Relax forum
Registriraj se i relaxiraj sa nama
Relax forum
Registriraj se i relaxiraj sa nama
Relax forum
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.


Zabava, druženje i diskusije u opuštenoj atmosferi
 
Početna stranicaRegistracijaLogin

 

 Koje kućanske poslove svaki dečko treba znati i zašto

Go down 
+4
Hocevar
TArtis
Gerilla
Blizanka
8 posters
Autor/icaPoruka
Blizanka
Administratorica
Administratorica
Blizanka


Female
Gemini Broj postova : 74186
Godine : 173
Datum registracije : 21.01.2009

Koje kućanske poslove svaki dečko treba znati i zašto  Empty
PostajNaslov: Koje kućanske poslove svaki dečko treba znati i zašto    Koje kućanske poslove svaki dečko treba znati i zašto  I_icon_minitime16.10.11 20:58

Koje kućanske poslove svaki dečko treba znati i zašto  Musko-cisti-300x283

Vremena se mijenjaju i žene su sve emancipiranije pa bi i muškarci trebali puno toga naučiti raditi sami. Ako ti mama još uvijek čisti sobu i pegla majice, vrijeme je da to promijeniš
Naime, uskoro će za neke od vas doći vrijeme odlaska u srednju školu ili na fakultet u drugo mjesto. A ondje neće biti mame da spašava u kriznim situacijama! Osim toga, i kada se oženiš, ne možeš očekivati da će buduća supruga baš sve raditi umjesto tebe. Zato je tinejdžersko razdoblje najbolje da naučiš osnovne stvari za preživljavanje koje treba znati jedan moderan mladić!
Čišćenje
Sigurno ćeš puhnuti i reći da to nije nešto posebno. Ali zašto onda imaš hrpe prašine na svom monitoru ili naslage starih stvari ispod kreveta? Čistoća je pola zdravlja i kako paziš na svoju higijenu, tako trebaš paziti i na čistoću prostora u kojem živiš. Stoga krpu u ruke, uključi usisavač i kreni. A kada budeš živio u đačkom ili studentskom domu ili pak unajmljenom stanu, morat ćeš imati naviku čišćenja. Najbolje je da to učiniš jednom tjedno i tada ćeš sve imati pod kontrolom. Ne želiš valjda da svaka cura koju dovedeš u svinjac od svoje sobe pobjegne već nakon prvog posjeta?
Kuhanje
Prženo ili kuhano jaje, čaj, juhica ili pečeni odrezak. Ne trebaš biti vješt u kuhanju kao onaj štakor iz animiranog hita ‘Juhuhu’, ali neke osnove trebaš znati. Čisto da bi preživio kada ostaneš sam jer ne možeš očekivati da ćeš baš uvijek imati love da pojedeš nešto vani, a fast food i sendviči ionako nisu zdrava opcija. Stoga, ako već ne znaš kuhati, sljedeći put promatraj svoju majku ili baku i nauči nešto.
I da, još jedna stvar – ne zaboravi i pranje posuđa. Ako ti se možda gadi, sjeti se da prljavo posuđe koje stoji neoprano nekoliko dana širi užasan, kiselkasti smrad koji ne želiš osjetiti.
Peglanje
Mnogi dečki najviše zaziru od toga. Ruku na srce, ni djevojkama peglanje nije omiljena aktivnost, no neke se stvari jednostavno moraju naučiti. Peglanje košulje ili traperica još je jedna stvar koju bi trebao svladati jer nikada ne znaš kada ćeš se morati osloniti samo na svoje snage i ići, primjerice, na spoj, a u ormaru ti je samo izgužvana odjeća. U početku će ići malo teže, ali već nakon tri, četiri ispeglane stvari sve će biti OK.
Zašivanje gumba
Možda ćeš radije promijeniti košulju ako ti s jedne otpadne gumb. No što ako se radi o tvojoj najboljoj košulji, onoj koja ti najljepše stoji? Upravo zbog takvih situacija trebao bi naučiti zašiti gumb.
Rukovanje perilicom rublja
I rublje je važna stavka u životu – bitno je da je čisto i dobro oprano. Možda ti se oni gumbići na perilici čine kao velika nauka, ali kad jednom ovladaš njima, shvatit ćeš da nisu. Također, bitno je znati i razvrstati rublje – šareno sa šarenim, bijelo s bijelim – jer sigurno ne želiš da ti bijela majica iznenada postane ružičasta zbog npr. crvenog ručnika koji se slučajno našao među odjećom u bijeloj boji.


Savjetnica.com

_________________
Ono sto MOGU ne mora da znači i da HOĆU,
ali ono što HOĆU uvijek znači da MOGU
ellaMarigo



Koje kućanske poslove svaki dečko treba znati i zašto  Admin10
[Vrh] Go down
https://www.facebook.com/pages/Carpe-diem-citati-lijepe-misli-po
Gerilla
VIP član
Gerilla


Male
Gemini Rooster
Broj postova : 10970
Godine : 42
Datum registracije : 28.04.2010

Koje kućanske poslove svaki dečko treba znati i zašto  Empty
PostajNaslov: Re: Koje kućanske poslove svaki dečko treba znati i zašto    Koje kućanske poslove svaki dečko treba znati i zašto  I_icon_minitime02.12.11 20:27

1.usisavanje tepiha(ili pranje poda)
2.peglanje
3.kupovina na pijaci i u prodavnici
4.pranje sudova
{nikako da se setim jos necega sto bi svaki muskarac mogao da radi u kuci... hmmm mozda da prostire ves}
[Vrh] Go down
TArtis
Početnik
Početnik



Male
Virgo Horse
Broj postova : 50
Godine : 33
Datum registracije : 17.09.2012

Koje kućanske poslove svaki dečko treba znati i zašto  Empty
PostajNaslov: Re: Koje kućanske poslove svaki dečko treba znati i zašto    Koje kućanske poslove svaki dečko treba znati i zašto  I_icon_minitime12.10.12 22:46

Gerilla je napisao/la:
1.usisavanje tepiha(ili pranje poda)
2.peglanje
3.kupovina na pijaci i u prodavnici
4.pranje sudova
{nikako da se setim jos necega sto bi svaki muskarac mogao da radi u kuci... hmmm mozda da prostire ves}

Kupovina mozda , a sa ostalim se nikako ne slazem
[Vrh] Go down
Hocevar
Početnik
Početnik
Hocevar


Male
Sagittarius Monkey
Broj postova : 48
Godine : 43
Lokacija : Kostolac
Datum registracije : 03.12.2012

Koje kućanske poslove svaki dečko treba znati i zašto  Empty
PostajNaslov: Re: Koje kućanske poslove svaki dečko treba znati i zašto    Koje kućanske poslove svaki dečko treba znati i zašto  I_icon_minitime04.12.12 2:15

Kad zivis-ostanes sam u kuci,..onda definitivno znas/naucis sve raditi.
[Vrh] Go down
Luna2
Ljubitelj foruma
Luna2


Female
Virgo Snake
Broj postova : 4152
Godine : 46
Datum registracije : 01.12.2012

Koje kućanske poslove svaki dečko treba znati i zašto  Empty
PostajNaslov: Re: Koje kućanske poslove svaki dečko treba znati i zašto    Koje kućanske poslove svaki dečko treba znati i zašto  I_icon_minitime04.12.12 12:19

Hocevar je napisao/la:
Kad zivis-ostanes sam u kuci,..onda definitivno znas/naucis sve raditi.

U pravu si frends
[Vrh] Go down
Blizanka
Administratorica
Administratorica
Blizanka


Female
Gemini Broj postova : 74186
Godine : 173
Datum registracije : 21.01.2009

Koje kućanske poslove svaki dečko treba znati i zašto  Empty
PostajNaslov: Re: Koje kućanske poslove svaki dečko treba znati i zašto    Koje kućanske poslove svaki dečko treba znati i zašto  I_icon_minitime04.12.12 13:08

TArtis je napisao/la:
Gerilla je napisao/la:
1.usisavanje tepiha(ili pranje poda)
2.peglanje
3.kupovina na pijaci i u prodavnici
4.pranje sudova
{nikako da se setim jos necega sto bi svaki muskarac mogao da radi u kuci... hmmm mozda da prostire ves}

Kupovina mozda , a sa ostalim se nikako ne slazem

Ne znam iz kojeg razloga se ne slazes da bi i to trebao znati jedan muskarac bez obzira imao uz sebe zenu ili ne ..al lijepo je svasta znati jer nikad ne znas kad ce ti zatrebati ..bez obzira sto si musko ..davno je proslo ono vrijeme kad je bilo za muskarca samo donijeti pare u kucu ;)

_________________
Ono sto MOGU ne mora da znači i da HOĆU,
ali ono što HOĆU uvijek znači da MOGU
ellaMarigo



Koje kućanske poslove svaki dečko treba znati i zašto  Admin10
[Vrh] Go down
https://www.facebook.com/pages/Carpe-diem-citati-lijepe-misli-po
Sumrak
VIP član
Sumrak


Male
Aquarius Horse
Broj postova : 33607
Godine : 57
Lokacija : šuma
Datum registracije : 31.03.2011

Koje kućanske poslove svaki dečko treba znati i zašto  Empty
PostajNaslov: Re: Koje kućanske poslove svaki dečko treba znati i zašto    Koje kućanske poslove svaki dečko treba znati i zašto  I_icon_minitime07.04.13 22:33

prvo treba da zna zbog sebe, nece mame biti uvijek ili bake, pa da oda za njim...niti se od konzervi moze zivjeti...a, niti se u svinjcu moze zivjeti...prema tome osnovno treba da se zna...nabijem ja one koji kazu da su ovi sto znaju papucari...dozivio sam te levate, nakon 2 tjedna mole da im grah skuhas koliko im se supak stvrdne od konzerve ili da im se opere nesto... kafa
[Vrh] Go down
Plavkica
Zagrijao tipkovnicu
Plavkica


Female
Virgo Rat
Broj postova : 251
Godine : 39
Lokacija : Niš
Datum registracije : 09.04.2013

Koje kućanske poslove svaki dečko treba znati i zašto  Empty
PostajNaslov: Re: Koje kućanske poslove svaki dečko treba znati i zašto    Koje kućanske poslove svaki dečko treba znati i zašto  I_icon_minitime10.04.13 1:25

Ako sve to zna...šta će mu onda žena osim za sex Laughing
Ja sam za podelu poslova zaigrana
[Vrh] Go down
Gerilla
VIP član
Gerilla


Male
Gemini Rooster
Broj postova : 10970
Godine : 42
Datum registracije : 28.04.2010

Koje kućanske poslove svaki dečko treba znati i zašto  Empty
PostajNaslov: Re: Koje kućanske poslove svaki dečko treba znati i zašto    Koje kućanske poslove svaki dečko treba znati i zašto  I_icon_minitime10.04.13 1:26

Jos kao mali sam dosta toga radio,a sada silom prilika moram da radim SVE! facepalm
[Vrh] Go down
Plavkica
Zagrijao tipkovnicu
Plavkica


Female
Virgo Rat
Broj postova : 251
Godine : 39
Lokacija : Niš
Datum registracije : 09.04.2013

Koje kućanske poslove svaki dečko treba znati i zašto  Empty
PostajNaslov: Re: Koje kućanske poslove svaki dečko treba znati i zašto    Koje kućanske poslove svaki dečko treba znati i zašto  I_icon_minitime10.04.13 1:28

To je lepo,kad muškarac zna...ali žena je žena ;)
[Vrh] Go down
Gerilla
VIP član
Gerilla


Male
Gemini Rooster
Broj postova : 10970
Godine : 42
Datum registracije : 28.04.2010

Koje kućanske poslove svaki dečko treba znati i zašto  Empty
PostajNaslov: Re: Koje kućanske poslove svaki dečko treba znati i zašto    Koje kućanske poslove svaki dečko treba znati i zašto  I_icon_minitime10.04.13 1:31

Znam ja to,ali kad je covek primoran...
[Vrh] Go down
Plavkica
Zagrijao tipkovnicu
Plavkica


Female
Virgo Rat
Broj postova : 251
Godine : 39
Lokacija : Niš
Datum registracije : 09.04.2013

Koje kućanske poslove svaki dečko treba znati i zašto  Empty
PostajNaslov: Re: Koje kućanske poslove svaki dečko treba znati i zašto    Koje kućanske poslove svaki dečko treba znati i zašto  I_icon_minitime10.04.13 1:32

Što se mora nije teško ;)
[Vrh] Go down
Sumrak
VIP član
Sumrak


Male
Aquarius Horse
Broj postova : 33607
Godine : 57
Lokacija : šuma
Datum registracije : 31.03.2011

Koje kućanske poslove svaki dečko treba znati i zašto  Empty
PostajNaslov: Re: Koje kućanske poslove svaki dečko treba znati i zašto    Koje kućanske poslove svaki dečko treba znati i zašto  I_icon_minitime24.04.14 14:28

Plavkica je napisao/la:
Ako sve to zna...šta će mu onda žena osim za sex  Laughing
Ja sam za podelu poslova
 zaigrana

a, da ne zna bilo bi jest smotan u pm... Laughing Laughing Laughing 


[Vrh] Go down
gworks
Početnik
Početnik



Male
Aquarius Snake
Broj postova : 19
Godine : 46
Datum registracije : 10.05.2014

Koje kućanske poslove svaki dečko treba znati i zašto  Empty
PostajNaslov: Re: Koje kućanske poslove svaki dečko treba znati i zašto    Koje kućanske poslove svaki dečko treba znati i zašto  I_icon_minitime05.06.14 21:21

Ziveo sam dugo sam tako da znam skoro sve raditi i dan danas jos uvek radim ponesto
PVC Stolarija
[Vrh] Go down
Sponsored content





Koje kućanske poslove svaki dečko treba znati i zašto  Empty
PostajNaslov: Re: Koje kućanske poslove svaki dečko treba znati i zašto    Koje kućanske poslove svaki dečko treba znati i zašto  I_icon_minitime

[Vrh] Go down
 
Koje kućanske poslove svaki dečko treba znati i zašto
[Vrh] 
Stranica 1 / 1.
 Similar topics
-
» Što treba znati svaki okorjeli šopingholičar?
» Stvari koje bi svaki roditelj trebao znati o cyberbullyingu
» Autizam: znakovi upozorenja koje bi svaki roditelj trebao znati
» Stvari koja vaša nova djevojka ne treba znati
» Ambulantna intervencija: šta treba znati?

Permissions in this forum:Ne moľeą odgovarati na postove.
Relax forum :: Društvo i zabava :: Muški kutak-
Forum(o)Bir: