

Nakon što se u redakciju portala Sarajevo-x.com javila naša sugrađanka koja je bila svjedok ove priče, pronašli smo Edina i on nam je ispričao šta i kako se sve dogodilo.

"Vozio sam se u svom automobilu i pošto imam lance na gumama izašao sam u blizini kina Radnik u Alipašinoj ulici da provjerim šta je s lancima i u tom momentu sam vidio na autobuskoj stanici ženu koja je pored sebe spustila torbu. Mislim da se sagnula da popravi nešto na čizmama ili tome slično, naišao je autobus i ona je utrčala, a torba je ostala na autobuskoj stanici. Kako sam sve to vidio, prišao sam i uzeo torbu. Vidio sam da se unutra nalaze koverte u kojima je bio novac. Nastavio sam voziti za autobusom. Negdje kod Medicinskog fakulteta autobus je stao i ona je izašla vidno uzrujana. Plakala je i čupala kosu s glave. Prepoznao sam je odmah, izašao sam i vratio joj torbu", rekao je Omespahić za Sarajevo-x.com.

U momentu kada joj je vratio torbu, kaže kako mu je vlasnica ispričala da je to novac namijenjen za liječenje njenog teško bolesnog sina.

"Uzrujana i uplakana ispričala mi je da već neko vrijeme skuplja novac za liječenje sina koji boluje od cerebralne paralize. Kaže da je skupljala novac po firmama i slično, kako bi izliječila dijete. Budući da joj sin ne može vjerovati da je uspjela obezbijediti novac za njegovo liječenje, ponijela ga je u bolnicu da mu pokaže. Kazala mi je i to da za liječenje treba skupiti još 25.000 KM. Svakako bih vratio novac da se radi o bilo kome, ali to što sam saznao da je namijenjen za nečije liječenje dodatno me čini sretnim da sam ga ja upravo našao i vratio vlasnici", ispričao nam je Edin, te dodao da se nada da će majka ovog oboljelog djeteta uspjeti skupiti i preostalih 25.000 KM.

(Sarajevo-x.com)

_________________
Ono sto MOGU ne mora da znači i da HOĆU,
ali ono što HOĆU uvijek znači da MOGU
ellaMarigo



Pronašao 65.000 KM i vratio majci bolesnog djeteta Admin10
[Vrh] Go down
https://www.facebook.com/pages/Carpe-diem-citati-lijepe-misli-po
oblacno
Početnik
Početnik



Male
Pisces Cat
Broj postova : 16
Godine : 37
Datum registracije : 12.02.2012

Pronašao 65.000 KM i vratio majci bolesnog djeteta Empty
PostajNaslov: Re: Pronašao 65.000 KM i vratio majci bolesnog djeteta   Pronašao 65.000 KM i vratio majci bolesnog djeteta I_icon_minitime21.02.12 13:12

a izgleda izgubio se svaki trag toj zeni traze je ne mogu je naci cerekalo
[Vrh] Go down
http://www.NetRaja.tk
Blizanka
Administratorica
Administratorica
Blizanka


Female
Gemini Broj postova : 74186
Godine : 173
Datum registracije : 21.01.2009

Pronašao 65.000 KM i vratio majci bolesnog djeteta Empty
PostajNaslov: Re: Pronašao 65.000 KM i vratio majci bolesnog djeteta   Pronašao 65.000 KM i vratio majci bolesnog djeteta I_icon_minitime21.02.12 14:08

Citah o tome ..a ovaj momak se ne smiruje trazeci je ...ja mislim da si nece nikad oprostiti sto je vratio novac ....jer zasto bi sad on toliko trazio tu zenu ...sta ga briga za nju vratio i gotova prica ....

_________________
Ono sto MOGU ne mora da znači i da HOĆU,
ali ono što HOĆU uvijek znači da MOGU
ellaMarigo



Pronašao 65.000 KM i vratio majci bolesnog djeteta Admin10
[Vrh] Go down
https://www.facebook.com/pages/Carpe-diem-citati-lijepe-misli-po
Sponsored content





Pronašao 65.000 KM i vratio majci bolesnog djeteta Empty
PostajNaslov: Re: Pronašao 65.000 KM i vratio majci bolesnog djeteta   Pronašao 65.000 KM i vratio majci bolesnog djeteta I_icon_minitime

[Vrh] Go down
 
Pronašao 65.000 KM i vratio majci bolesnog djeteta
[Vrh] 
Stranica 1 / 1.
 Similar topics
-
» Mesar pronašao torbu s 15.000 € i sve vratio
» Mladić odrezao si penis i dao ga majci
» Pronašao Isusa u otisku prsta
» Google Ocean je u podmorju pronašao Atlantidu?
» Gotovina: "Hvala Majci Božjoj na slobodi!"

Permissions in this forum:Ne moľeą odgovarati na postove.
Relax forum :: Najnovije aktualnosti :: Dobre vijesti-
Forum(o)Bir: