Relax forum
Registriraj se i relaxiraj sa nama
Relax forum
Registriraj se i relaxiraj sa nama
Relax forum
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.


Zabava, druženje i diskusije u opuštenoj atmosferi
 
Početna stranicaRegistracijaLogin

 

 Čudne stvari se događaju

Go down 
4 posters
Autor/icaPoruka
lagrime
Početnik
Početnik



Gemini Rooster
Broj postova : 1
Godine : 42
Datum registracije : 19.04.2011

Čudne stvari se događaju Empty
PostajNaslov: Čudne stvari se događaju   Čudne stvari se događaju I_icon_minitime19.04.11 12:10

Vec preko 6 mjeseci ja i muz primjecujemo neke cudne stvari koje nam se događaju a nemozemo ih sami objasniti,... mozda se među vama nađe netko tko je imao slicna iskustva.
Vec 7 godina spavamo u istom krevetu na istom mjestu no poceli smo se buditi jako umorni,... ceste glavobolje, obamrlost ruku i nogu te smo ove zime imali jako oslabljen imunitet pa su nas napadale sve moguce viroze koje postoje. Inace ja sam osoba koje je u bolnici bila samo onda kad sam rađala djecu i imala sam 2 puta gripu,... a ove godine sam cijelu zimu prelezala bolesna,...
No to nije ono neobicno,..
Svako nekoliko tjedana budimo se ujutro sa bolovima u jednom od prstiju na rukama. Na tom prstu se jasno vidi rupica i kapljica sasusene krvi. Bol traje taj dan i jos malo sutra. Zanimljivo je to da nam se to ne događa obadvoma iste veceri vec jednu noc njemu, pa onda meni (ili obrnuto) i onda opet nekoliko tjedana nista.
Također smo obadvoje primijetili da nam se u zadnje vrijeme jako pojacao osjecaj intuicije i značenja snova.
Bilo je jos nekih neobjasnjivih situacija ali eto ove kapljice krvi su ono sto me najvise muci i zanima sto bi to moglo biti.
Please help ako itko zna sto bi to moglo biti...
p.s. Nadam se da mi se necete smijati i smatrati da smo ludi Smile
[Vrh] Go down
Kikica
VIP član
Kikica


Female
Taurus Goat
Broj postova : 43765
Godine : 45
Datum registracije : 04.03.2009

Čudne stvari se događaju Empty
PostajNaslov: Re: Čudne stvari se događaju   Čudne stvari se događaju I_icon_minitime19.04.11 15:17

Neče vam nitko reći da ste ludi, a i da vam kaže tko vam garantira da taj isti nije lud. ;)

Što se tiće bolesti isto sam i ja primjetila kod mog muža i djeteta, ali i kod mene. Pošto su oni jako rijetko prvo bolesni, on je ove zime četiri puta završio u krevetu s lijekovima, što se njemu ne događa. A ona jednom. I to je baš imala 3-4 dana visoku temp. Ja nisam niti jednom tako jako i sve sam prehodala. Ja tj. mi za to okrivljujemo, tu neku kilavo dugu zimu. Jer od 9 mjeseca se grijalo i zima je baš bila podložna za stvaranje virusa i bolesti.
O bolovima, pa ne znam meni je tako i njemu od kada smo skupa, jer su nam kreveti blagi užas, a i jastuci i madraci. Svako jutro se budimo pokočeni, ali to pridodajemo i godinama nemamo više 22 i nismo puni snage. Stari se.

A ovo o snovima.
On jako rijetko zapamtim san, tako se naučio. Ali sam zato ja imala par neobičnih snova s meni bliskim ljudima, da sam ostajala bez teksta i pitala se kako je to moguće i tražila razloge za takve podudarnosti u snovima. Nisam našla ništa logično.

I Lagrime dobrodošla..nadam se da će vam proći te neobjašnjive dogodovštine što prije. frends
[Vrh] Go down
bodomiere
Ljubitelj foruma
bodomiere


Male
Sagittarius Horse
Broj postova : 3910
Godine : 33
Lokacija : Kaštel Sućurac
Datum registracije : 30.05.2010

Čudne stvari se događaju Empty
PostajNaslov: Re: Čudne stvari se događaju   Čudne stvari se događaju I_icon_minitime24.04.11 1:33

lagrime moj prijedlog trazite pomoc nekogaa tko se bavi duhovima...ALI DA ZNA STO RADI...!!!te kapljice krvi bol u jednom prstu...to mi e sumnjivo...sa foruma o tome najvise zna Wall-e...ja dosta znam al ne mogu ceato na forum dolazit i sad sam s mobitelom...mozea me na fejsu uvjek nac jer mi je besplatan xD tamo sam Bodo TheManimal i mozes mi se obratit s punim povjerenjem ;) .pomocu koliko znam ;)
[Vrh] Go down
http://dzungla-forum.forumcroatian.com/
Rubin
Zagrijao tipkovnicu



Male
Cancer Buffalo
Broj postova : 233
Godine : 26
Lokacija : Zagreb/Trnje
Datum registracije : 10.11.2011

Čudne stvari se događaju Empty
PostajNaslov: Re: Čudne stvari se događaju   Čudne stvari se događaju I_icon_minitime15.11.11 12:33

lagrime, nisam dobro shvatio, ti to možda pripisuješ nekim vandimenzijskim silama.
Pa postoje puno gori i misteriozniji slučajevi pa onda ipak na kraju završe sa racionalnim objašnjenjem.
A ti odmah u paniku.

Ma znaš što ti ja preporučam, budući da je tvoj slučaj jako ozbiljan(moš mislit)stavi ga ti ipak u novine, bolje će ti bit Laughing
[Vrh] Go down
Sponsored content





Čudne stvari se događaju Empty
PostajNaslov: Re: Čudne stvari se događaju   Čudne stvari se događaju I_icon_minitime

[Vrh] Go down
 
Čudne stvari se događaju
[Vrh] 
Stranica 1 / 1.
 Similar topics
-
» Cudne stvari koje radi vas penis
» Čudne stvari koje muškarce privlače kod žena!
» Čudne stvari kojima žene privlače muškarce
» Najslađi 'mali' užici događaju se u krevetu
» Svinjetina na žaru na čudne načine

Permissions in this forum:Ne moľeą odgovarati na postove.
Relax forum :: Društvo i zabava :: Na rubu znanosti :: Parapsihologija-
Forum(o)Bir: