Relax forum
Registriraj se i relaxiraj sa nama
Relax forum
Registriraj se i relaxiraj sa nama
Relax forum
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.


Zabava, druženje i diskusije u opuštenoj atmosferi
 
Početna stranicaRegistracijaLogin

 

 Koliko često ste na bolovanju?

Go down 
+6
LuckyM5
vladex
Blonde
Kikica
Lux
Goran
10 posters
Go to page : 1, 2  Next
Autor/icaPoruka
Gost
Gost




Koliko često ste na bolovanju? Empty
PostajNaslov: Koliko često ste na bolovanju?   Koliko često ste na bolovanju? I_icon_minitime30.01.09 12:44

evo, potaknut boleštinom, došlo mi je da pitam...
koliko često idete na bolovanje? je li to svako toliko ili ipak rijeđe?

jer znam par ljudi iz bivše firme koji su svako toliko bili na bolovanju...čas zbog ovog, čas zbog onog....
jeste li ikada otišli na bolovanje zbog prekida ljubavne veze?
[Vrh] Go down
Gost
Gost




Koliko često ste na bolovanju? Empty
PostajNaslov: Re: Koliko često ste na bolovanju?   Koliko često ste na bolovanju? I_icon_minitime30.01.09 12:48

nikada nisam otišao na bolovanje zbog prekida ljubavne veze...i nikada ne idem na bolovanje zbog nekih pizdarija....
uvijek me nešto mora strefiti da odem doktoru i da mi ona prepiše bolovanje i mirovanje....
[Vrh] Go down
Gost
Gost




Koliko često ste na bolovanju? Empty
PostajNaslov: Re: Koliko često ste na bolovanju?   Koliko često ste na bolovanju? I_icon_minitime30.01.09 12:51

Bolovanje zbog ljubavi,omg pa neeeeeeee...
Nisam sklona bolovanjima...baš kada me nešta zaozbiljno sklepa.
[Vrh] Go down
Gost
Gost




Koliko često ste na bolovanju? Empty
PostajNaslov: Re: Koliko često ste na bolovanju?   Koliko često ste na bolovanju? I_icon_minitime30.01.09 12:57

nikad u životu nisam otvorio bolaovanje
[Vrh] Go down
Goran
Administrator
Administrator
Goran


Male
Cancer Rooster
Broj postova : 80666
Godine : 42
Lokacija : Bjelovar
Datum registracije : 24.09.2008

Koliko često ste na bolovanju? Empty
PostajNaslov: Re: Koliko često ste na bolovanju?   Koliko često ste na bolovanju? I_icon_minitime30.01.09 12:59

Vrlo sam sklon otvaranju bolovanja kad se poželim slobodnih dana,
a i u dobrim sam odnosima sa doktoricom... big smile

_________________
Na Rubu Znanosti: David Icke - Pozadina ratova, financijske krize i ostalih svjetskih zbivanja
Take a moment every day to appreciate your most precious gift. It did not have to be, but we were given the gift of life. Honor that gift by living beautifully and by giving back a little beauty as we go along the way. Life wants nothing more than to be appreciated and fully enjoyed.
[Vrh] Go down
https://www.facebook.com/CarpeDiemCitatiMisliPoezija
Gost
Gost




Koliko često ste na bolovanju? Empty
PostajNaslov: Re: Koliko često ste na bolovanju?   Koliko često ste na bolovanju? I_icon_minitime30.01.09 12:59

bravo teo....Smile
[Vrh] Go down
Gost
Gost




Koliko često ste na bolovanju? Empty
PostajNaslov: Re: Koliko često ste na bolovanju?   Koliko često ste na bolovanju? I_icon_minitime30.01.09 13:03

Goran je napisao/la:
Vrlo sam sklon otvaranju bolovanja kad se poželim slobodnih dana,
a i u dobrim sam odnosima sa doktoricom... big smile
da te Milinović čuje što bi ti radio lol!
[Vrh] Go down
Goran
Administrator
Administrator
Goran


Male
Cancer Rooster
Broj postova : 80666
Godine : 42
Lokacija : Bjelovar
Datum registracije : 24.09.2008

Koliko često ste na bolovanju? Empty
PostajNaslov: Re: Koliko često ste na bolovanju?   Koliko često ste na bolovanju? I_icon_minitime30.01.09 13:04

Svaka čast Teo, ali ja nisam taj tip... Muljam gdje god stignem što se posla tiče, samo da što manje radim. Laughing lol!

_________________
Na Rubu Znanosti: David Icke - Pozadina ratova, financijske krize i ostalih svjetskih zbivanja
Take a moment every day to appreciate your most precious gift. It did not have to be, but we were given the gift of life. Honor that gift by living beautifully and by giving back a little beauty as we go along the way. Life wants nothing more than to be appreciated and fully enjoyed.
[Vrh] Go down
https://www.facebook.com/CarpeDiemCitatiMisliPoezija
Gost
Gost




Koliko često ste na bolovanju? Empty
PostajNaslov: Re: Koliko često ste na bolovanju?   Koliko često ste na bolovanju? I_icon_minitime30.01.09 13:04

radim u stalnom radnom odnosu neke 4 godine...i bio sam nekih tri puta na bolovanju...Smile
ali, sve sa nekim razlogom...
[Vrh] Go down
Goran
Administrator
Administrator
Goran


Male
Cancer Rooster
Broj postova : 80666
Godine : 42
Lokacija : Bjelovar
Datum registracije : 24.09.2008

Koliko često ste na bolovanju? Empty
PostajNaslov: Re: Koliko često ste na bolovanju?   Koliko često ste na bolovanju? I_icon_minitime30.01.09 13:05

Teo je napisao/la:
Goran je napisao/la:
Vrlo sam sklon otvaranju bolovanja kad se poželim slobodnih dana,
a i u dobrim sam odnosima sa doktoricom... big smile
da te Milinović čuje što bi ti radio lol!
Nabijem ja njega na... lol!

_________________
Na Rubu Znanosti: David Icke - Pozadina ratova, financijske krize i ostalih svjetskih zbivanja
Take a moment every day to appreciate your most precious gift. It did not have to be, but we were given the gift of life. Honor that gift by living beautifully and by giving back a little beauty as we go along the way. Life wants nothing more than to be appreciated and fully enjoyed.
[Vrh] Go down
https://www.facebook.com/CarpeDiemCitatiMisliPoezija
Gost
Gost




Koliko često ste na bolovanju? Empty
PostajNaslov: Re: Koliko često ste na bolovanju?   Koliko često ste na bolovanju? I_icon_minitime30.01.09 13:07

Rijetko, a eto baš me sad strefilo ... i dok me baš ono gadno ne stisne ne idem na bolovanje. Inače i nisam baš često bolesna, pa ...
Bolovanje zbog prekida veze? OMG ... imamo 12 godina ili? :wtf:
[Vrh] Go down
Gost
Gost




Koliko često ste na bolovanju? Empty
PostajNaslov: Re: Koliko često ste na bolovanju?   Koliko često ste na bolovanju? I_icon_minitime30.01.09 13:08

Goran je napisao/la:
Svaka čast Teo, ali ja nisam taj tip... Muljam gdje god stignem što se posla tiče, samo da što manje radim. Laughing lol!
i ja mogu muljati na takav način ali neću ipak radim na određeno mama mi radi u zdravstvu lol!
[Vrh] Go down
Goran
Administrator
Administrator
Goran


Male
Cancer Rooster
Broj postova : 80666
Godine : 42
Lokacija : Bjelovar
Datum registracije : 24.09.2008

Koliko često ste na bolovanju? Empty
PostajNaslov: Re: Koliko često ste na bolovanju?   Koliko često ste na bolovanju? I_icon_minitime30.01.09 13:14

Bravo Teo, pošten si ti momak! respect

_________________
Na Rubu Znanosti: David Icke - Pozadina ratova, financijske krize i ostalih svjetskih zbivanja
Take a moment every day to appreciate your most precious gift. It did not have to be, but we were given the gift of life. Honor that gift by living beautifully and by giving back a little beauty as we go along the way. Life wants nothing more than to be appreciated and fully enjoyed.
[Vrh] Go down
https://www.facebook.com/CarpeDiemCitatiMisliPoezija
Gost
Gost




Koliko često ste na bolovanju? Empty
PostajNaslov: Re: Koliko često ste na bolovanju?   Koliko često ste na bolovanju? I_icon_minitime31.01.09 16:46

ima li nekoga (osim mene) tko je baš sada na bolovanju?
ili razmišlja o njemu jer ga trese gripa?
[Vrh] Go down
Goran
Administrator
Administrator
Goran


Male
Cancer Rooster
Broj postova : 80666
Godine : 42
Lokacija : Bjelovar
Datum registracije : 24.09.2008

Koliko često ste na bolovanju? Empty
PostajNaslov: Re: Koliko često ste na bolovanju?   Koliko često ste na bolovanju? I_icon_minitime31.01.09 16:57

Ja uvijek razmišljam o bolovanju, ali ne zbog gripe,
jači sam ja od virusa... looool

_________________
Na Rubu Znanosti: David Icke - Pozadina ratova, financijske krize i ostalih svjetskih zbivanja
Take a moment every day to appreciate your most precious gift. It did not have to be, but we were given the gift of life. Honor that gift by living beautifully and by giving back a little beauty as we go along the way. Life wants nothing more than to be appreciated and fully enjoyed.
[Vrh] Go down
https://www.facebook.com/CarpeDiemCitatiMisliPoezija
Gost
Gost




Koliko često ste na bolovanju? Empty
PostajNaslov: Re: Koliko često ste na bolovanju?   Koliko često ste na bolovanju? I_icon_minitime31.01.09 16:58

Laughing Laughing
[Vrh] Go down
Lux
Totalno relaxiran
Lux


Female
Aquarius Dragon
Broj postova : 1417
Godine : 59
Lokacija : Zagreb
Datum registracije : 03.02.2009

Koliko često ste na bolovanju? Empty
PostajNaslov: Re: Koliko često ste na bolovanju?   Koliko često ste na bolovanju? I_icon_minitime05.02.09 7:24

Idem kad dobijem nešto višu temperaturu jer onda ne funkcioniram. Obično dva do četiri puta na godinu, ali to su uglavnom kraća bolovanja, manja od tjedan dana. A ići na bolovanje zbog prekida veze - to mi ne bi palo na pamet.
[Vrh] Go down
Kikica
VIP član
Kikica


Female
Taurus Goat
Broj postova : 43765
Godine : 45
Datum registracije : 04.03.2009

Koliko često ste na bolovanju? Empty
PostajNaslov: Re: Koliko često ste na bolovanju?   Koliko često ste na bolovanju? I_icon_minitime05.01.10 16:35

Ja nisam odlazila na bolovanje dok sam radila..a radila 4 god u jednoj stolariji..
Ako bi baš morala izvaditi krv ili otići na zakazan neki pregled dogovorila bi se s šefom..da odradim to drugi dan..i radila kao manijak..stalno nam se prijetilo otkazima, ne produživanjem ugovora..a najgore za maldu osobu je da se zaposli i ušanći u nekoj firmi i radi za žvake i cigare..uđe u naviku i nebi išli tražiti drugi posao..
Moj je bio užasno težak, radila sam u lakirnici, ali na bolovanje nema šanse.
Zato sam se vratila nakon svatova i tri dana nakon povratka..maltene još trebala biti na medenom mjesecu.. završila u bolnici..sa 49 kila..kao štapić mršava ..ispijena i bila na bolovanju 3 mjeseca..i kada sam trebal nazad na posao, odem šefu i kažem hvala ne mogu ja to više..i znate što dao mi je dvije plaće više nego sam zaradila..
Zdravlje za dvije plače više.. Koliko često ste na bolovanju? 267525
[Vrh] Go down
Goran
Administrator
Administrator
Goran


Male
Cancer Rooster
Broj postova : 80666
Godine : 42
Lokacija : Bjelovar
Datum registracije : 24.09.2008

Koliko često ste na bolovanju? Empty
PostajNaslov: Re: Koliko često ste na bolovanju?   Koliko često ste na bolovanju? I_icon_minitime02.03.11 17:51

Zadnjih dve i pol godine. Laughing

_________________
Na Rubu Znanosti: David Icke - Pozadina ratova, financijske krize i ostalih svjetskih zbivanja
Take a moment every day to appreciate your most precious gift. It did not have to be, but we were given the gift of life. Honor that gift by living beautifully and by giving back a little beauty as we go along the way. Life wants nothing more than to be appreciated and fully enjoyed.
[Vrh] Go down
https://www.facebook.com/CarpeDiemCitatiMisliPoezija
Blonde
Ljubitelj foruma
Blonde


Female
Pisces Tiger
Broj postova : 8120
Godine : 38
Datum registracije : 30.08.2011

Koliko često ste na bolovanju? Empty
PostajNaslov: Re: Koliko često ste na bolovanju?   Koliko često ste na bolovanju? I_icon_minitime15.09.11 13:54

bila sam samo jednom na bolovanju i to ovog ljeta, jer sam planirala da idem sa prijateljima na ljetovanje par dana, i naravno nisam dobila odmor kako sam planirala a nisam htjela otkazati smjestaj, tako da sam se morala izvuci na taj nacin...Rijetko se desava da sam bolesna a i ako jesam uglavnom se oporavljam "na nogama"
[Vrh] Go down
vladex
Početnik
Početnik



Male
Leo Dragon
Broj postova : 30
Godine : 47
Datum registracije : 03.11.2011

Koliko često ste na bolovanju? Empty
PostajNaslov: Re: Koliko često ste na bolovanju?   Koliko često ste na bolovanju? I_icon_minitime23.11.11 18:42

Vrlo retko idem na bolovanje. Idem bas kada sam bolestan.
[Vrh] Go down
LuckyM5
Ljubitelj foruma
LuckyM5


Female
Capricorn Horse
Broj postova : 3859
Godine : 45
Datum registracije : 25.10.2011

Koliko često ste na bolovanju? Empty
PostajNaslov: Re: Koliko često ste na bolovanju?   Koliko često ste na bolovanju? I_icon_minitime23.11.11 21:02

vrlo rijetko. Kad ne mogu stajati na naogama. 2 - 3 dana godišnje.
[Vrh] Go down
Sumrak
VIP član
Sumrak


Male
Aquarius Horse
Broj postova : 33607
Godine : 57
Lokacija : šuma
Datum registracije : 31.03.2011

Koliko često ste na bolovanju? Empty
PostajNaslov: Re: Koliko često ste na bolovanju?   Koliko često ste na bolovanju? I_icon_minitime20.03.14 10:11

rijetko koristim bolovanje, sem ako baš moram...najduže što sa bio u cugu na bolovanju su bila 2 tjedna...ali to je bilo zbog OP...iskreno ucrvao sam se tada....
[Vrh] Go down
Otelo
Ljubitelj foruma
Otelo


Male
Leo Buffalo
Broj postova : 5039
Godine : 62
Lokacija : Skoplje.. MKD..
Datum registracije : 10.05.2012

Koliko često ste na bolovanju? Empty
PostajNaslov: Re: Koliko često ste na bolovanju?   Koliko često ste na bolovanju? I_icon_minitime18.01.15 20:08

ja sam jos uvjek na bjelom kruvu..nit sam u pemziji niti imam stalni posao.ipak mi dobro ide sto bi recimo bila dobra osnovica..tako je nakon OP..pre 5 godina..
[Vrh] Go down
Lavanda
Ljubitelj foruma
Lavanda


Female
Broj postova : 6355
Lokacija : polje lavande
Datum registracije : 27.12.2012

Koliko često ste na bolovanju? Empty
PostajNaslov: Re: Koliko često ste na bolovanju?   Koliko često ste na bolovanju? I_icon_minitime18.01.15 21:08

nisam bila zadnjih 3 godine al trenutno je dr. šef i moram slušat Rolling Eyes
[Vrh] Go down
Sponsored content





Koliko često ste na bolovanju? Empty
PostajNaslov: Re: Koliko često ste na bolovanju?   Koliko često ste na bolovanju? I_icon_minitime

[Vrh] Go down
 
Koliko često ste na bolovanju?
[Vrh] 
Stranica 1 / 2.Go to page : 1, 2  Next
 Similar topics
-
» Koliko često vam 'puca' net...
» Koliko se često seksate?
» Koliko cesto koristite puder?
» Koliko često surfate youtube-om?
» Koliko se često trebate tuširati?

Permissions in this forum:Ne moľeą odgovarati na postove.
Relax forum :: Društvo i zabava :: Obitelj, dom, kultura življenja :: Obitelj i prijatelji-
Forum(o)Bir: