Relax forum
Registriraj se i relaxiraj sa nama
Relax forum
Registriraj se i relaxiraj sa nama
Relax forum
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.


Zabava, druženje i diskusije u opuštenoj atmosferi
 
Početna stranicaRegistracijaLogin

 

 Kako produljiti izlaske !?

Go down 
+3
Christine von Cahill
Dusan
Bobby
7 posters
Autor/icaPoruka
Bobby
Totalno relaxiran



Female
Gemini Monkey
Broj postova : 2068
Godine : 67
Datum registracije : 06.11.2010

Kako produljiti izlaske !? Empty
PostajNaslov: Kako produljiti izlaske !?   Kako produljiti izlaske !? I_icon_minitime08.12.10 23:24

Vani si sa frendicama i ludo se zabavljaš. Tu je i dečko koji ti se sviđa i baš te večeras primijetio i uputio ti značajan pogled, ali ti moraš kući. Da barem možeš ostati dulje, razmišljaš, ali znaš da će se starci brinuti ako kasniš, a idući vikend zbog kašnjenja može pasti i zabrana izlaska. Bolje da se odmah kreneš, premda bi najradije ostala s frendicama i promatrala simpatiju.

Treba ti plan, kako nagovoriti starce da te puste dulje nego inače? Možda ti se čini da si do sada sve pokušala, i nagovaranja, i plač, i moljakanje, ali ništa nije uspjelo. Starci su neumoljivi. Možda moraš promijeniti pristup i način razgovora s njima, jer ako ti budeš imala razumijevanja prema njihovim pravilima, vjerojatno će i oni imati prema tvojim željama i potrebama.

Vjerojatno se osjećaš kao crna ovca kada moraš prva od cijelog društva ići kući i misliš da su tvoji starci najstroži, ali nemoj misliti da i drugi tvoji frendovi nemaju iste probleme, samo ih možda ne pokazuju javno i prave se cool. Nemoj da ti bude neugodno pred društvom ako ne možeš ostati dulje jer će te tek tada početi zezati. Imaj svoj stav, šali se na svoj račun i ispast će više simpa nego durenje.

Roditelji uvijek zamišljaju najgore moguće scenarije koji ti se mogu dogoditi za noćnog izlaska, i to je zato jer se brinu za tebe, ali uvijek postoji način da dokažeš da se nemaju čega bojati i da si ti odgovorna te da se nećeš upuštati u opasne podvige.
RAZGOVARAJ S NJIMA
Mirnim i pristojnim razgovorom puno se toga može postići. Nemoj dramatizirati ili raditi scene. Pokušaj objasniti starcima da se osjećaš zakinuto jer smiješ ostati kraće u večernjem izlasku nego tvoje frendice. Na lijep im način pokušaj dokazati da se neće dogoditi ništa loše ako ostaneš sat-dva dulje.

DOKAŽI DA SI ODGOVORNA
Roditelji te neće baš pustiti da ostaneš dulje ako imaš loše ocjene jer to u njihovim očima znači da si neodgovorna prema svojim obavezama i da ti ne treba nagrada u obliku duljeg izlaska. Popravi ocjene, nemoj izostajati iz škole. Ako starci odu na informacije i vide da si loša u školi, produženje izlaska i nije najizgledniji scenarij.

NEMOJ LAGATI
Nemoj lagati, na primjer, s kim izlaziš ili kamo ideš jer se može dogoditi da starci doznaju za tvoju laž. Ako izgube povjerenje, teško ćeš ga ponovno vratiti, a to ne ide u prilog tvojim pokušajima da dobješ dulji izlazak

DOĐI KUĆI RANIJE
Ponekad, ako stvarno nemaš razloga ostati vani, ako su tvoje frendice otišle ili ti je vani postalo dosadno, možeš starce udobrovoljiti iznenadnim ranijim dolaskom kući. To će im pokazati da si zrela i da možeš procijeniti kada je vrijeme za odlazak kući. Sljedeći će vikend sigurno imati više razumijevanja ako ih zamoliš da ostaneš dulje.

JAVLJAJ SE NA MOBITEL
Najveća pogreška koju možeš napraviti odbijanje je poziva starcima ili nejavljanje na mobitel. Roditelji su takvi da uvijek misle da se dogodilo nešto loše. Izbjegni neugodnosti tipa da zovu tvoje prijatelje ili njihove roditelje jer im se ti ne želiš javiti. Uostalom, kada se javiš na mobitel, smirit ćeš ih i sigurno nećeš imati problema.

JAČA SI S FRENDICAMA
Budi lukava! Kada ti frendica dođe u posjet iniciraj “kao slučajno” pred starcima razgovor o izlascima te nagovori frendicu da nešto kaže u prilog tvojim izlascima. Nikad ne znaš, možda će ih to nagnati da razmisle da te puste dulje.
[Vrh] Go down
Dusan
Ljubitelj foruma
Dusan


Male
Pisces Pig
Broj postova : 5696
Godine : 29
Lokacija : Relax Forum
Datum registracije : 10.09.2010

Kako produljiti izlaske !? Empty
PostajNaslov: Re: Kako produljiti izlaske !?   Kako produljiti izlaske !? I_icon_minitime09.12.10 14:56

Ja jednostavno kazem idem sa devojkom i tada mogu ostanem kolko ocu xD
[Vrh] Go down
http://www.relax-forum.com
Bobby
Totalno relaxiran



Female
Gemini Monkey
Broj postova : 2068
Godine : 67
Datum registracije : 06.11.2010

Kako produljiti izlaske !? Empty
PostajNaslov: Re: Kako produljiti izlaske !?   Kako produljiti izlaske !? I_icon_minitime10.12.10 22:45

Blago tebi xD
Ja kad bi rekla da idem van s dečkom, nebi me puštali Laughing
A iskreno, ni ne izlazim van tako da... ;)
[Vrh] Go down
Christine von Cahill
Totalno relaxiran



Female
Virgo Rooster
Broj postova : 2272
Godine : 78
Datum registracije : 30.10.2010

Kako produljiti izlaske !? Empty
PostajNaslov: Re: Kako produljiti izlaske !?   Kako produljiti izlaske !? I_icon_minitime11.12.10 23:36

Mene bi tata prvo pito njegovo ime,prezime,broj telefona i mobitela,a onda bi reko:a sad da vidimo... Laughing
[Vrh] Go down
kikaa15
Početnik
Početnik



Female
Capricorn Pig
Broj postova : 7
Godine : 28
Datum registracije : 22.08.2011

Kako produljiti izlaske !? Empty
PostajNaslov: Re: Kako produljiti izlaske !?   Kako produljiti izlaske !? I_icon_minitime22.08.11 16:16

E ovo i mene pili,imam 15g. i mogu bit vani samo do 23h bez obzira kakva je prilika. Nervira me to već,moji frendovi mogu i do 3 ujutro ak hoće al ne, ja samo do 23:00. I ako imalo kasnim,odma ser,ser,gdje si bila,ovo,ono,oš da dobijemo fras,nema sutra van...UŽAS!!! Zanima me kako se vi neki nosite sa tim ako imate takvo nekakvo ograničenje?? Malo je jadno,ono taman počne ono pravo a ja moram doma!!!! -.-
[Vrh] Go down
Teioo
Totalno relaxiran
Teioo


Female
Leo Dog
Broj postova : 1670
Godine : 29
Lokacija : Zagreb
Datum registracije : 15.04.2009

Kako produljiti izlaske !? Empty
PostajNaslov: Re: Kako produljiti izlaske !?   Kako produljiti izlaske !? I_icon_minitime30.08.11 12:16

Ja da kažem starcima (pogotovo tati) da idem van s dečkom, tek onda me ne bi pustili i zaključali bi me u sobu Laughing

Ja kad idem na kavu/cugu mogu ostati do 23:00. Možda bi vjerojatno mogla produljiti do 23:30, ali nema potrebe jer više-manje svi moji frendovi mogu biti tako. S obzirom da nisam još ni osobnu napravila (da, imam 17 i nisam ju još napravila, jebiga), to mi je potpuno razumljivo.
A kada idem van u neke klubove onda mogu ostati do 2, pola 3. Mislim da se jednom desilo do 3. Ni ne pokušavam dulje jer se dotad uspijem i naplesati i popiti štogod i super se zabaviti, a i uostalom svi mogu otprilike tako ostati. A i mislim da je to za moje godine čisto oke, duže od ovog bi bilo pretjerivanje.
[Vrh] Go down
Kikica
VIP član
Kikica


Female
Taurus Goat
Broj postova : 43765
Godine : 45
Datum registracije : 04.03.2009

Kako produljiti izlaske !? Empty
PostajNaslov: Re: Kako produljiti izlaske !?   Kako produljiti izlaske !? I_icon_minitime25.11.11 14:44

..pa valjda s godinama Laughing
[Vrh] Go down
Gracija...
Ljubitelj foruma
Gracija...


Female
Libra Cat
Broj postova : 5009
Godine : 36
Datum registracije : 10.08.2011

Kako produljiti izlaske !? Empty
PostajNaslov: Re: Kako produljiti izlaske !?   Kako produljiti izlaske !? I_icon_minitime25.11.11 14:48

Uuuu.. Ja sam tek u 2.srednje počela izlazit. I to do 23:00.
Ahahahahaha, kad se upali ulična rasvjeta, bris kući..
[Vrh] Go down
Kikica
VIP član
Kikica


Female
Taurus Goat
Broj postova : 43765
Godine : 45
Datum registracije : 04.03.2009

Kako produljiti izlaske !? Empty
PostajNaslov: Re: Kako produljiti izlaske !?   Kako produljiti izlaske !? I_icon_minitime25.11.11 14:50

..a što kod vas se pali rasvjeta u 23..kod nas se inače gasila u toliko
[Vrh] Go down
Gracija...
Ljubitelj foruma
Gracija...


Female
Libra Cat
Broj postova : 5009
Godine : 36
Datum registracije : 10.08.2011

Kako produljiti izlaske !? Empty
PostajNaslov: Re: Kako produljiti izlaske !?   Kako produljiti izlaske !? I_icon_minitime25.11.11 14:50

Ahahahahahahahaha, ma to ti je mali ton sarkazma..
[Vrh] Go down
Kikica
VIP član
Kikica


Female
Taurus Goat
Broj postova : 43765
Godine : 45
Datum registracije : 04.03.2009

Kako produljiti izlaske !? Empty
PostajNaslov: Re: Kako produljiti izlaske !?   Kako produljiti izlaske !? I_icon_minitime25.11.11 15:01

..ja ti se u to ne kužim, ja zasakraznim i ni ne kužim što je otišlo u krivo Laughing
[Vrh] Go down
Sponsored content





Kako produljiti izlaske !? Empty
PostajNaslov: Re: Kako produljiti izlaske !?   Kako produljiti izlaske !? I_icon_minitime

[Vrh] Go down
 
Kako produljiti izlaske !?
[Vrh] 
Stranica 1 / 1.
 Similar topics
-
» Stručnjaci savjetuju kako produljiti trajanje manikure
» Kako najlakše prekinuti vezu? (saznajte kako ga se lako i bezbolno riješiti)
» >>Kako Oni...<<
» >>Eto kako<<
» Kako da...?

Permissions in this forum:Ne moľeą odgovarati na postove.
Relax forum :: Društvo i zabava :: Teen room-
Forum(o)Bir: