Relax forum
Registriraj se i relaxiraj sa nama
Relax forum
Registriraj se i relaxiraj sa nama
Relax forum
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.


Zabava, druženje i diskusije u opuštenoj atmosferi
 
Početna stranicaRegistracijaLogin

 

 Kako naći pravi smisao u životu..tko smo i čemu težimo

Go down 
2 posters
Autor/icaPoruka
klara
Početnik
Početnik



Male
Aries Dog
Broj postova : 20
Godine : 42
Datum registracije : 02.12.2011

Kako naći pravi smisao u životu..tko smo i čemu težimo Empty
PostajNaslov: Kako naći pravi smisao u životu..tko smo i čemu težimo   Kako naći pravi smisao u životu..tko smo i čemu težimo I_icon_minitime02.12.11 11:38

Svi se rodimo da bismo živjeli. Svi živimo da bismo bili sretni. Mislimo da bismo stvarali. Stvaramo da bismo ili bili korisni društvu ili sebi. Velim "DRUŠTVO"...mnogi će mi reći, a da to je ona zajednica u kojoj živimo. Istina, ali kako to mi živimo.....živimo li za bolji život sviju nas ili samo za dobrobit sebe. Sigurna sam da se to pitanje postavlja cesto puta u našim životima. Tesko da marimo za druge ako nam je dobro...tek kada osjetimo dno počnemo razmišljati. Da do toga ne bi doslo mislim da je poželjno da sto prije počnemo razmišljati.
1.Ako želim dobar život sebi....moram ga željeti i drugima oko sebe.....to nas uči i moral i etika....ne moramo nužno vjerovati u Boga....ali ako i ne vjerujemo dan nam je dar vida....
Koliko smo puta prošli pored potrebitog čovjeka.....često puta, možda i previše.
Što smo pomislili....evo konkretno sto sam ja... zašto ne radis, pa ces onda imati, ma tko ti je kriv, kriv si sam sebi......ma daj snađi se...živ si radi nesto....
Vjerujem da to vecina misli.......
Koje nam je opravdanje.....ma mi smo ljudi......a da jesmo ali kakvi...bez empatije, suosjećanja, senzibiliteta....
I ja sam takva bila.....ali sam se promijenila...
Kako pomoći jedni drugima.....
Hajmo Forumaši......na nama je red help
respect foodw kokoš
[Vrh] Go down
diya
Totalno relaxiran
diya


Female
Sagittarius Horse
Broj postova : 2371
Godine : 45
Datum registracije : 22.11.2011

Kako naći pravi smisao u životu..tko smo i čemu težimo Empty
PostajNaslov: Re: Kako naći pravi smisao u životu..tko smo i čemu težimo   Kako naći pravi smisao u životu..tko smo i čemu težimo I_icon_minitime02.12.11 11:56


Čini mi se kad ovako razmisljam o tvojim rijecima da citav zivot pomazem ljudima oko sebe, uvijek sam bila tu za druge, kad god sretnem nekog na ulici udijelm koliko mogu i kad nemam bas al opet nekako moja dusa je mirnija kad bar nesto uradim,to je dobro djelo... uvijek sam tu cak i za one koje ne poznam... No, mnogo je ljudi koji drugacije zive svoj zivot, drugacije prozivljavaju i vide neke stvari oko sebe i dosta prevladava to licemjerje dok se nesto ne dogodi da to promijeni ili se uopce ne dogodi i oni zapadaju sve dublje u svoje lazi i intrige jer bitni su samo oni i nitko više, i naravno ne suosjecaju sa drugima jer im je to manje bitno...
[Vrh] Go down
http://klaudiyya.blogspot.com/
 
Kako naći pravi smisao u životu..tko smo i čemu težimo
[Vrh] 
Stranica 1 / 1.
 Similar topics
-
» Savjeti tinejdžerima kako naći curu preko interneta
» Kako uspijeti u životu ?
» Kako odabrati pravi jastuk?
» Kako odabrati pravi parfem
» Kako izabrati pravi grudnjak?

Permissions in this forum:Ne moľeą odgovarati na postove.
Relax forum :: Društvo i zabava :: Filozofija-
Forum(o)Bir: